Skocz do zawartości

Livescore letni


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

No nie pisąłes nic o braciach, ale to twoi ulubieni kolarze. Miała wyjść taka mała szpileczka. Pamiętam jak twierdziłeś że wszyscy inni jeżdżą na koksie, tylko Schleckowie byli czyści. A o alkoholu to nie wiedziałem nawet. Mógłbyś jakiegoś linka dać?

A co do Contadora, on już też nie jest tak mocny jak przed zawieszeniem. Nibali moze wygrać cały wyścig nawet.

Odnośnik do komentarza

Choćby to http://forums.rowery.org/viewtopic.php?t=24789 i ogólnie kilka razy gdzieś czytałem o Andym, że ma spore problemy z %.

 

Kwiatek znakomicie dziś jedzie :).

 

Co do mocy Contadora to w tym sezonie w górach robił praktycznie co chciał i tam utrzymać jego tempo będzie niezwykle ciężko. W dodatku Nibali słynie z tego, że na Wielkich Tourach ma dzień kryzysu, jeśli będzie miał taki na jakimś podjeździe to Księgowy to pewnie wykorzysta.

Odnośnik do komentarza

O czym opowiadał? O dwóch równych jedenastkach?

 

Obserwuję karierę Drugiego Piszczka. Wiem, że nie grał na swojej pozycji, ale był cienki jak dupa węża.

 

Berg tez jest jakis kwadratowy - wybrał lepszy skład na sparing z przecietniakami, którzy dokonali 7 zmian jak to w sparingach - to miał byc test czy Legia potrafi ograć kelnerów?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...