Skocz do zawartości

  

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam na Hiszpanię i Holandię, ale kciuki będę trzymał za Hiszpanów i Chilijczyków :) Lubię tę kadrę, od czasów Salasa i Zamorano. Teraz mają Sancheza, Vidala, Islę... Swoją drogą mam pewien scenariusz - Chile wychodzi z grupy po znakomitej grze Arturo Vidala, który potwierdza tym samym swój transfer do... Manchesteru United :D

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem z grupy wyjdzie Hiszpania i Chile. Wiadomo, że Hiszpanie to faworyt do wygrania całego turnieju, a Chile jest dla mnie czarnym koniem mundialu. Holandia może być dużym rozczarowaniem, ich młody skład może nie wypalić i zakończyć grę w tegorocznym Mundialu na fazie grupowej.

Odnośnik do komentarza

Imho Holandia nie będzie się liczyła w grze o awans. Chciałbym, żeby układ sił był taki, że wyjdą Chile i Hiszpania. A w następnej fazie Hiszpania wpada na Brazylię i eliminuje gospodarzy.

Chile ma potencjał (za słabe plecy) na bycie przekręconymi jak Chorwacja.

Moje proroctwa są oczywiście życzeniowe - w kadrze Holandii dla mnie w sporej części no-name'y i mają selekcjonera, którego nie znoszę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Fakt, że Holandia ma najsłabszy skład od niepamiętnych czasów, ale już nie przesadzajmy, ze Chile jakoś znacząco nad nimi góruję. IMO szanse obu ekip na awans z grupy są wyrównane.

Nazwiska nie grają.

 

 

Ale o co Ci chodzi?

 

Skąd teoria, że niby mają najsłabszy skład od niepamiętnych czasów? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Fakt, że Holandia ma najsłabszy skład od niepamiętnych czasów, ale już nie przesadzajmy, ze Chile jakoś znacząco nad nimi góruję. IMO szanse obu ekip na awans z grupy są wyrównane.

Nazwiska nie grają.

 

 

Ale o co Ci chodzi?

 

Skąd teoria, że niby mają najsłabszy skład od niepamiętnych czasów? ;)

 

 

Stąd, że holenderska piłka nie jest dla mnie ostatnio odkrytym hobby i jestem zaznajomiony z siłą ich kadry z własnych obserwacji (od 20 lat) jak i z materiałów archiwalnych. Holendrzy nawet, kiedy przegrywali eliminacje do MŚ 2002 mieli mocniejszą kadrę (prowadzoną wtedy przez nomen omen van Gaala) niż ta, która pojechała do Brazylii.

Odnośnik do komentarza

 

Uwaga na Chile! Hiszpanie muszą się skoncentrować, bo "francuska żenada" czeka na następców.

prorok?

 

Obserwator.

Dlatego pozwolę nieco chłodnego prysznica na głowy kolegów. Pomimo wyniku Hiszpania zagrała dobre zawody (lepsze niż się spodziewałem), natomiast Chile (także pomimo wyniku) słabsze. Jeżeli drugi mecz pomiędzy tymi drużynami zagrają na takim samym poziomie, Hiszpania nie będzie miała problemu z wygraną. Obawiałem się (i nadal obawiam) "francuskiego precedensu", bo Hiszpanie od dawna już mają syndrom wypalenia (niski poziom motywacji, jeszcze niższy agresji), bardzo przewidywalną drużynę oraz wysoki poziom oczekiwań. To równanie bardzo często w historii dawało już w rozwiązaniu 0 (słownie: zero). Jeżeli nie wbiją szybko bramki w meczu z Chile, pojawią się nerwy. Jeżeli Chile wyciągnie wnioski z tego pierwszego słabego meczu i zmotywuje się podwójnie na mecz z Hiszpanią, to daję im 51% szans na sukces (czyt. minimum remis), bo mają czym grać. A Holandia? Nie widzę ich niestety (niestety, bo od dawna ich wspieram) w gronie faworytów. Wygrali dość szczęśliwie (wyjątkowo wysoka skuteczność), a zbytnia pewność siebie gubiła ich już wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, żeby coś wielkiego się zmieniło. Co nie znaczy, że będzie panikował na boisku i popełniał klops za klopsem. Ale błędy zdarzają mu się częściej i poważniejsze. Trzeba się liczyć z tym, że pustych przelotów na tych MŚ będzie więcej. Od dobrych dwóch sezonów nie jest to najlepsza wersja Ikera. Jeżeli przegrywa się rywalizację w klubie gdzie jest się legendą i ma się poparcie 90% kibiców to znaczy, że coś się dzieje. Małe szanse, że wróci do dawnej formy. Nie ma już Mourinho, który go "niszczy", a przegrał rywalizację z Lopezem. Czym szybciej Iker zda sobie sprawę, że jego czas już się kończy i może odejść będąc na szczycie po decimie, albo takich wpadek jak ta w LM czy z Holandią będzie więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...