Jump to content
Sign in to follow this  
Kuchar

Grupa F

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

W której to będziemy oglądać mecze takich oto drużyn:

1. Argentyna

2. Bośnia i Hercegowina

3. Iran

4. Nigeria

Choć ich nie lubię, to nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak pierwsze miejsce dla Argentyńczyków. Trzy pozostałe drużyny mają, moim zdaniem, podobne szanse na zajęcie drugiego premiowanego awansem miejsca. A Wy? Iran, BiH czy Nigeria?

Liczę na minimum medal Argentyny - w końcu!

Natomiast Bośnia tym chaosem może namieszać :D

Mimo calej mojej sympatii do druzyny Nigerii, nie wyobrazam sobie, zeby byli oni w stanie wywalczyc awans. Bosnia, mimo calej swojej przecietnosci, powinna awansowac.

Idealna grupa dla Messiego na zapewnienie sobie króla strzelców już po trzech meczach w fazie grupowej.

chyba kpisz. Ile Messi zdobył bramek w mundialach w których grał? 1

To już Bosacki ma lepszy bilans. Ponadto w reprezie messi gra trochę bardziej cofnięty niż w Barcelonie

Europa do boju! Bośnia musi powalczyć o co najmniej punkt a Argentyną!

Gdyby jeszcze Bośnia miała jako takich obrońców, ale w defensywie u nich bida, mecze z ich udziałem mogą być bardzo ciekawe, ale ja im daję małe szanse na wyjście z grupy.

chyba kpisz. Ile Messi zdobył bramek w mundialach w których grał? 1

To już Bosacki ma lepszy bilans. Ponadto w reprezie messi gra trochę bardziej cofnięty niż w Barcelonie

jezu, ale Ty argumenty zapodajesz. :D jakoś "granie troche bardziej cofnietym niz w Barcelonie" nie przeszkodzilo mu w strzeleniu w eliminacjach 10 bramek.

Właśnie zakończony mecz pomiędzy Iranem a Nigerią był dla mnie jak na razie najnudniejszym pojedynkiem na tych mistrzostwach. Tak jak ktoś w livescorze powiedział, "nie ten poziom".