Skocz do zawartości

  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowanie niektórych ekip afrykańskich na tym mundialu jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem, może dorastanie w ekstremalnej biedzie powoduje, że u niektórych włącza się niepohamowana żądza pieniądza i mimo faktu, że w wielu wypadkach afrykańskie gwiazdy są bogaczami, to nie darują ani centa, który mógłby zasilić ich konto.

Ale pod jakim względem? Federacje notorycznie robią piłkarzy w wała, organizacja jest na zerowym poziomie, a piłkarze mają grać i sami sobie wszystko załatwiać, bo tak? W czasie kiedy w innych ekipach piłkarze nie martwią o nic innego niż dobra gra.
Odnośnik do komentarza

 

Zachowanie niektórych ekip afrykańskich na tym mundialu jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem, może dorastanie w ekstremalnej biedzie powoduje, że u niektórych włącza się niepohamowana żądza pieniądza i mimo faktu, że w wielu wypadkach afrykańskie gwiazdy są bogaczami, to nie darują ani centa, który mógłby zasilić ich konto.

Ale pod jakim względem? Federacje notorycznie robią piłkarzy w wała, organizacja jest na zerowym poziomie, a piłkarze mają grać i sami sobie wszystko załatwiać, bo tak? W czasie kiedy w innych ekipach piłkarze nie martwią o nic innego niż dobra gra.

 

Naszym na Euro przeszkadzał brak biletów dla rodzin ;)

 

Wracając do sedna -. opóźnienie wyjazdu do Brazylii przez reprezentację Kamerunu nie było spowodowane zerową organizacją, tylko kłótnią o jakieś "groszaki" w premii za wyjazd do Brazylii. No sorry, Eto'o który zarabiał kilkanaście milionów rocznie kłócący się o jakieś fenigi by "łaskawie" zgodzić się na wyjazd na MŚ to jest dla mnie dziwne. Przy Ghanie z kolei nie słyszałem, żeby spali pod gołym niebem i jedli to co upolują, tak więc nie przesadzałbym z tym, że piłkarze są zdani na siebie. Ale tu przyznam, że myślałem, że oni zażądali premii 3M baksów za wyjście z grupy, a nie są to zaległe pieniądze, które wisiała piłkarzom federacja.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zachowanie niektórych ekip afrykańskich na tym mundialu jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem, może dorastanie w ekstremalnej biedzie powoduje, że u niektórych włącza się niepohamowana żądza pieniądza i mimo faktu, że w wielu wypadkach afrykańskie gwiazdy są bogaczami, to nie darują ani centa, który mógłby zasilić ich konto.

Ale pod jakim względem? Federacje notorycznie robią piłkarzy w wała, organizacja jest na zerowym poziomie, a piłkarze mają grać i sami sobie wszystko załatwiać, bo tak? W czasie kiedy w innych ekipach piłkarze nie martwią o nic innego niż dobra gra.

 

Naszym na Euro przeszkadzał brak biletów dla rodzin ;)

 

Wracając do sedna -. opóźnienie wyjazdu do Brazylii przez reprezentację Kamerunu nie było spowodowane zerową organizacją, tylko kłótnią o jakieś "groszaki" w premii za wyjazd do Brazylii. No sorry, Eto'o który zarabiał kilkanaście milionów rocznie kłócący się o jakieś fenigi by "łaskawie" zgodzić się na wyjazd na MŚ to jest dla mnie dziwne. Przy Ghanie z kolei nie słyszałem

 

, żeby spali pod gołym niebem i jedli to co upolują, tak więc nie przesadzałbym z tym, że piłkarze są zdani na siebie. Ale tu przyznam, że myślałem, że oni zażądali premii 3M baksów za wyjście z grupy, a nie są to zaległe pieniądze, które wisiała piłkarzom federacja.No właśnie, o takich rzeczach raczej się nie słyszy, bo zdarzają się notorycznie, a poza tym kłótnia o pieniądze zawsze lepiej brzmi. Naprawdę sądzisz, że PO RAZ KOLEJNY (2010) Etoo i koledzy zaprotestowali tylko z powodu pieniędzy?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...