Skocz do zawartości

  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 mocne drużyny w grupie. Ghana, cwiercfinalista ubiegłych MŚ, chyba najciekawsza drużyna z Afryki. USA - zawsze świetnie przygotowani fizycznie, ale brakuje im indywidualności. Portugalia - CR7 i paru dobrych, ale nie wybitnych piłkarzy. Te drużyny bedą walczyć o drugie miejsce. jakbym miał stawiać wybrałbym jednak Portugalię, ale wyboru nie jestem w 100% pewien.
Jednak głównym faworytem są Niemcy - świetny bramkarz, obrona z Lahmem, moim zdaniem najlepszym i najstabilniej grającym obrońcą na świecie, b. dobra pomoc i problem z atakiem, jednak on nie powinien im przeszkodzić na tym etapie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie spostrzeżenie przed dzisiejszym meczem USA - coś im namieszali w pokazywanym składzie drużyny!!! >>> http://i.imgur.com/1mEtK6z.gif hahha :)

Tak w ogóle jaki wynik obstawiacie? Ja mówię... hm najpierw przeglądam opinie innych http://arena.pl/grupa/pilka-nozna-na-swiecie/usa-vs-niemcy-mundial-brazylia-2014-26-06-godz-18-00 i po wstępnej analizie stawiam na 3:2 dla Niemiec

Odnośnik do komentarza

Jak już temat Ghany, to dziś rano pojawiła się informacja, że piłkarze z tego kraju domagają się premii w wysokości 3 mln dolarów. I to w gotówce. I o dziwo rząd Ghany (bo w przeciwieństwie do federacji ten akurat miał przy sobie tak sumę) posłał do Brazylii samolot z tym ładunkiem.

 

Nasuwa mi się jedno pytanie: niby za co ta premia? Za remis z Niemcami? No chyba tylko za to, bo nic innego mi nie przychodzi mi do głowy. Potem wielkie zdziwienie, że rasizm jest obecny w piłce nożnej. Zachowują się jak nie powiem kto, to i są traktowani "nadzwyczajnie".

Odnośnik do komentarza

To jest - chyba - premia za awans, ale być może umowy ustne nie są brane na serio ;) to piłkarze zażyczyli sobie twardych dowodów w gotówce na miejscu. inna sprawa jak można wwieźć taką kwotę pieniędzy do kraju? Pocztą dyplomatyczną?

Zachowanie niektórych ekip afrykańskich na tym mundialu jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wiem, może dorastanie w ekstremalnej biedzie powoduje, że u niektórych włącza się niepohamowana żądza pieniądza i mimo faktu, że w wielu wypadkach afrykańskie gwiazdy są bogaczami, to nie darują ani centa, który mógłby zasilić ich konto.

Odnośnik do komentarza

Portugalczycy mają 5%* szans wyjścia z grupy dzięki swojemu 0-4 z Niemcami. Ani Amerykanie, ani tym bardziej Ghana nie wyglądają na takich co przyjmą wór goli od swoich rywali, a to pozwoli przejść Portugalczykom.

 

* - na ESPN były wyliczenia - Niemcy mają 99,7% pewności wyjścia z grupy, USA bodajże 76%, Ghana ~18% i Portugalia 5 z hakiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...