Skocz do zawartości

Ciekawy artykuł


dejvo

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu teksty pojawiają się co kilka lat. Nie wiem nawet czy to nie jest ten sam tekst.

CM/FM nie tyle uzależnia co po prostu sprawia frajdę. Były momenty, że mialem dość, ale zawsze wracałem do tej gry.

Dzięki karnej relegacji Polonii gra sprawia mi jeszcze większą przyjemność :).

Co do gościa w gajerze to dlaczego nie? Skoro są ludzie, którzy przebierają za pokemony to mogą być i tacy, którzy przebierają się na piłkarskich menedżerów/trenerów.

Odnośnik do komentarza

Właśnie. Ja nie muszę grać dzień i noc, ale jak gdzieś jadę, to na wszelki wypadek zabieram laptopa by FM mieć zawsze koło siebie. Często nawet nie włączę kompa, ale świadomość, że mogę w każdej chwili odpalić FM przynosi mi ukojenie :)

Odnośnik do komentarza

Nie zboczeniec, tylko prawdziwy nałogowiec :crazy:

Wiem :przytul: Jak się w szkole chorowało, to się w ciągu dnia sezon w CMa pykało, ahh, piękne chwile ;)

 

Lepszy tekst z garniakiem to był ten:

Jeden z wielbicieli Football Managera został w środku nocy napomniany przez policję, którą do pustego mieszkania jego rodziców wezwali zaniepokojeni hałasem sąsiedzi. Tymczasem on "tylko" podłączył laptopa pod wielką plazmę i ubrany w garnitur, w pełnym wymiarze czasowym rozgrywał właśnie finał europejskiego pucharu.

 

I parę innych rzucanych przeze mnie kiedyś do Maryni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobre to ostatnie;-)ja jak w ostatniej minucie finalu Ligi Mistrzow bramke starciłem to tak pizdlem w biurko, ze mnitor w częściach znalazł sie na podlodze;-) Kumpel ma podpięty projektor do kompa i wyświetla obraz na dosć sporym ekranie na ścianie. Gra w fm-a, a szczegolnie mecz na tak duzej powierzchni to zajebiste uczucie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...