Skocz do zawartości

[FM 2014, patch 14.3] 4312 La Serena Ultimate - ultymatywne zaoranie silnika meczowego (DUŻO SCREENÓW)


Rekomendowane odpowiedzi

Prolog

 

Na początku był chaos, a potem Pan zesłał Młot w postaci taktyki 4312 La Serena Ultimate i FM 14 stał się prostszy niż kiedykolwiek.

 

Ustawienie

 

Cóż, kapitanie Oczywisty: cztery - trzy - jeden - dwa. Coś więcej? OK. Obrazek:

 

Kf8wsj2.png

 

Instrukcje

 

Posłużmy się obrazkiem:

 

7lIaEAF.png

 

Utrzymujemy się przy piłeczce niczym naplecione na sznur wędliniarski szczątki wieprzowego truchła. Podajemy krótko, bo długie piłki są dla angielskich drwali. Wypuszczamy napastników w uliczkę, bo to takie dwa szybkie mini-samochodziki. Jeśli lubicie grać Rasiakami czy Crouchami - darujcie sobie. Na nic wam się nie zdadzą. Strzały z daleka też są dla niekreatywnych automatów, które nie potrafią grać piłką. Ograniczamy. No i te krótkie podania to tak od własnego pola karnego. Pyk, pyk, pyk. Żadnego lagowania w pole karne, żadnej gry na Dawidka. Bleh. Rzygi. Syf. A jak już w pobliżu bramki ktoś ma piłeczkę, to drybling i efekciarstwo. A jak! Jednego z drugim obrońce skręcić, albo i bramkarza, i do sieci wejść. Gramy głównie środkiem, ale boczni obrońcy to śmigają na całej długości aż miło. Prowadzimy grę wąsko i powoli. Spokojnie, nóżka do nóżki, jak w masełko i brameczka. Albo trzy. W obronie nie oszczędzamy sił. Pressing maksymalny, ścisłe krycie i ostry odbiór. Niech kości trzeszczą! Jako że jesteśmy artystami, to kreatywność musi być wysoka. Wszak nie mam zamiaru ograniczać wolnych ptaków.

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

O tak:

 

fKWojNe.png

 

Niespodzianka! Najwięcej asyst ze skrzydeł. A przecież gramy środkiem! Ano gramy - tyle że boczni obrońcy to grają praktycznie jako FL i FR w ataku, bo takie rajdy czynią. Oczywiście nie wrzucają tylko po ziemi puszczają napastników albo nawet przeciwległego obrońcę. Ostatnio mój lewy obrońca jest moim najlepszym strzelcem. To najważniejsze pozycje w taktyce. Jak nie macie mega ofensywnych bocznych obrońców - darujcie sobie. To są motory napędowe.

 

Obrazki:

 

Fet2zkc.png

 

Tak się zdobywa mistrzostwo. 16-0-1. Pieprzony Universidad Catolica. Chyba papież im pomógł.

 

5xBOnoN.png

 

Ze stołecznymi to luzik

 

wLG3xkU.png

 

A może Sao Paulo na deser?

 

O7ewRu5.png

 

Tak grają legendy

 

bkRpVZp.png

 

A tak wygląda modelowy lewy obrońca - lider zespołu

 

Link

 

Ściągnij, włącz i wygrywaj :)

 

:gool:Klik :gool:

Odnośnik do komentarza

mi niestety nie podeszła taksa w PL, zaliczyłem rekord - 6 porażek z rzędu, chociaż juz na starcie miałem niezłe zgranie. Potem remis, zwycięstwo i znowu seria w plecy ;) No ale z gównianego składu cudów się nie da zrobić, to inna sprawia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...