Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem :/

Skończyłem pierwszy sezon i przeszedłem do innej drużyny (Hornets). Pierwszy mecz przebiegł bez problemów, ale drugi już nie chce się załadować :( Normalnie pokazują się objectivesy, wyjściowy skład oraz milestonesy, ale cały czas jest napis loading, wiec nie mogę wejść do meczu:/ Może ktoś wie cz da się coś z tym zrobić? :)

Odnośnik do komentarza

Kolega miał coś takiego. Tylko, że on miał słabego kompa, ale może Ci też pomoże. Oprócz zmniejszenia szczegółów w grafice włączał te treningi rzutów i drużynowy (to 5 na 5 ale tylko z Twojej drużyny) i za którymś razem poszedł mu normalnie mecz i od tamtej pory nie miał kłopotów z włączeniem.

Odnośnik do komentarza

Witam!:) Mam również tak jak kilka osób wcześniej problem z ustawieniem slidersów:) Gram w wersję na PS3:) Chociaż nie wiem czy to akurat robi różnicę:) Jakąś:) Dlatego gdyby ktoś byłby tak łaskaw i podał ustawienia slidersów dzięki którym ta i tak GENIALNA gra będzie jeszcze przyjemniejsza w odbiorze to byłbym wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza

Od czasów 2k9 trochę zmian zaszło i chciałbym sobie pozmieniać roster wg uznania tylko strasznie uporczywa jest zmiana w kontraktach bo 1 kliknięcie strzałką to zmiana o tylko 100 tys. przez co aby zmienić np. Sheedowi kontrakt muszę kliknąć 1000 razy. ;-) A chciałbym zrobić sobie całą ligę, więc moje pytanie brzmi: Da się jakoś wpisać wysokość kontraktu, bądź znacie kombinacje klawiszy która umożliwi szybszą zmianę bez konieczności ciągłego klikania?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem NBA 2k10 w wersji na PS3 i mam dwa pytania:

- czy popularne w sieci sliders są takie same dla wersji PC jak i PS3? Tzn. czy ich efektywność jest taka sama niezależnie od platformy?

 

Dla chcących upiększyć swoje nba2k10:

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=70487

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69662

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=125&t=69334

 

Proponuję ściągać te dodatki i śledzić tematy. Świetnie odwzorowane hale (ciągle poprawiane), reklamy, twarze. Polecam. Gra się zupełnie inaczej :)

Czy tego typu dodatki są możliwe do zainstalowania tylko na PC, czy też może jest sposób na upiększenie/zaktualizowanie wersji PS3?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OK. Zbliżam się do końca pierwszego sezonu. Gram teraz w Pacers (agent dupek mi załatwił). To, że podpisałem dziesięciodniowy kontakt z Pacers wyświetlało się w komunikatach, to, że mi go przedłużyli do końca sezonu już nie. Indiana pod wodzą Grangera i moją wyszła z dupy i jest już na 7. miejscu w konferencji. Praktycznie nie wiem co mogłoby się stać, żebyśmy nie dostali się do PO. I teraz tak - jaką szansę wpływania na swoje dalsze losy będę miał po sezonie? Będę mógł wybierać kluby z którymi chciałbym współpracować, a Indiana może wyrównać ofertę, którą wybiorę czy agent dupek zrobi wsio za mnie?

Odnośnik do komentarza

OK. Zbliżam się do końca pierwszego sezonu. Gram teraz w Pacers (agent dupek mi załatwił). To, że podpisałem dziesięciodniowy kontakt z Pacers wyświetlało się w komunikatach, to, że mi go przedłużyli do końca sezonu już nie. Indiana pod wodzą Grangera i moją wyszła z dupy i jest już na 7. miejscu w konferencji. Praktycznie nie wiem co mogłoby się stać, żebyśmy nie dostali się do PO. I teraz tak - jaką szansę wpływania na swoje dalsze losy będę miał po sezonie? Będę mógł wybierać kluby z którymi chciałbym współpracować, a Indiana może wyrównać ofertę, którą wybiorę czy agent dupek zrobi wsio za mnie?

Po 1. To nie agent-dupek Ci załatwił stały kontrakt z Indianą, tylko jest to bug gry. ;)

Po 2. Jeśli będziesz miał szczęście, po sezonie będziesz mógł wybierać spomiędzy 3 klubów (Indiana + 2 inne). Jeśli szczęścia nie doświadczysz... po sezonie zakończysz karierę, bo 2K Sports nie dopracowali tego trybu na tyle, by grać dalej... (czytaj: bug gry. Jedni go mają, inni nie.)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Agent dupek załatwił mi kontrakt 10ciodniowy i chwała mu za to. Chodziło mi to, że nie miałem żadnej informacji na temat przejścia z jednego do drugiego klubu.

 

Co do gry dla innych ekip, to nie ma problemu. Zagram wszędzie, bo GM Indiany w grze jest fatalny. Zostałem jedynym rozgrywającym w składzie, w którym jest chyba 6 PF. Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza

W innych ekipach nie jest lepiej. Ja po pierwszym sezonie przedłużyłem kontrakt z Dallas i okazało się, że w składzie jest 4 PG (w tym Kidd i Parker!), 1 PF i żadnego centra. Podobną sytuację miałem sezon później w Cleveland. Mnóstwo świetnych strzelców i żadnego centra.

Odnośnik do komentarza

Mam pewne pytanie odnośnie NBA 2k10 Draft Combine na PS3. Jestem bowiem ciekaw czy można z tego korzystać w Polsce. PS3 kupiłem raptem dwa dni temu i dopiero zapoznaję się z konsolą i Playstation Store, więc może stąd wynika problem, niemniej jednak nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Zalogowałem się też na stronę internetową PS Store i również nie znalazłem żadnych informacji o Draft Combine oraz, co sugeruje mi, że mogę coś robić źle, o samej NBA 2k10. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

KvasekBW - Draft Combine mimo zapowiedzi wyszło tylko w USA, więc to co musisz zrobić to założenie konta na PSN US - i tam zakupić - konto zakładasz na prawdziwy adres (ważne!), musisz mieć także kartę, którą będziesz mógł zapłacić w US (chyba 4,9$+ niewielkie opłaty manipulacyjne) - co do płatności to wystarczy zwykła karta z mbanku (jak coś nie zadziała to dzwoń na mlinię).

Co do dema NBA 2k10 to chyba wyszło w Europie, więc powinieneś je widzieć w PS Store.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wymiękłem wczoraj. Zakończył się mój udział w sezonie 2009/2010 na ćwierćfinale konferencji. Słaby pierwszy mecz (wysoka porażka) w Bostonie, potem wygrana 10 punktami w drugim spotkaniu, wygrana w trzecim (20stoma punktami) i zonk w meczu nr cztery. Schodząc po 2 minutach drugiej połowy moja Indiana prowadziła ośmioma punktami, a wynik w tej kwarcie był 7:7. Po czym, kiedy wchodziłem na początku czwartej mocno się zdziwiłem, kiedy to okazało się, że dostaję ostro w dupę. Wszedłem w game stats i okazało się, że Boston wygrał trzecią kwartę 49:17... kwarta trwa 8 minut.

 

Bez komentarza pozostawię fakt, że po prostu już się po tym nie podnieśliśmy i zaliczyliśmy trzy porażki z rzędu kończąc sezon na drugiej rundzie PO. Podpisałem nowy kontrakt z Orlando, z którego nikt nie ubył, także będę grał i z Gortatem i z Howardem, Lewisem, Carterem, Nelsonem, etc. :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...