Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem - może poprzez to, że napakowałeś swojego gracza jak kabanosa w gorącej wodzie coś się wysypało. Ja zacząłem od podstaw (pierwszy save) i właśnie zadebiutowałem w NBA w Pacers. Tylko mam takie wrażenie, że chyba jednak wrócę na poziom PRO, bo na wyższym średnio średnio (jeno 12 pkt/4 zb./ 10 as.) :-k

Odnośnik do komentarza

To tylko gra, więc łatwo wymuszać błędy. Odsunąć się trochę od krytego zawodnika w bok, gdy jest na obwodzie, sprowokować podanie i liczyć na przechwyt, który się z reguły udaje. Kontra, Fastbreak score, czasem jeszcze się faul sprowokuje czasem (w tym celu specjalnie nie biegne szybko, tylko pozwalam usiąść na plecach goniącemu mnie).

Niestety mój kolejny najlepszy wynik oscyluje w granicach 43 pkt, więc to była tylko chwilowa eksplozja formy :P.

Odnośnik do komentarza

Jedyne z czym mogą być problemy to karta graficzna. Jeżeli obsługuje shadery 3.0 to warto spróbować.

 

[+]

Z konieczności zacząłem karierę centrem, niedługo wezmą mnie na Training Camp, ma ktoś jakąś radę do którego klubu się podpiąć ? Korci mnie Boston Celtics albo LA, bo Perkins i Bynum to nie jest klasa światowa, ale obawiam się, że to za wysokie progi, ma ktoś jakąś radę ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem z bardzo wyrywkowej lektury forum 2ksports, to patch na PC ma się ukazać w styczniu i zawierać 1 i 2 patch z konsol (2 patch na konsole w drodze). Nic tylko czekać na patcha, bo w grze sieciowej także jest wiele do poprawienia, szczególnie w rozgrywkach ligowych.

Poziom trudności w My Player da się zmienić tylko jakimś programem na PC.

Odnośnik do komentarza

A na PC nie da się zmienić żadnej opcji w MyPlayer (poza sterowaniem i dźwiękami), właśnie nie wiem, czy patch na pc już wyszedł czy nie.

 

E tam się od razu nie da. Z tego co pamiętam da radę zmienić czas kwarty, czas symulacji i poziom. Jak będę w domu, to Ci podrzucę linka z instrukcją :-)

Odnośnik do komentarza

A na PC nie da się zmienić żadnej opcji w MyPlayer (poza sterowaniem i dźwiękami), właśnie nie wiem, czy patch na pc już wyszedł czy nie.

 

E tam się od razu nie da. Z tego co pamiętam da radę zmienić czas kwarty, czas symulacji i poziom. Jak będę w domu, to Ci podrzucę linka z instrukcją :-)

http://www.moddingway.com/news/481.html

jakby ktoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza

jest szansa żeby toto działało na najniższych detalach na takim kompie:

Intel Pentium Dual-Core CPU T4200 2.00 GHz

4,00 GB RAM

grafika Mobile Intel GMA 4500M, pamięć dzielona zależna od pamięci RAM

?

 

 

Tak - u mnie działa na dużo słabszym sprzęcie :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...