Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

NBA 2k10 jest po prostu genialne, zwłaszcza tryb My Player. Gram SF (nazwałem go Betonowy Łukasz), mam już rating 58. Trafiłem po meczach letnich na obóz do Cleveland Cavaliers i mimo samych not A+ i na dodatek LeBron praktycznie nie istniał nie wzięli mnie do drużyny. Zagrałem 10 meczy w D-League i wzięli mnie Miami Heat, gdzie dość szybko sobie pierwszy skład załatwiłem, no i teraz zagrałem już jakieś 15 meczy w NBA. Jak to mówił Jacek Gmoch "I love these games HE HE HE". Gra jest znacznie urealistyczniona względem wcześniej wersji (np. Alley-oopy czy zmęczenie) + niesamowita grywalność. To najlepsza gra sportowa jaka kiedykolwiek powstała, radość z gry jest o niebo lepsza niż w PES'y oraz enejdżele czy inne cyrki od EA (oczywiście FM'a wyłączam z porównania, mam na myśli gry w których bezpośrednio steruje się graczem).

Odnośnik do komentarza

Grasz na defaultowych slidersach? Jeśli tak to poszukaj jakiś dobrych, polecanych przez innych. Pełno tego na forach, szczególnie zagranicznych.

 

Problem rozwiązałem zmieniając trochę slidersy CPU o jakieś 10% w dół i teraz gra się ok :)

 

 

Ja natomiast mam problem z tymi realnymi slidersami Makii ;)

Gram na 10 minut na HoF. I mimo tego, że na treningu na 50 rzutów 45 jest na perfect release, to na meczu nie trafiają z oczywistych pozycji :/

Statystyki meczu z Indianą do przerwy :roll:

Odnośnik do komentarza

I mimo tego, że na treningu na 50 rzutów 45 jest na perfect release, to na meczu nie trafiają z oczywistych pozycji :/

 

Zmień sobie poziom trudności treningu na HoF i tak porzucaj. ;) Domyślnie jest ustawiony chyba Pro i dlatego wszystko Ci wchodzi.

 

Mam zmieniony ;) Zresztą w momencie gdy 5 razy nie trafiam z czystej a przeciwnik z podwojonej obrony biegnąc w druga stronę i ratując się przed clock violation to załamuje :D

Odnośnik do komentarza

Realizmu 2k10, przyjemności z grania 2k9 ;)

 

W 2k10 zdecydowanie podniósł się poziom trudności, tzn. każdym zawodnikiem gra się inaczej, wręcz zupełnie inaczej :-k Najbardziej różnicę widać w czasie oddawania rzutu. Bez treningu rzutów poszczególnymi zawodnikami ciężko coś ugrać na HoF :-k

Prawda Brudi? :>

Odnośnik do komentarza

Tutaj wrzuć :) -> C:\Documents and Settings\[user]\Dane aplikacji\2K Sports\NBA 2K10\Saves

Pozdrowienia dla Millo :) . On mnie uświadomił przy okazji NBA 2k9, gdzie wrzucać slidersy, roostery i ustawienia :) .

Pescar, ja sam sobie ustawiłem przyciski pada metodą prób i błędów :) . Teraz mam je idealnie poukładane pod paliszkami :) .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kurde, miał ktoś taki problem, że po 1 sezonie nie można było przejść do drugiego ? Wygrałem z Heat NBA, podpisałem kontrakt z Magic, chciałem kliknąć play next game, ale jest przez sekunde coś o symulowaniu chyba nowego sezonu i gra się wyłącza. W kalendarzy nie ma żadnych spotkań na nowy sezon a nie da się tego obejść, drill np. działa.

 

Miał ktoś tak ?

Odnośnik do komentarza

Ja (zawodnik, którym gram;)) zostałem wybrany w Drafcie przez Pistons (importowałem postać z draft combine),i po pomyślnym przebrnięciu przez letnią ligę oraz obóz przygotowawczy rozpocząłem grę w NBA :) Trochę za prosto chyba jest, gram jakimś leszczem z ratingiem 53 iostatnio miałem mecz 33pkt 19 zbiórek (gram SF, 198cm), aż strach pomyśleć gdybym grał centrem, choć zdarzają się i słabsze mecze - ale pomijając to emocje są niesamowite. Na razie rozegrałem 10 spotkań w NBA :]

Hawkeye - po ile minut grałeś spotkanie?

Odnośnik do komentarza

5 minut, tyle ile jest domyślnie. Mój najlepszy wynik to http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/f2d23b54cc923b857e0227a6ce23f59646c7747e.png 58 punktów i 11 przechwytów, double double ;P. Raz udało mi się triple double machnąć. Gram SF'em o parametrach fizycznych jak LeBron (a właściwie grałem, bo się save skasztanił :( ).

 

http://www.xfire.com/profile/beetlepl/screenshots/ tu jakby co mam trochę screenów z NBA 2k10 :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...