Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sens próbować gierkować w NBA na PC na klawiaturze? ;) Czy koniecznie trzeba zainwestować w pada? Jeśli tak, to jakiego w rozsądnej cenie możecie polecić? (także pod PES/FIFA)

Na allegro są pady do Xboxa do 100zł. Odpada kłopot ze ściąganiem emulatora (do niektórych gier, np. GTA IV) i zgadywaniem czy pod 1 kryje się X czy może A ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i po sezonie. Miami idealnie odwzorowane w finałach. Oprócz LeBrona i trochę Wade'a nie grał nikt. Chalmers miał średnio 3,5 straty przeciwko mnie i zdobywał średnio 6 pkt w meczu. No a po sezonie GM zaszalał. Mamy teraz ksywę leciwy szron. Ściągnięcie Butlera i Gasola spoko, ale w SC jest jeszcze 8 baniek, a my praktycznie nie mamy dobrego zawodnika na SG i SF. Za to Nowitzki/Gasol/Blair/Cousins/Wright na pozycjach 4-5 :doh!:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
NBA 2K announced today Pharrell Williams will curate the soundtrack for NBA 2K15. They also revealed the official cover pic of 2014 NBA MVP Kevin Durant:

 

 

No to po Jay-Z i LeBronie przyszedł czas na Pharrella. No i na okładkę wraca KD :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanie do osób, którym udało się sporo zagrać w trybie MyCarrer. Czy grając centrem da się w kolejnych sezonach przeskoczyć limity rzutowe w atrybutach? Chodzi mi o 75 max na medzie i 60 na trójce. Właśnie dobijam do 60 na trójce i zamierzam potem skorzystać z treningu z legendami, ale nie wiem czy jest sens i czy coś mi doda. Jeśli nie to 2k strasznie skopało ten efekt.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do osób, którym udało się sporo zagrać w trybie MyCarrer. Czy grając centrem da się w kolejnych sezonach przeskoczyć limity rzutowe w atrybutach? Chodzi mi o 75 max na medzie i 60 na trójce. Właśnie dobijam do 60 na trójce i zamierzam potem skorzystać z treningu z legendami, ale nie wiem czy jest sens i czy coś mi doda. Jeśli nie to 2k strasznie skopało ten efekt.

 

O ile mnie pamięć nie myli, to nie. I zdaje się, że parametr korzysta z wypadkowych: wzrost, waga, pozycja, charakterystyka zawodnika - czyli wszystko, co ustawiasz na początku.

 

I fakt, że akurat jeśli chodzi o nałożenie parametrów w kwestii rzutowych to trochę głupota, ale widać nie chciało im się dywersyfikować tego na atrybuty ofensywne, defensywne czy mentalne.

Odnośnik do komentarza

No i jest już znany cały Soundtrack do gry :) Szczególnie rozwala Depeche Mode

 

Today 2K Sports announced the eclectic soundtrack for the NBA 2K15 release this fall. Pharrell Williams curated a vast array of music from different sects and genres. The teenage Lorde, blues rockers The Black Keys, electronica rock duo, Ratatat join classic hip hop acts like A Tribe Called Quest, Busta Rhymes, Snoop and Public Enemy; there’s even a Lauryn Hill track. All told, it’s music that can appeal to everyone, no matter your musical inclinations.
Pharrell’s own song, “Hunter” is included as well as “Can I Have It Like That,” and “How Does It Feel?”
NBA 2K15 Soundtrack:
Screen-Shot-2014-08-12-at-1.57.20-PM.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Duża jest różnica między NBA2k13 a 2k14 dla kogoś, dla kogo nie ważne są aktualne składy? ;)

 

Zależy co chcesz robić. Jak pykać sobie Create A Legend dowolnym zawodnikiem, to tylko 2k13, jak chcesz pykać karierę stworzonym przez siebie myplayerem, to lepiej 2k14. Jeśli chodzi o gameplay, to im dłużej gram, tym bardziej jestem za 2k14. Ale dla tych, którzy pykają od święta do święta, to jeden pies :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie, jest 10 zł różnicy i nie wiem czy się opłaca ;)

 

Przy dyszcze, to bym się nie zastanawiał i brał nowszą. Engine jest trochę poprawiony, szału bez, ale mimo wszystko poprawiony. Dużo lepsze zachowania przy blokach (w 2k13 to był dramat), wydaje mi się, że odrobinę bardziej życiowa szybkość reakcji na zmianę kierunku ruchu. Tylko, że to jest zauważalne dla maniaków, niekoniecznie dla osób grających od czasu do czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem. Przeszedłem przez etap włączenia, ale przez przypadek tworzenia swojego gracza, nie zmieniłem mu imienia i nazwiska, nie zrobiłem tatuaży itp. czy mogę jeszcze jakoś do tego wrócić? Trzeba rozegrać ten mecz San Antonio - Miami?

 

No i dobra - jak robić wsady i jakieś zwody?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem. Przeszedłem przez etap włączenia, ale przez przypadek tworzenia swojego gracza, nie zmieniłem mu imienia i nazwiska, nie zrobiłem tatuaży itp. czy mogę jeszcze jakoś do tego wrócić? Trzeba rozegrać ten mecz San Antonio - Miami?

 

No i dobra - jak robić wsady i jakieś zwody?

 

 

Wizualne aspekty typu opaski, tatuaże można na bieżąco zmieniać, co do imienia i nazwiska, to tylko przy nowej . Sprawdzę w domu i wrzucę Ci screeny. Co do zwodów, to zdaje się w panelu sterowania są podane kombinacje. Dunki to rzut+turbo :)

 

Meczu nie musisz rozgrywać pomiędzy SAS i Miami. Jak dasz (zdaje się) z klawiatury ESC to odpali Ci się menu, gdzie możesz sobie wybierać co i jak. SAS vs MIA jest, bo to był ostatni mecz zeszłego sezonu. Tak to na bieżąco Ci się mecze wyświetlają (z bieżącego dnia) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...