Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo sporo osób na CMF lubuje się w tej grze, więc temat byc musi :)

 

Premiera najnowsza odsłony NBA Live zbliża się wieeeeelkimi krokami i oby nie była wielkim niewypałem jak częśc 07 ;)

 

Screeny NBA Live

 

Moim zdaniem prezentują się świetnie. Ciekawe tylko jaka karta grafiki będzie potrzebna, aby choc częśc tych szczegółów pociagnąc :-k

Wiadomo jednak, że grafika to nie wszystko. Dużo ważniejsza jest grywalnośc do czego w każdej części jest sporo zastrzeżeń. Dochodzą jeszcze różniaste bugi, które skutecznie odstraszają na dobre.

 

Sam miałem długą przerwę od NBA Live 07, choc i tak większośc spotkań rozgrywałem online, bo tylko tak jest jakiś większy sens w nią grac bez łapania się z głowę i wyrywania włosów kiedy w ostatniej kwarcie CPU odrabia dwudziestopunktową stratę jednym PG, który rzuca 10 trójek z rzędu przez ręce, a w ostatniej, decydujacej akcji blokuje naszego centra. ( :doh!: )

 

Dziś miałem właśnie zassac sobie roster z najnowszymi składami, kiedy moim oczom ukazał się...nie, nie las ;) tylko ciekawy dodatek do gry. FIBA Live 07 patch. Oczywiście nie kazdego interesuje europejski basket, ale zawsze jest to pewne urozmaicenie od latajacych nad obreczami Carterów, Bryantów i innych McGradych ;)

 

Patch zawiera wszystkie 24 euroligowe druzyny, 6 z ULEB Cup (Real Madrid, Lietuvos Rytas, Unics Kazan, Khimki Moscow, FMP Belgrade oraz Red Star Belgrade, 9 reprezentacj narodowych (Argentyna, Francja, Niemcy, Grecja, Litwa, Serbia, Hiszpania, Turcja i USA.

 

Screeny

 

DOWNLOAD

 

Może ktoś używa innych patchy lub dodatków, które mógłby polecic?

Odnośnik do komentarza

Wow, jestem pod wrażeniem. Pograłem kilka spotkań, później sezon simulate i Prokom awansował do top 8 (wygrało CSKA).

Składy bardzo ładnie odzwierciedlone, ovrl etc., twarze zawodników świetnie przeniesione do gry, hale (parkiety delikatnie mówiąc miażdżą), stroje pierwsza klasa :o

 

Sezon jak w NBA, ale chyba się tego zmienic nie da i dlatego tak jest, ale jest plus, bo można sobie zagrac rookie vs sophomore no i all star game - Gortat wystąpił :).

Ogólnie rzecz biorąc duuuuży plus, polecam :)

Odnośnik do komentarza
OK, to bireme i instalujem :-)

 

Co do 2008 to graficznie wygląda naprawdę super. Ciekawy jestem tylko czy bedzie też taka mega kupa, jeśli chodzi o grę :|

 

Miejmy nadzieję, że nie :)

 

A co do Fiba Patch, to używam go już od kilku dni i jest naprawdę świetnie wykonany :) Mogę z czystym sercem polecić :) Ogólne rzecz biorąc ten Patch miał być dostępny już około kwietnia, ale posypał się zespół. Na szczęście panowie z Serbii z organizowali sobie pracę, przejęli to, co wykonał poprzedni zespół i dokończyli Patch ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Pograłem chwilkę w nowe NBA 08 ( PC ) i napiszę, że gra jest tragiczna, nie bawiłem się jeszcze w ściąganie dodatków, jakiś ulepszeń, slidery zmieniłem troche na czuja, ale to w ogóle ma mało wspólnego z symulacją. Prawie każdy atak to fast break, zawodnicy za wolno wracają do obrony, zawodników takich, ja Carter lub Kobe praktycznie nie da się powstrzymać, trafiają wszystko. W sumie najbardziej skopane sa właśnie te fast breaki bo to wypacza rozgrywkę i czyni z niej bezsensowne bieganie od kosza do kosza i zawsze prawie będzie się tam przed broniącym. Przyjemniej grało się w wersję 07 po paczach. No i jeszcze ciekawostki z trybu Dynasty: najlepsi zawodnicy mają średnią 47 pkt na mecz, najlepsi zbierający max 8 zbiórek.

No nic postaram się poszukać jakiś paczy lub czegokolwiek co polepszy rozgrywkę ( raczej przygotowanych przez graczy, bo oficjalnego chyba nie ma).

Odnośnik do komentarza

Bosh jest okej, ale 65 pktów to on za uja nie rzuci w karierze ;)

 

Sam gram [grałem] w NBA Live 08 na PS2 i jest po prostu beznadziejna. Wersja z 2006 roku była bardziej grywalna, miała lepszą grafikę... To jest po prostu jasny sygnał od EA Sports dla posiadaczy PS2 - kupcie sobie PS3 albo możecie nas cmoknąć w pompę bo na tym systemie już sobie w dobrego kosza nie pogracie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...