Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

26.14.2014, Lurgan, Knockramer Park, godz.14:30.

 

Fox- Greene, McKee, Kelly, Coleman- McAnallen, Lavery, Haffey- Connolly, Fitzpatrick ©, Haire

 

Wystawiłem formację 4-3-3, Fitzpatrick zagra w środku ataku, co mam nadzieję, że znowu przyniesie mu gola.

Na dzień dobry Aaron Haire strzela gola i wyprowadza nas na prowadzenie.

Wspomniany przeze mnie Fitzpatrick uderza do siatki rywali w 16. minucie. Poprawia swój dorobek strzelecki- ma już 15 bramek. Za jego przykładem idzie Simon Haffey- uderza z rzutu wolnego z około 30 metrów! Piłka ląduje w bramce. Uderzenie w stylu Krystyny Ronaldo.

Chwilę przed końcem pierwszej połowy prawy obrońca wpada w pole karne, strzela przy bliższym słupku. 4-0.

Po wznowieniu gry, wpuszczam na boisko młodego Terry`ego Doyle. Haire coś narzekał na ból w nodze. Doyle odwdzięcza się golem sześć minut po przerwie.

Niestety, w 67. minucie Ryan Cree wchodzi miedzy moich obrońców, jak nóż w masło i ładuje bramkę.

Jak się okazuje, to było honorowe trafienie gości.

 

[3.] Lurgan Celtic 5-1 Banbridge [9.] L28/ 30

1:0 Haire

2:0 Fitzpatrick

3:0 Haffey

4:0 Greene

5:0 Doyle

5:1 Cree

 

MoM: Raymond Fitzpatrick (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 160

Odnośnik do komentarza

03.05.2014, Ballymoney, Riada Stadium, godz.14:30.

 

Fox- Greene, Kelly, Haffey, McKee- McAnallen, Lavery, Ryan (`65 McParland)- Haire, Connolly, Fitzpatrick ©

 

Przedostatni nasz mecz w tym sezonie. Zespół gospodarzy poradził sobie gorzej, niż miał. Team obstawiany był do zajęcia któregoś miejsca na podium, a tu dopiero szóste miejsce. My, za to jesteśmy w lekkim gazie. Nie mówię tu oczywiście o litrach łiskacza, tylko o wynikach.

Obrońca gospodarzy uradował nas koło 20. minuty, pakując samobója. Chwilę później Fitzpatrick ma ogromnego pecha i trafia w słupek.

Tuż przed przerwą podwyższenie daje nam Mairtin Connolly.

W 60. minucie Owen McAlynn wyszedł z kontrą i ustrzelił naszego golkipera. Bramka kontaktowa.

I takim wynikiem kończy się spotkanie.

 

[6.] Ballymoney Utd 1-2 Lurgan Celtic [3.] L29/ 30

0:1 Kearney (sam.)

0:2 Connolly

1:2 McAlynn

 

MoM: Mairtin Connolly (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 154

Odnośnik do komentarza

06.05.2014, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Fox- Greene, Haffey, McKee, Coleman- McAnallen, Lavery, McVeigh (`62 McGowan)- Dyle, Fitzpatrick ©, Haire

 

Ostatni mecz tego sezonu.

Od samego początku naciskamy i próbujemy zdominować gości. Niestety, to właśnie oni za pomocą Tony`ego Tumelty wychodzą na prowadzenie.

Chwilę później Raymond Fitzpatrick wyrównuje. To jego 16. trafienie w sezonie.

Po półgodzinie gry prowadzimy 2-1. Obrońca gości Anderson popełnia błąd i pakuje piłkę do bramki.

Wspomniany wcześniej Tony Tumelty ponownie trafia w naszą bramkę. Ładny strzał głową.

Sekundy później mamy rzut rożny, Fitzpatrick jest najsprytniejszy i strzela kolejnego gola.

Niestety, moi obrońcy dziś...ehhh, generalnie dziś ich nie ma. Lavery strzela na 3-3.

Tony Tumelty potwierdza moje słowa w 75. minucie, na koncie właśnie ma hattricka.

W ostatniej akcji, w akcie desperacji młody Doyle strzela jeszcze w poprzeczkę.

Pożegnanie przed własną publicznością (liczną jak na nasze mecze) nie wychodzi nam. Przegrana. Wyglądało to tak, jakbyśmy grali bez obrońców.

 

[3.] Lurgan Celtic 3-4 Queens University [5.] L30/ 30

0:1 Tumelty

1:1 Fitzpatrick

2:1 Anderson

2:2 Tumelty

3:2 Fitzpatrick

3:3 Lavery

3:4 Tumelty

 

MoM: Tony Tumelty (Queens University)

Frekwencja: 204

Odnośnik do komentarza

Tak oto sezon 2013/2014 dobiegł końca. Jestem trenerem Lurgan Celtic dokładnie od 88 dni. W tym czasie drużyna rozegrała pod moją wodzą 13 spotkań, 10 z nich wygraliśmy, 2 przegraliśmy i mieliśmy 1 remis. Myślę, iż nie jest to najgorszy wynik, biorąc pod uwagę sytuację (6 przegranych z rzędu przed moim przyjściem) oraz czas, jaki miałem na ogarnięcie teamu.

Lokalna gazeta trochę dalej nas podsumowała:

Klub piłkarski Lurgan Celtic dokonał prawie heroicznego boju w ligowych starciach pod wodzą nowego trenera Macieja Makkowa. Z lekko beznadziejnej sytuacji, gdy drużyna zajmowała dopiero 9. miejsce w tabeli i była o krok od totalnej zapaści, co objawiało się seryjnymi porażkami (w 8 meczach strzelili ledwo 2 gole!) przerodzili się w prawdziwych Celtyckich Wojowników. Menedżer Makkow postawił na strzelanie i to mu się udało. Popularni Celtowie w 13 spotkaniach zdobyli 43 bramki i stracili tylko 17, co dało im awans na trzecią pozycję w lidze.

Wyróżnić możemy na pewno takich piłkarzy jak: napastnik Raymond Fitzpatrick (17 goli, 8 asyst), napastnik Aaron Haire (17 goli, 7 asyst), Mairtin Connolly (7 goli, 6 asyst), młody 17-letni napastnik Terry Doyle (3 gole, 4 asysty) oraz prawy obrońca Marty Greene (1 bramka, 6 asyst). Do tego można dołożyć naszego bramkarza Ciaran`a Fox- facet przeżywa drugą młodość, pewny punkt drużyny.

Gdyby sezon jeszcze trochę potrwał to z pewnością byśmy mogli być świadkami awansu teamu do II ligi. Ale to przed nami! Za rok pod wodzą tego szkoleniowca się uda.

 

 

 

Ładne podsumowanie. Może faktycznie za rok będzie lepiej.

Po ostatnim spotkaniu, co prawda przegranym z Queens University wszyscy w klubie byli zadowoleni z postawy. Ja także. Z pomocą "prezesa" Ojca Maurice`a McEvoy otrzymaliśmy od władz ligi zawrotną kwotę 941 €. Przyda się. Dodatkowo z własnych funduszy McEvoy sypnął kasą w postaci 550 €. Łącznie do podziału dostaliśmy prawie 1500 €. Nieźle. Kupię sobie... w zasadzie na nic nie starczy. Mniejsza o to.

Odnośnik do komentarza

Tabela IFA Interim Intermediate League na koniec sezonu 2013/14:

 

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | M | P.S.N.I. | | 30 | 20 | 4 | 6 | 63 | 36 | +27 | 64 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | A | Tobermore Utd | | 30 | 19 | 4 | 7 | 60 | 28 | +32 | 61 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Lurgan Celtic | | 30 | 16 | 5 | 9 | 58 | 35 | +23 | 53 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Portstewart | | 30 | 14 | 9 | 7 | 51 | 37 | +14 | 51 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Queens University | | 30 | 15 | 5 | 10 | 56 | 46 | +10 | 50 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Wakehurst | | 30 | 14 | 6 | 10 | 46 | 38 | +8 | 48 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Ballymoney Utd | | 30 | 12 | 9 | 9 | 46 | 44 | +2 | 45 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | Banbridge | | 30 | 12 | 9 | 9 | 50 | 49 | +1 | 45 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Sport & Leisure | | 30 | 12 | 7 | 11 | 60 | 58 | +2 | 43 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | Killymoon | | 30 | 10 | 7 | 13 | 52 | 53 | -1 | 37 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 11. | | Armagh | | 30 | 8 | 8 | 14 | 47 | 62 | -15 | 32 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 12. | | Chimney Corner | | 30 | 8 | 7 | 15 | 36 | 53 | -17 | 31 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 13. | | Annagh Utd | | 30 | 8 | 6 | 16 | 35 | 49 | -14 | 30 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 14. | | Glebe | | 30 | 7 | 6 | 17 | 33 | 50 | -17 | 27 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 15. | S | Newington | | 30 | 5 | 10 | 15 | 40 | 72 | -32 | 25 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 16. | S | Moyola Park | | 30 | 4 | 10 | 16 | 48 | 71 | -23 | 22 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Odnośnik do komentarza

Powoli chciałem się zbierać do przygotowań nowego sezonu. Wiem, wiem, jeden dopiero, co się skończył, ale to już czas. Z kilkoma graczami się pożegnam, to już pewne. Opuści nas, choćby lewy obrońca Nigel Boyd (40 lat), napastnik Stefan Keegan (24 lata, 6 spotkań, 0 goli).

 

Koncepcję na zespół już miałem- ostatnimi czasy oglądałem na mecze Realu Madryt. Ten z Barceloną w finale Pucharu króla i ten z Bayernem. Pokazali futbol przyszłości- zabójcze, mega szybkie kontrataki. Zdaję sobie sprawę, że takimi zawodnikami dysponować nie będę nigdy, ale nie boję się postawić na szybkość. W niedługim czasie będziemy robić selekcję graczy, dzieciaków (jeśli będziemy mieli jakąś szkółkę) pod tym właśnie kątem.

 

Szybkość i przyspieszenie, nie technika.

 

Ostatnio usiadłem i "poczytałem" o wygranych poszczególnych rozgrywek. Za rok w takim podsumowaniu na bank będzie widniała nazwa Lurgan Celtic.

 

Żadna drużyna jakoś nie zdominowała rozgrywek tutejszych.

 

Mid-Ulster Cup- zwycięzcy Portadown,

 

Co-operative Insurance Cup- zwycięża Glenavon, pokonując Glentoran 1-0,

 

WKD Intermediate Cup- Carrick wygrali z Newry Reserves,

 

County Antrim Shield- Cliftonville 1:0 Glentoran,

 

Steel & Sons Cup- Linfield Swifts (drugi zespół Linfield) wygrał z Malachians 2-1,

 

JJB Sports Irish Cup- Cliftonville polegli 2-3 z Lienfield,

 

Danske Bank Premiership- wygrywa Portadown, pierwszy raz od 2002 roku.

 

Liga Mistrzów- Chelsea 3-1 Bayern,

 

Liga Europy- Tottenham przegrywa 0-1 z Man City.

 

Odnośnik do komentarza

Przed rozpoczęciem sezonu zagraliśmy kilka spotkań. Dokładnie pięć.

Chciałem z chłopakami sprawdzić nowe ustawienie, graliśmy 4-2-3-1. Jak widać, nie wypadło tak źle- nie przegraliśmy żadnego meczu. No może, ten ostatni nam nie wyszedł, daliśmy sobie strzelić aż 4 bramki. Jakoś tak wychodzi, że na jakieś 6 spotkań jedno totalnie nie wychodzi moim obrońcom. Wyglądają tak, jakby ich nie było. Nie wiem, co z tym fantem zrobić.

 

TOW Lurgan Celtic 3-2 Lurgan Celtic u-18 (Fitzpatrick x2, Connolly)

TOW Lurgan Celtic 7-2 Bangor (Fitzpatrick x2, Sinclair x2, McKee, Haire, Todd)

TOW P.S.N.I. 0-3 Lurgan Celtic (McKee, McGibbon, Fitzpatrick)

TOW Lurgan Celtic 4-2 Loughgall (Greene, McParland, McEvoy, Connolly)

TOW Killyleagh 4-4 Lurgan Celtic (Coleman, McGibbon, Ryan, Fitzpatrick)

 

Miałem okrojony dosyć czas na przygotowania przed sezonem. Już 9 sierpnia startuje liga. Dwa spotkania w ciągu 10 dni, a potem czas na Pierwszą Rundę Co-operative Insurance Cup. Tu zagramy na wyjeździe z niedawnym rywalem ligowym- Tobermore United.

Odnośnik do komentarza

Skład na sezon 2014/15:

 

Cieran Fox (BR; 30; NIR)

Christopher McKee (BR; 31; NIR)

Mervyn Andrews (BR; 16; NIR)

 

Neil McKee (O/PŚ; 23; NIR)

Marty Greene (O/PLŚ, WO/PL; 21; NIR)

Paul McAnallen (O/P, DPŚ; 23; NIR)

Declan McVeigh (O/PŚ, PŚ; 23; NIR)

Conor Coleman (OL; 22; NIR)

Geoff Roddy (OŚ; 16; NIR)

Simon Haffey (OŚ/DPŚ; 35; NIR)

 

Shea McEvoy (DP; 17; NIR)

Jonathan McGowan (PP, OP/PLŚ; 17; NIR)

Niall McParland (PP/Ś, OPŚ; 23; NIR)

Chris McGibbon (PL/OPLŚ; 15; NIR)

Ciaran Ryan (PŚ; 22; NIR)

Jason Rogers (PŚ; 20; NIR)

Brendan Todd (PŚ/OPLŚ; 17; NIR)

Gerald Sinclair (P/OPP; 22; NIR)

Aaron Haire (P/OPPL, NŚ; 23; NIR)

Mairtin Connolly (P/OPP, NŚ; 23; NIR)

Corey Owens (OPP/NŚ; 16; NIR)

 

Raymond Fitzpatrick (NŚ; 31; NIR)

Terry Doyle (NŚ; 17; NIR)

 

 

Przyszli: Marvyn Andrews (free), Christopher McKee (free), Shea McEvoy (free), Geoff Roddy (free), Corey Owens (u-18), Chris McGibbon (u-18).

Odeszli: Nigel Boyd (free), Stefan Keegan (free), Kieran McKerr (Loughgall, free), Steven Kelly (Dromara, free), Niall Lavery (Ballyclare, free).

Odnośnik do komentarza

Na początku rozgrywek i miesiąca sierpnia zaliczyliśmy wyjazd na boisko Seahaven. Portstewart to spadkowicz, który pewnie będzie chciał powrócić ligę wyżej. Zostaję przy ustawieniu mojego zespołu 4-2-3-1.

Myślę, iż już od początku rozgrywek pokazujemy, że będziemy groźnym przeciwnikiem. Z Portstewart wygrywamy 4-1, po golach Raymond`a Fitzpatrick, Mairtin`a Connolly i dwóch Aaron`a Haire.

 

Jako wicelider w drugiej kolejce przyjmujemy gości Wakehurst. Szczęście sprzyja lepszym, goście co prawda strzelili dwa gole, ale oba ze spalonego. My, natomiast wykorzystaliśmy jedną szansę (na 28 strzałów, w tym 15 celnych) i trafiliśmy. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Neil McKee. W 79. minucie wynik mógł być wyższy, ale młody Geoff Roddy nie wykorzystał karnego. Trzy punkty na naszym koncie.

 

23 sierpnia przystąpiliśmy do wyjazdowego pojedynku z drużyną, która dopiero co awansowała do II ligi- Tobermore United. Dodajmy, że to walka w Pucharze Co-operative.

Od samego początku "wsiedliśmy" na gospodarzy i naciskaliśmy. W ciągu 39 minut udało nam się strzelić 3 bramki! Tu objawili się: Neil McKee, Mairtin Connolly, Aaron Haire. Niestety, później do głosu doszedł przeciwnik i strzelił nam dwa gole. To na szczęście na niewiele się zdało. Awansowaliśmy do drugiej rundy.

Tam spotkamy się na wyjeździe z innym Celtami- Donegal Celtic.

 

Sierpień 2014:

 

L1/ 30 Portstewart 1-4 Lurgan Celtic (Haire x2, Fitzpatrick, Connolly)

L2/ 30 Lurgan Celtic 1-0 Wakehurst (McKee)

1.Rnd. Co-op Cup Tobermore Utd 2-3 Lurgan Celtic (McKee, Haire, Connolly)

Odnośnik do komentarza

Prawie w połowie września (13.09) gramy na wyjeździe z 10. zespołem ligi Sport & Leisure, który w zeszłym sezonie pod moją wodzą pokonaliśmy 3-0. Dziś mam nadzieję na podobny bądź lepszy wynik. Teoretycznie to my jesteśmy faworytami (wiadomo, Lurgan Celtic jest chwilowym liderem).

Od samego początku chcemy mieć kontrolę, co się poniekąd udaje już w 2. minucie i strzale celnym Raymonda Fitzpatrick.

Ten sam gracz w 8. minucie strzela drugiego swojego gola. Mam nadzieję, że szybkie wyjście na 2-0 nie "popsuje" moich graczy.

Niestety, gospodarzom udaje się strzelić kontaktowego gola przez Marka McKane.

Całe szczęście u nas gra Fitzpatick, który notuje hattricka w 24. minucie. Kolejne trafienie dokłada (tym razem skrzydłowy) Aaron Haire.

Podsumowanie- my strzeliliśmy 4 gole, przeciwnik 2. Proste, 3 punkty wracają do Lurgan.

 

Dokładnie tydzień później po spotkaniu ligowym gramy w Pucharze Co-operative Insurance. Mój debiut w tych rozgrywkach przypadł na wyjazdowy mecz do Belfastu z Donegal Celtic.

Celtic vs. Cletic.

Zespół gospodarzy występuje w tej samej lidze, co my. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 punktu.

Założenie proste- ciśniemy od pierwszej minuty. Nawet z początku udało się utrzymać to dzięki dwóm trafieniom Raymonda Fitzpatrick`a w ciągu 18 minut.

Swoje też dołożył Aaron Haire i to dwa razy.

Później dał jeszcze znać o sobie Fitzpatrick.

Ze strony Donegal też padły gole- dwa. Na całe szczęście my strzeliliśmy ich 5!

Awans do dalszej fazy mamy zapewniony i to mocnym akcentem.

W trzeciej rundzie zagramy spotkanie derbowe z Glenavon! Oj, będzie się działo.

 

Już w cztery dni po Pucharze podejmujemy u siebie zespół Ballymoney United (6. mijesce).

Przez pierwsze 45. minut drużyna gości na za wiele nam nie pozwalała. Natomiast mu graliśmy cały czas swoje. Tylko szczęścia nie mieliśmy.

Ono nadeszło dopiero tuż po przerwie i golu Fitzpatrick`a.

Drugie trafienie i względny spokój przyniósł nam Mairtin Connolly ze swoim trafieniem.

Komplet punktów zgarnęliśmy, nadal jesteśmy liderami tabeli z 12 punktami po 4 kolejkach.

 

Wrzesień 2014:

 

L3/ 30 Sport & Leosure 2-4 Lurgan Celtic (Haire, Fitzpatrick x3)

2.Rnd. Co-op Cup Donegal Celtic 2-5 Lurgan Celtic (Haire x2, Fitzpatrick x3)

L4/ 30 Lurgan Celtic 2-0 Ballymoney Utd (Fitzpatrick, Connolly)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze październikowe spotkanie mieliśmy u siebie. Rywalem był zespół Chimney Corner, zajmujący 3. miejsce. My przystępowaliśmy do pojedynku w roli lidera i w roli faworyta.

Ja w swoim zespole konsekwentnie stawiam na ustawienie 4-2-3-1 i tych samych ludzi. Gracze moi przyswoili moją taktykę i są zadowoleni z postępów.

Niestety, szybko wszystko poszło się... Popsuło się. Gracz gości Michaell Farrell strzelił nam dwie bramki po szybkich kontrach.

My, natomiast przy większej ilości strzałów (17 do 6) nie mogliśmy wykorzystać do końca szansy. Pierwszy raz od dłuższego czasu nie trafiliśmy do siatki rywali. Bolesna porażka 0-2 u siebie.

 

10 października wyjeżdżamy do Belfastu. Gospodarz to Queens Universtity- przedostatni team ligi.

Wypadałoby odreagować ostatni mecz.

Taki mieliśmy zamiar i się udało. Porażkę dwubramkową powetowaliśmy sobie, strzelając 6 bramek na boisku rywala. W ofensywie zagraliśmy super, w obronie gorzej (tu dwa razy wbił się Daniel Lyons). Dla Lurgan Celtic najlepiej zagrał prawoskrzydłowy Mairtin Connolly, który trzy razy wpisał się na listę strzelców.

 

Osiem dni później przyjmujemy ekipę Killymoon Rangers (10. miejsce). Jeśli chcieliśmy pozostać na pierwszym miejscu, to musieliśmy ich pokonać.

Do przerwy totalnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, wygrywaliśmy 3-0. Trafili: Conor Coleman, Ciaran Ryan i Rayomnd Fitzpatrick.

W drugiej części spotkania padły aż 4 bramki, dwie dla nas i dwie dla gości. Natomiast dzięki dobrej grze Mairtin`a Connolly (2 gole) to my zgarniamy 3 punkty. Wynik też cieszy, w sensie aż 5 strzelonych goli.

 

Do końca miesiąca zostało nam do rozegrania 3 spotkania, wszystkie na wyjeździe.

Pierwsze z nich to dzisiejsza rywalizacja z przedostatnim Dergview (6 punktów w 7 meczach; 12 strzelonych goli oraz 16 straconych). Natomiast my możemy poszczycić się takim dorobkiem: lider, 18 punktów; 22 zdobyte gole i 89 straconych.

W pierwszej połowie oprócz wyniku 0-0 na tablicy straciłem dwóch graczy: pomocnika Ciaran`a Ryan oraz napastnika Raymond`a Fitzpatrick.

Drugie 45 minut jest o niebo lepsze w naszym wykonaniu. Do siatki gospodarzy udaje się trafić 3 razy: prawy obrońca Greene, doświadczony pomocnik Haffey oraz 16-letni snajper Corey Owens.

Po meczu wyszło, iż urazy Ryan`a i Fitzpatrick`a nie są groźne, zapewne powrócą na boisko w kolejnym spotkaniu.

 

25 października 2014 to może być pamiętna data w bojach Lurgan Celtic. Oto dziś mierzymy się z lokalnym rywalem- Glenavon. Nie dość, że derby Lurgan, to jeszcze spotkanie w Pucharze. Rywal z Premiership spisuje się słabo w tym sezonie, zajmuje dopiero 9. miejsce (na 12), wygrali ledwie 2 spotkania na 11 możliwych.

Mamy szanse ich zaskoczyć i pokonać.

Niestety, ale nasze pozytywne myśli szybko zostały rozwiane. Po 5 minutach gry gospodarze prowadzili już 2-0.

My potrafiliśmy odpowiedzieć dopiero w 74. minucie za sprawą Fitzpatrick`a i jego główce.

Później, natomiast dwukrotnie trafiali gracze Glenavon.

Tym razem derbowy pojedynek dla lokalnego rywala. Odpadamy z Co-operative Insurance Cup.

 

Dzień przed meczem z Dromara Village (13 pozycja w tabeli), odbyło się losowanie JJB Sports Irish Cup. Tu trafiliśmy na zespół Killymoon.

Już na początku spotkania mój najlepszy strzelec Fitzpatick sygnalizuje nie pełną gotowość do gry, ale daje radę. W przerwie będzie zmiana.

Natomiast tuż przed nią pomocnik Ciaran Ryan trafia do siatki zespołu Dromara. Prowadzimy 1-0.

Przeciwnik w pewnym momencie "usiadł" na nas (zmienił ustawienie na dwóch wysunietych skrzydłowych), ale moja korekta graczy Celtów przyniosła pożądany skutek. Tu wykazał się Aaron Haire podaniem oraz młody snajper Corey Owens golem.

Dobre nasze spotkanie i trzy punkty jadą do Lurgan.

 

Październik 2014:

 

L5/ 30 Lurgan Celtic 0-2 Chimney Corner

L6/ 30 Queens University 2-6 Lurgan Celtic (Haire, McGibbon, Owens, Connolly x3)

L7/ 30 Lurgan Celtic 5-2 Killymoon (Coleman, Ryan, Fitzpatrick, Connolly x2)

L8/ 30 Dergview 0-3 Lurgan Celtic (Greene, Owens, Haffey)

3.Rnd. Co-op Cup Glenavon 4-1 Lurgan Celtic (Fitzpatrick)

L9/ 30 Dromara 0-2 Lurgan Celtic (Ryan, Owens)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...