Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy komplet!! (4 dni zapisów ;))W każdym z 3 domków jest 6 łóżek pojedynczych (już opłacone) i kanapa 2 osobowa. Teoretycznie więc 6 osób jeszcze się zmieści jeśli nie przeszkadza im spadnie w dwójkę ;) Koszt? Do dogadania w ośrodku, pewnie mniej niż za singlowe łóżko. Jeśli więc ktoś jeszcze chce jechać proszę o info to zadzwonimy i wypytamy dokładnie.


Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Chujowo tylko, że wszyscy mają w dupie lokalizację w świętokrzyskim :keke: Bo o dziwo na zlot chujwiegdzie parę dni i wpłaty są. Vamiemu jak się pokaże na zlocie kasę oddam osobiście bom zapomniał o wpłacie dodatkowej i teraz mi się przypomniało, ewentualnie jutro puszczę bonusowe 25zł (?).

Odnośnik do komentarza

mnie to szczególnie nie dziwi;

 

1. Qcz

2. Brat lakiego

3. laki

4. Buffu

5. Sylwia

6. Beata

7. Erni

8. Smetek

9. Mikhailo

10. Enchi

11. Perez

12. Misiek

13. Vami

14. Pulek

15. Guli

16. Reaper

17. Me_who

18. MitnickMike

najwięcej osób na zlot jedzie z Poznania/Warszawy, no i w zasadzie wszyscy z osób zaznaczonych na czerwono mają na zlot ~2 godziny drogi . lokalizacja sto razy lepsza, umówmy się. w tym jest różnica, do tego cena, no i w zasadzie już.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

nawet nie wiedziałem, że tyle mam :P dla mnie to jeden chuj bo tłukłem się już nie po takich dziurach i nie wybrzydzam :) tym bardziej, że tak jak napisałem parę postów wcześniej, z świętokrzyskiego zostałem chyba tylko ja jako aktywny zjazdowicz, PJM się lansuje gdzies po świecie, Blaugrana chuj wie co robi tak samo jak Zimny. Od Was z Wawy szkoda Przecinaka najbardziej i Mauro.

 

Jest jakiś podział na domki już czy mamy się sami podobierać?

Odnośnik do komentarza

mnie to szczególnie nie dziwi;

 

1. Qcz

2. Brat lakiego

3. laki

4. Buffu

5. Sylwia

6. Beata

7. Erni

8. Smetek

9. Mikhailo

10. Enchi

11. Perez

12. Misiek

13. Vami

14. Pulek

15. Guli

16. Reaper

17. Me_who

18. MitnickMike

najwięcej osób na zlot jedzie z Poznania/Warszawy, no i w zasadzie wszyscy z osób zaznaczonych na czerwono mają na zlot ~2 godziny drogi . lokalizacja sto razy lepsza, umówmy się. w tym jest różnica, do tego cena, no i w zasadzie już.

Miśka zaliczasz do Warszawy czy Poznania :P ?

my propo

Misiek

Mitnick

me_who

Guli

moi

Odnośnik do komentarza

Tak jak Qcz napisał, jeśli będą następni chętni, będziemy działać z kolejnymi miejscami.

 

Domek tradycyjnie: Pulek, Perez, Pucek, laki i ... jacyś chętni ;)

Kobiety raczej odpadają, mamy w domku Torbacza i nie każda dziewoja może to przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja jeśli reprezentacja warszawska wyrazi aprobatę, to wskoczyłbym do nich...

Spoko, tylko musisz pamiętać, że jak każdego debiutanta, czekają Cie pewne obowiązki ;)

 

A z tym to problemu nie będzie ;) No chyba, że ktoś pierdzielnie spawa i będziecie kazać mi to sprzątać, a na to nie pójdę na pewno ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...