Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zwolniłem się xD Będę na zlocie z małą przerwą na wyjazd na mistrzostwa polski playareny ;)

czyli wskakujesz na miejsce Mikhailo? Z nim sie kontaktuj celem rozliczenia finansowego.

Zibi jednak niestety odpadł :(

Nikt więcej się nie pisze? :P

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, zwolniłem się xD Będę na zlocie z małą przerwą na wyjazd na mistrzostwa polski playareny ;)

czyli wskakujesz na miejsce Mikhailo? Z nim sie kontaktuj celem rozliczenia finansowego.

 

Może umówmy sie, że rozliczymy to po zlocie. Chyba Mikhailo nie będzie miał nic przeciwko :).

Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra, zwolniłem się xD Będę na zlocie z małą przerwą na wyjazd na mistrzostwa polski playareny ;)

czyli wskakujesz na miejsce Mikhailo? Z nim sie kontaktuj celem rozliczenia finansowego.

 

Może umówmy sie, że rozliczymy to po zlocie. Chyba Mikhailo nie będzie miał nic przeciwko :).

 

Jasne, mi się nie piekli, możemy też zrobić tak, że ta moja kasa pójdzie na serwer, nie jest to dla mnie duża kwota, a dla forum się przyda. Także rozliczenie to będzie już tylko sprawa Brudinho i Qcza ;)

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem inna opcja, to że kwota wpłacona przez Mikhailo pójdzie na godną reprezentację naszego domku, ale to oczywiście tylko taka sugestia :D

nigdzie nie pojdzie. Przecież te łóżko jest opłacone już w ośrodku i czy będzie puste czy ktoś tam będzie spał nikt nam kasy nie odda. Kwestia rozliczenia Brudas-Mikhailo zostaje, ich sprawa :-)

Odnośnik do komentarza

Komórki mają wszyscy ;)

 

Kurwa, co się dzieje z pogodą :| http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,polska,wloclawek,9295.html

Bardziej proponuję patrzeć na prognozę pogody dla Izbicy Kujawskiej, bo ta może się różnić od tej dla Włocławka.

 

http://www.pogodynka.pl/polska/izbica-kujawska_izbica-kujawska

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=2175

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

wątpię żebym się pojawił, jak już to w sobotę wieczorem, po auto jadę prawdopodobnie w sobotę właśnie do Elbląga, jak kupię to będę miał czym wrócić, Bora padła na amen :] a mechanik do którego ją chcę oddać wolny termin ma dopiero za 2-3 tygodnie więc do weekendu zostaję bez auta...

Odnośnik do komentarza

wątpię żebym się pojawił, jak już to w sobotę wieczorem, po auto jadę prawdopodobnie w sobotę właśnie do Elbląga, jak kupię to będę miał czym wrócić, Bora padła na amen :] a mechanik do którego ją chcę oddać wolny termin ma dopiero za 2-3 tygodnie więc do weekendu zostaję bez auta...

Czy to ta legendarna Bora, której bagażnik służył ponoć do przewozu niektórych zlotowiczów? ;)

 

Co tutaj taki mały ruch? Nikt nie melduje wyruszenia na szlak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...