Skocz do zawartości

XIV Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas mamy 1 wolne miejsce! Co najmniej kilka osób pisało z 2 miesiące temu, że na wtedy nie wiedzą co z urlopami itd. Został tydzień do zlotu więc może ktoś się ogarnął?

 

Zebrałem 170pln dla Vamiego (Me_who, Reaper, Perez, Enchi, Mikhailo, Qcz po 25pln, Guli 20pln). Vami poniósł koszta 350pln. Piszę dokładnie kto i ile, żeby potem nie było. Może ktoś jeszcze cosik wpłaci? Kilka osób się deklarowało więcej w tym temacie, ktoś tam zapomniał przy wpłacie na zlot itd. Moj nr konta w temacie składek na forum. W tytule "dla Vamiego".

Odnośnik do komentarza

Jako, że nie przelewałem za zlot do Qcza faktycznie gdzieś mi to uciekło. Przelew dla Vamiego poszedł.

 

Qcz, jak jest z Zibim..? A Brudas jedzie w końcu..?

Przelew doszedł. No Zibii jedzie z kobieta i zajmują jedną z kanap. Mówiłeś, że jest taka opcja, trza się tylko w ośrodku dowiedzieć o cenę. U nas w domku też kanapa zajęta.... przeze mnie. Brudas niech się sam określi. Pisał mi, że "raczej wpadnie, ale nie wie na ile i kiedy".

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Auto mi się rozkurwiło dzisiaj, jutro poznam przyczynę awarii. Problem polega na tym, że jeżeli naprawa wyniesie powyżej 2k to nie naprawiam tylko szukam nowego auta stąd będzie logistyczny problem żeby się na zlocie pojawić. Ale nie uprzedzajmy faktów...do środy będę wiedział co i jak.

Odnośnik do komentarza

Kto piłkę bierze? Ja mam dwie chujowe, ale mogę zabrać jak coś, tylko pompka potrzebna.

Mam pompkę, mam i piłkę.

 

Dobra, zwolniłem się xD Będę na zlocie z małą przerwą na wyjazd na mistrzostwa polski playareny ;)

Jeszcze się w czoło kopiesz w tych turniejach? A z nami zagrasz? :P.

Odnośnik do komentarza

Dobra kilka informacji organizacyjnych.

 

Nasz pobyt w całości jest już opłacony.

Sprawa tej dodatkowej kanapy - 10zł od osoby facet sobie życzy za ten przywilej. Czyli 30 zł od osoby za cały pobyt. Jeśli wyklaruje sie ile osób z tego skorzysta, prosiłbym kasę dać mi na zlocie, ja już resztę ureguluje z właścicielem.

Z żarciem jest tak jak napisałem wcześniej, trzeba sie samemu solidnie zaopatrzyć, przy każdym domku jest grill, dodatkowo jest też jeden duży zadaszony na terenie ośrodka.

Następna sprawa, to niech każdy weżmie pod uwagę przyjazd Brudasa i ma pełną świadomość, że trzeba go karmić, więc żarcie razy dwa.

Jest też ta pizzeria, gdzieś w Brdowie, postaram sie z Puckiem po drodze tam zajrzeć i obgadać ewentualne dostawy żarcia.

Doba zaczyna sie od 14, od tej godzimy będą uszykowane dla nas domki.

Pobyt kończym,y w niedziele, do godziny 12 mamy obowiązek zdać domki.

Z tego co sie dowiedziałem nie ma dodatkowych opłat.

Race zostawiamy w domy, ośrodek jest miejscem typowo rodzinnym więc chyba każdy chciałby dotrwać do końca pobytu.

Boisko do piłki i siatki na terenie ośrodka.

Info dla Perez i Qcza, nie ma pingla.

 

To chyba na tyle ;) .

Jak coś jeszcze wyniknie będę informował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...