Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Caly firmowy projekt juz za mna. Wrocilem wczoraj na "stale" do siebie i dostalem na dzien dobry od zony bowego kompa z pamiecia ssd i ogolonie tym co chcialem. Na razie przerzucam wszystko na nowego kompa, ale rano sprawdzalem jak dziala edytor pod dyskiem ssd. Zapis trwa... 2-3 sekundy i to naciagajac jednak czas ;) Az chce sie update'owac.

 

Na weekendzie mozecie dostac ode mnie pliki do researchu itp. Bedzie sie teraz dzialo!

 

Na fejsie mozecie zobaczyc nowa odslone Kostaryki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mysle, ze przecinakow typu Toledo za niska cene raczej nie znajdziesz bo staralem sie odejsc od supertanich supergwiazd, aczkolwiek moze sie myle. Zalezy na jaka pozycje szukasz kogos i za ile.

 

Dodatkowo chcialbym was naprawde prosic o przesylanie nienormalnych sytuacji z upa na tematy, ktore nie zostaly w ogole opisane w tym topiku. Wczoraj np zauwazylem, ze Levski (sic!) wygral Puchar UEFA. DIwne to bo bodajze edytowalem ta ekipe juz wczesniej.

 

Tymczasem zglasza sie do mnie wiecej osob odnosnie pomocy co do update'a. Na pokladzie CM Club witamy Torstena, ktory zajmie sie researchem Skandynawii (w szczegolnosci Danii), oraz Felipe, ktory ciezko pracuje nad Brazylia (rip Dagoberto).

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko Szkodi:) jak się możecie domyślać w przypadków dodatków graficznych też coś się dzieje :) Ciekawe jakie młode gwiazdy ze Skandynawii i Brazylii będą w nowym apku? Trzeba będzie łaskawym okiem patrzeć w tamtym kierunku. Tak trochę poza tematem, miałem kilku zawodników ze Skandynawii ale zawsze mieli problemy z aklimatyzacją i "polskim" stylem życia. Zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza

Skandynawia i Brazylia to jedno - reszta to drugie ;) Niestety przy aktualizacji wychodza kolejne krzaczki researchu. Przepakowane ligi Bialorusi, Bulgarii skutkuja tym, ze reprezentacje tych krajow siegaja po kolejne najwyzsze trofea, a druzyny klubowe dochodza do finalow europejskich (choc rzadko).

 

Co do Skandynawow to mysle, ze to przypadek. Oni zawsze mieli wysoka adaptacje i znajomosc 4 jezykow :P

Odnośnik do komentarza

Szkodi jak to jest... będą transfery z tego okienka no nie? :)

Bo chciał bym zobaczyć czy jakiś klub będzie w stanie na upie stawić czoło przepakowanym królewskim :)

Którzy w rzeczywistości są silni fizycznie, czego nie można im zaniżyć przy aktualizacji, a wiadomo w cmie te atrybuty dają dużą przewagę :)

Real w tym okienku dopakował tak swoją kadre, że mogą wystawić dwie 11 i żadna w niczym nie będzie ujmować drugiej :)

A wiadomo jako fan barcy chciałbym z Suarezem, Rakiticiem, Vermaelenem, Mathieu, Halilovicem rozgromić tych przepłaconych gwiazdorzyków :p

Odnośnik do komentarza

Boixos dlaczego mi ubliżasz? Oczywiście, że update 14/15 będzie miał składy aktualbe po tym okienku transferowym ;)

 

Chcąc, nie chcąc będę musiał przypakować kilka drużyn z jednego względu - nie są wystarczająco dobre. W żadnym przeprowadzonym przeze mnie teście LM na przekroju 10 lat nie wygrał np ManCity. Juve dominuje w Italii i dobrze spisuje się w LM, Real to samo w Hiszpanii, PSG czy Monaco mają dobre wyniki u siebie w lidze i w pucharacj, ale np Bayern czy Barca znika. Chelsea ma podobnie. Jeśli jest inaczej w waszym przypqdku to proszę o skriny.

 

Jakie inne ekipy waszym zdaniem są za słabe lub za dobre na rzeczywistość?

Odnośnik do komentarza

Nie ubliżam ci oczywiście tylko chciałem się upewnić :))

Man City u mnie spisuje się bardzo dobrze, jest dogodnym rywalem dla mojego Man Utd... a o barcy nie mogę dużo powiedzieć bo zacząłem nią grać na upie więc była w czołówce LaLigi, Lm itp. a teraz po wielu transferach, więc trzyma się dalej na wysokim poziomie... Za to Bayern co roku jest przez prase tytułowany jako faworyt do wygrania Ligi mistrzów, niestety nie mam grywalnej ligi niemieckiej więc nie mogę też powiedziec jak sobie radzi, ale posprzedawali np. Goetze za 71mln do realu, sprzedali też dużo swoich gwiazd nikogo przy tym nie kupując, więc raczej na te kilka sezonow później odpadają z walki o wysokie trofea.

Odnośnik do komentarza

Nie ubliżam ci oczywiście tylko chciałem się upewnić :))

Man City u mnie spisuje się bardzo dobrze, jest dogodnym rywalem dla mojego Man Utd... a o barcy nie mogę dużo powiedzieć bo zacząłem nią grać na upie więc była w czołówce LaLigi, Lm itp. a teraz po wielu transferach, więc trzyma się dalej na wysokim poziomie... Za to Bayern co roku jest przez prase tytułowany jako faworyt do wygrania Ligi mistrzów, niestety nie mam grywalnej ligi niemieckiej więc nie mogę też powiedziec jak sobie radzi, ale posprzedawali np. Goetze za 71mln do realu, sprzedali też dużo swoich gwiazd nikogo przy tym nie kupując, więc raczej na te kilka sezonow później odpadają z walki o wysokie trofea.

Wrzuciłbyś może troszkę skrinów z LM czy Pucharu UEFA czy ligi angielskiej? Nawet historia mi wystarczy :P Tylko proszę o napisanie jakie ligi są aktywne i jakiej wielkości jest baza :>Ja tymczasem zjadłem 3 ekipy z Białorusi - BATE, Dinamo i Szachtior Soligorsk. Tak więc można czekać na nowe talenty, usuwać te przepakowane świnki z Białorusi i w ogóle. Co ciekawe w pierwszej symulacji BATE wyeliminowało w ostatniej rundzie eliminacji Legię :P

 

Ciągle dużo szumu robią ekipy typu Anarthosis, Beitar czy... Maribor ^.^ No i jest jeszcze Saturn, ale nie zabrałem się za Rosję jeszcze.

 

W nowym upie myślę, że traficie na jakieś ponad 5k nowych piłkarzy, a o usuniętych już nie mówię bo jest ich pewnie dwa razy więcej. Z roku na rok zaczyna to wyglądać naprawdę myummy :>

Odnośnik do komentarza

Wielki plus ode mnie oczywiscie.

 

O Tottenhamie wiedzialem, ze go przepakowalem, ale Watford? :o Szybko awansowali do EPL?

 

Hiszpania nie wygkada tak zle, ale aktualuzacja Segunda powinna wszystko urealnic.

 

Co do rozgrywek europejskich to najwazniejsza jest aktualuzacja przepakowanych ekip z lig ktorych pewnie i tak nie zaktualizuje w calosci jak Grecja, Bulgaria czy Cypr (Anarthosis pwnd!)

Odnośnik do komentarza

Watford dosyć szybko awansowało:

 

 

Z czasem porobili dobre transfery, jak:

Smiling z man u, czy kupieni prze ze mnie do barcy Fucile i Mandzukic(świetny napastnik na realia cm-owe).

A Tottenham min. jest silną ekipą dzięki temu człowiekowi:

 

 

Wiadomo, że nie tylko on daje im tam powera, ale mając takiego strzelca a zarazem asystenta w ekipie trudno być słabą drużyną :)

 

 

W tym upie denerwują mnie gwiazdy typu:

Dagoberto, Diego, Nilmar i inne te wynalazki ze starej bazy danych z Internacional, River, Corinthinias, Atletico Mineiro

Albo ten gość: według mnie najlepiej asystujący gość w całym cm 03/04 (na każdej bazie danych, w każdej lidze, w każdym zespole się sprawdza...)

 

 

Odnośnik do komentarza

Watford bylo spodziewane do awansu, ale IMO za szybko weszli do top5, no chyba ze zlapali jakiegos wonderkida.

 

Bardzo lubie to, ze zdecydowales sie powiedziec co Ci sie nie podoba bo to wlasnie ma wplyw na rozwoj calego projektu. Topowe ekipy z Argentyny i pierwsza liga w Brazylii jest na liscie na nowego upa i Felipe mnozy sie, aby Poludniowa Ameryka dala nam nowy powiew swiezosci.

Odnośnik do komentarza

Teraz dla rozruszania nieco tematu czas na skriny z nowego update'u. Tysiące nowych piłkarzy, nowa rozgrywka i atmosfera dzięki której poczujecie się jeszcze raz jak kilkanaście lat temu, oby z lepszym efektem ;)

 

Bate Borysów

 

 

bate.png

 

 

FC Basel

 

 

basel.png

 

 

Brondby

 

 

brondby.png

 

 

FC Midtjylland

 

 

midt.png

 

 

Dynamo Mińsk

 

 

minsk.png

 

 

Hilal Soudani

 

 

soudani.png

 

Szachtior Soligorsk

 

soligorsk.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...