Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie kiedy można się spodziewać jakiegoś demo aktualizacji 14/15 ? A jeśli nie będzie demo to kiedy cała baza ? Sory że się tak dopytuje... :P

Nie ma za co przepraszać, bo to normalne, że sie ktoś niecierpliwi ;)

 

Planuje demo w postaci sejwów na mniejszej bazie w danych ligach, aby ludzie kogli też zgłosić poprawki do gry ;) Czas wydania to pewno środek września, a sama łatka to około 4-8 tygodni później.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ostatni update można znaleźć spokojnie problem w trenerach zwalnianych za słabe wyniki taktyką 4231. Dlatego zmienię też ją na 451 lub 4411.

 

Mam jednak nie taki mały orzech do zgryzienia. Chodzi o naszą Legię. W systemie jednonapastnikowym gra Duda lub Radovic na szpicy. Problem w tym, że aby gra wybierała ich na tą pozycję trzeba ustawić im napastnika zamiast pomocnika. Jakieś pomysły czy sugestie na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza

Człowieku chwała Ci za te apdejty! Do dnia dzisiejszego nie mogę się oderwać od CM-a w tej wersji i zawsze męczyłem się z aktualizowaniem bazy. Pytanie z mojej strony do Ciebie/do Was - jest jakaś możliwość podziału ligi tak jak to jest w tej chwili w naszej Ekstraklasie? Ewentualnie zwiększenie liczby drużyn. Nie ukrywam, że nie zagłębiałem się w te tematy i jeżeli były poruszane, to przepraszam za spam.

Jeszcze raz wielkie dzięki! Świetna robota i niedługo na pewno coś odpalę Ci za te apdejty!

Odnośnik do komentarza

Człowieku chwała Ci za te apdejty! Do dnia dzisiejszego nie mogę się oderwać od CM-a w tej wersji i zawsze męczyłem się z aktualizowaniem bazy. Pytanie z mojej strony do Ciebie/do Was - jest jakaś możliwość podziału ligi tak jak to jest w tej chwili w naszej Ekstraklasie? Ewentualnie zwiększenie liczby drużyn. Nie ukrywam, że nie zagłębiałem się w te tematy i jeżeli były poruszane, to przepraszam za spam.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki! Świetna robota i niedługo na pewno coś odpalę Ci za te apdejty!

Dzieki wielkie za opinie i mam nadzieje, ze kolejny update spodoba sie jeszcze bardziej ;)

 

Niestety nie posiadam umiejetnosci programowania tak, aby zmieniac format jakichkolwiek rozgrywek. Moze znajdzie sie ktos kiedys na przyszlosc :)

 

Dodatkowo musze dodac, ze do naszej ekipy dolaczyli kolejni researcherzy - Jan z Norwegii, oraz Abuda z Serbii :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę, że projekt jest rozwojowy! :)

Przeglądałem trochę internety w poszukiwaniu informacji na temat zmiany daty początkowej - tu ciekawy wątek:

http://www.unknowncheats.me/forum/programming-beginners/75902-changing-date-championship-manager.html

 


Gdybym mógł jakoś pomóc to z chęcią pomogę, aczkolwiek moje zasoby czasowe są ograniczone - praca, praca :)

Odnośnik do komentarza

To co do tej pory przyszło mi do głowy to zbieranie danych o zawodnikach z nowych Football Managerów i przerzucanie pot. abilities itd. do bazy CM'a. Nie będzie wówczas takiego rozdźwięku pomiędzy rzeczywistością a aktualizacjami (w końcu twórcy FM'a mają dobre źródła informacji).

Druga sprawa - czy nie byłoby lepsze tworzenie zawodników z prawdziwymi datami urodzenia i wstawianie do bazy informacji o przyszłym transferze? Na przykład: wstawienie Lewandowskiego do Lecha z adnotacją w bazie, że w 2010 przechodzi za tyle i tyle do B.Dortmund. I zrobić tak z wszystkimi piłkarzami.

Odnośnik do komentarza

To co do tej pory przyszło mi do głowy to zbieranie danych o zawodnikach z nowych Football Managerów i przerzucanie pot. abilities itd. do bazy CM'a. Nie będzie wówczas takiego rozdźwięku pomiędzy rzeczywistością a aktualizacjami (w końcu twórcy FM'a mają dobre źródła informacji).

Druga sprawa - czy nie byłoby lepsze stworzenie zawodników z prawdziwymi datami urodzenia i wstawianie do bazy informacji o przyszłym transferze? Na przykład: wstawienie Lewandowskiego do Lecha z adnotacją w bazie, że w 2010 przechodzi za tyle i tyle do B.Dortmund. I zrobić tak z wszystkimi piłkarzami.

Nie bede oklamywal, ale czesto tak jest. Zreszta szefowie lokalnego researchu tez sa dobrzy :P Poza tym silnik gry sie pozmienial i wiadomo jak to jest.

 

 

Druga sprawa - czy nie byłoby lepsze stworzenie zawodników z prawdziwymi datami urodzenia i wstawianie do bazy informacji o przyszłym transferze? Na przykład: wstawienie Lewandowskiego do Lecha z adnotacją w bazie, że w 2010 przechodzi za tyle i tyle do B.Dortmund. I zrobić tak z wszystkimi piłkarzami.

 

Transfery da sié tylko ustawiac na okres maksymalnie roku. Poza tym to nie styl CM Club Update ;) Jest francuski update z tego typem regenow ;) My stawiamy ambitnie na terazniejszy swiat.

Odnośnik do komentarza

No to dobrze :) Ciekawe, czy będzie wunderkindem :D Mógłbyś zarzucić screenem???

O ile wroce do somciu mistrzu to postaram sie, choc bedzie o rok mlodszy bo jeszcze nie tykalem Hiszpanii i nie przestawialem nikomu wieku.

Masłowski z Zawiszy jest zdecydowanie przez Was niedoceniony ;) Powinien być na poziomie podobnym do Drygasa. Był przecież już powołany do reprezentacji...

Był, oczywiście, że był,ale na razie nie gral przez pół roku, a w trakcie tworzenia nowego uaktualnienia nie byl tak dobry jak jest teraz, choć i tak w wersji 1.9/2.0 zostal podciagniety.

 

Dzięki za zgłoszenie.

 

Błąd z zawodnikami z ekipy Ceskie Budejovice będącymi w top3 światowej czołówki roku został wykryty i poprawiony.

Odnośnik do komentarza

No to dobrze :) Ciekawe, czy będzie wunderkindem :D Mógłbyś zarzucić screenem???

Z góry przepraszam, za double posta, ale niestety nikt nie zwróciłby po tylu godzinach uwagi na to, że edytowałem wcześniejszego. Oto przykład Munira z wieku 17 lat (w upie o rok starszy). Status w składzie (na teraz) to squad rotation, a więc nie przepakowany. 24M euro do wykupienia, a więc w porównaniu z resztą nie jest przepakowany bo stary Iniesta miał 202M, Sanchez 90, a sam Dongou chyba 34M.

 

 

Potencjał -2, a w tym sejwie ze skrina akurat dostał dokładnie 157.

 

http://cm0304.pl/screens/2014/munir.png

Odnośnik do komentarza

O podoba mi się :D Oby więcej takich zawodników. Jak mniemam Adama Traore już gotowy??? :)

Na razie robie inne ligi, a na koniec wroce do tych co juz byly zrobione. Kojarze jednak, ze chcialbys zobaczyc Traore na skrinie?

 

Ktorych zawodnikow z Primera trzeba dopakowac w porownaniu do wczesniejszego upa, a ktorych nieco pogorszyc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...