Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby problem z kontuzjami się ponawiał to zarzuć tutaj kontuzjami. Ja wrzucam to na listę "pytajnikowych" błędów. Wysokie mecze spotkań znalazły się na liście, ale jak zawsze pomogłyby informacje jakie to mecze były lub nawet gotowe sejwy z danych kolejek. Sześć bramek w spotkaniu to nic złego IMO bo teraz zdarza się często, ale trzeba poczekać na więcej materiału oczywiście.

 

Co do fizyki zawodników to spokojnie pomyślimy. Naciąganie tego u wszystkich zamaże niestety balans (realności).

 

Punkt czwarty oczywiście rozumiem, ale odrzucam możliwość tego przerobienia. Powód jest prosty - to powinna być krótka nazwa klubu, a zmiana Athleticu na Athletic Bilbao to kolejne wydłużenia byłyyby pewnie masowe u kolejnych ludzi, którym by to nie pasowało. Starałem się trzymać wzoru lokalnego, a więc takiego jak na przykład tutaj: http://www.ligabbva.com/3176_clasificacion/index.html

 

Kolory są do zmienienia tylko ja chciałym poprosić o dokładne kolory jakie chcesz. Jeśli bardzo chciałbyś zmienić coś w edytorze to jakoś dasz radę tylko pytanie czy masz pregame Editor.

 

Cieszę się, że podoba Ci się aktualizacja i zapewniam, że wersja 3.0 będzie o niebo lepsza i rozwinięta, aniżeli ta.

 

Tymczasem oczywiście zapraszam na nasz fanpage! Link w sygnaturce.

Odnośnik do komentarza

Starałem się sam coś zmienić w "cm data editor", który jest zainstalowany wraz z grą. Lecz po wszelkich zmianach nazw tych dwóch klubów oraz kolorów, efekt był żaden. Niby nadpisałem plik .db, lecz po odpaleniu gry nic się nie zmieniło. Ponownie włączyłem tego edytora i wszystko było tak jak przedtem, jakbym niczego tutaj nie ruszał.

http://zapodaj.net/e85bc96389ab0.png.html --> Takie kolory by mnie interesowały, odnośnie As Romy ;)

Grając West Ham United zauważyłem, że w drużynie jest nijaki Alessandro Zoppi, lecz jest on bezrobotny. Co więcej, mogę nim nawet grać, lecz słaby jest więc na nic zdałby mi się. Chciałem przesunąć go do rezerw, bądź juniorów, aby mi nie szpecił widoków spoglądając na swoich zawodników, lecz nie mogę tego uczynić, ponieważ nie jest on moim graczem. Z biegiem czasu zainteresował się nim jakiś klub i podpisał z nim umowę, myślałem, że w końcu zniknie z mojej drużyny. Lecz nadal widnieje w moich szeregach. Nigdy wcześniej z takim czymś się nie spotkałem.

 

To wersja 2.0 czy 3.0 będzie tą następną?

Odnośnik do komentarza

Po bardzo długim graniu w Polsce przeniosłem się do Niemiec. Konkretnie 3 liga regionalna Chemnitz FC. Po wybraniu graczy którzy są bez kontaktu zauważyłem bezrobotnego 35 letniego Zambrotte oraz 31 letniego Thurama. Oni już chyba skończyli kariery? Co do mojej gry jestem na razie na etapie budowy drużyny. Mam prawie 1 mln euro długo, więc łatwo nie będzie:)

Odnośnik do komentarza

Zoppiego poszukam i zobacze w czym tkwi problem. Wersja 2 bedzie wrzucona przeze mnie jak wroce z wyjazdu bo jestem w Walii. Thuram i kilkuset innych pojdzie w piach, ale wezcie pod uwage ze kasowanie wolnych agentow to wyszukiwanie kazdego z osobna, a takich pilkarzy jest z 10k wiec wasza pomoc jest nieoceniona.

 

Mr.T wyslij mi maila na priva i zobaczymy co da sie zrobic.

Odnośnik do komentarza

Szkodi napisałem do Ciebie prywatną wiadomość z tydzień temu, ale nie jestem pewien czy przeczytałeś, więc tutaj o tym inforumuję.
Cóż skończyłem już sezon LM i Liga Europy zdobyte kolejno przez Real i Montpellier. Real 1,Roma 4, Montpellier 4, West Ham 3, Pistoise 1 (2 puchary ligi włoskiej) i awans rzecz jasna do 2 ligi ;). Z prowadzenia Mainz zrezygnowałem ponieważ nie ogarniałem prowadząc i badając resztę zespołów za dużo jak na 1 raz, ale z czasem powróce i tam ;)

Mam pytanie, czy jesteś w stanie zrobić coś z przyznawaniem nagród dla piłkarzy roku? Wiem, to mniej ważne, nie wpływa to na jakość gry, lecz głupio się na to patrzy jedynie. Jak jacyś nieznajomi gracze zgarniają trofea z notą ogólną poniżej 6.00.

Zuważyłem też pewien błąd. Grając Montpellier podpisałem kontrakt z Williamem z Santosu, ponieważ kończył mu sie kontrakt i przyszedł do klubu przed końcówką sezonu. Zdziwiłem się, że mógł wystąpić w finale Ligi Europejskiej, ponieważ przyszedł do klubu jakoś tydzien wcześniej. Jak się później okazało, bardzo mi pomógł ponieważ strzelił ważną bramkę, dzięki której wygrałem finał.

Zaczynając kolejny sezon grając West hamem w kwalifikacjach przebrnałem przez nie bez problemu. Lecz czy nie powinienem ponownie zgłosić zespołu do LM? Ponieważ w tym czasie przyszli jeszcze do mnie zawodnicy, lecz teraz nie mogą brać udziału w LM, gdyż nie zgłosiłem ich w kwalifikacjach 3 rundy. Nie jestem pewien czy zawsze tak było w CM, tylko pytam, ponieważ zdziwił mnie ten fakt.

Odnośnik do komentarza

Odpisałem już na priwa. Nie miałem w ogóle czasu nawet dla siebie więc nic nie odpisywałem.

 

Nagrody roku z tego co pamiętam bywały dziwne już dawniej. Niestety zapewne mówisz o zawodnikach Czeskich Budziejowic, tak? Staram się dociec o co kaman. Jak zawsze poproszę o skriny co do tych słabych piłkarzy. Bez tego nie jestem w stanie dociec co jest źle, a co dobrze.

 

Co do piłkarzy i rejestracji zawodników to hmmm.. Proszę o skrin o ile posiadasz. Nie spotkałem się z tym jeszcze. Pamiętajmy, że reguły w CM 03/04 odnośnie wielu rzeczy są właśnie z 2003 roku.

Odnośnik do komentarza

Co do tych nagród to skrinów nie posiadam, ponieważ poleciałem już dalej z gierką. Z tego co pamiętam to chyba po wszystkich patchach tak było, jedynie na oryginale sensownie te nagrody przyznawali. Lecz jak wspomniałem wcześniej, nie ma to większego znaczenia i nie wpływa na grę.

Co do sprawy z Williamem i Ligą europy to poniżej

http://zapodaj.net/676cbb02023f0.png.html
http://zapodaj.net/6c92dbfe959ac.png.html

Odnośnik do komentarza

Cześć i czołem ukończyłem 2 sezon gry na tym patchu i pod koniec sezonu po raz kolejny się zdziwiłem. Mianowicie ponownie Realem doszedłem do finału LM, a moim przeciwnikiem było BVB. Regulaminowe 90 minut nie wyłoniły zwyciezcy i należało zagrać dogrywkę. W 92 minucie Real objął prowadzenie po strzale Pogdby i mecz zakończył się po pierwszej połowie dogrywki dzięki "srebrnej bramce". Myślałem, że te zasady już nie obowiązywały w CM 03/04 i byłem pewien, że będę musiał całe 30 minut grać. Z ciekawości odwiedziłem wujka Google i sprawdziłem do kiedy te zasady obowiązywały. Okazało się, że do 2004 roku, później je zniesiono. Nie jestem pewien, ręki sobie uciąć, nie dam. Lecz wydaję mi się, że pare lat temu grając na innych patchach ktoś zmienił te zasady. Bądź z biegiem czasu same nawet w grze się zmieniły. Tak samo np. jest z ligą włoską, że w lidzę w pierwszym sezonie jest jedynie 18 ekip. Gdzie w następnym tabela powiększa nam się o dodatkowe 2 drużyny. Tym samym liga liczy sobie później już 20 ekip, jak to ma miejsce teraz. Jest cień szansy, że powiedzmy za pare sezonów coś się zmieni samo w grzę, czy już do końca będą obowiązywały te reguły gry?

Screnn z tego zdarzenia -> http://zapodaj.net/495e94a052f5f.png.html

Sezon 2004/05
Real Madryt - 1 miejsce w lidze, zwycięzca Ligi Mistrzów, (Lewandowski ukończył sezon z 41 trafieniami :D)
Roma - 1 miejsce w lidze, zwycięza pucharu Włoch

Pistoise - 1 miejsce w Seria B, jako beniaminek ośmieszyłem pozostałe zespoły zdobywając 103 pkt
Montpellier - 1 miejsce w lidzę, zwycięzca pucharu Francji

West Ham - 2 miejsce w lidze, strata 4 oczek do Man City

Odnośnik do komentarza

MaKK ma racje. Takich rzeczy nie da zrobic sie w edytorze. Bodajze w 2009 dopiero byl edytor rozgrywek itp. Probowalem swoich atarych wtyczek w Eidos, ale aie nie udalo, a sam Tapani ktory zrobil podobne rzeczy w cm0102 nie odpowiedzial na maile gdzie oferowalem nawet kase. Szkoda, choc osobiscie dalbym wszystko za to, aby ktos wynalazl narzedzie do przestawiania wieku pilkarzy.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że się nie udało. Taki edytor rozgrywek to by było coś.... Dziwne, że ten cały Tapani nie chce się za to zabrać nawet za kasę skoro dla CM0102 raczej zrobił to za darmo.... Mówi się trudno i żyjemy/gramy dalej ;)

 

 

Szkodi, a jak wygląda sytuacja z uaktualnieniem. Ja ze swojej strony mogę dodać, że baza logosów które robię zwiększyła się do 3 100 sztuk. Mam nadzieję że zostaną wrzucone razem z nowym upkiem :)

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że spokojnie możemy zaakceptować pewne stare reguły CMa ;) Szkoda tylko, że ten Tapani... Niestety CM 0102 i nasza 4-ka to inny kod gry, który używa innych plików itp.

 

Co do uaktualnienia najnowszej poprawki to postaram się naprawdę wrzucić to teraz na dniach. Panowie w ostatnich 10 dniach byłem w 4 różnych krajach, a praca wyssała ze mnie jakąkolwiek energię, którą mam nadzieję odzyskać teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...