Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem wyraźnie,że chciałem to wypomnieć i wypomniałem. Uznałem,że to dobra okazja. Tyle. Wyszczególniłem,że chodzi o otoczkę update'u. Nie zaważyło to nijak na ocenę tego,co zrobił szkodi. Jakbym dał np. 6/10 z powodów takich jakie wymieniłem w tej otoczce to miałbyś się do czego dopierdolić. EOT.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Panowie Za recenZjea. Czekam definitywnie na wiecej.

 

Jak move sie do tego wszystkiego odniesc? Promo ja bedzie chocby przez strone www. Dlatego tez we wrześniu w wersji 3.0 przewiduje grywalne ligi zaktualizowane ktore już sa (2 szczeble rozgrywkowe przynajmniej plus zwiększona Anglia) i takie kraje gdzie CM ciagle ma wielka rzesze graczy Jak Brazylia, Turcja, Portugalia.

 

Od początku mówiłem o angielskiej stronie i myśle ze promocja tylko temu pomoże. Prosta strona i przede wszystkim forum może Zaprocentować sukcesem. Nie musi, ale może. Sam gram w CMa, aktualizuje wiec czemu nie robic tego na większa skale. 2 lata uaktualniania mi pomogły realnie podejść do tego wszystkiego. Miałem wesele, kończyłem studia, a teraz wiem ze często gęsto warto skupić sie na jednym, a drugie olać. Nie powiem bo w większości pierwszych szczebli rozgrywkowych ustalanem umiejętności by było megarealnie. Przy niższych ligach była to reputacja czy ca/pa.

 

Dodatkowo bardzo czynnie działa ostatnio Krzysiek, który prócz grafik robi teraz historie piłkarzy, a wiec cos czego nigdy nie robiliśmy.

 

Zrobimy wszystko co w naszej mocy by zrobić to jak najlepiej jak możemy. Dzięki waszej pomocy może być to o wiele lepsze nawet poprzez co sie może wydawać niektórym głupie - skomentowanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Ogromna prośba dla graczy prowadzących drużyny w zaktualizowanych ligach. Prosiłbym o wypisania arbitrów prowadzących spotkania właśnie w tych ligach. Czas nieco bardziej urealnić rozgrywkę i pododawac osoby typu Hpward Webb itp. Z góry bardzo dziękuje za pomoc i rozdaje plusy,

Odnośnik do komentarza

A jakich sędziów mam Ci wypisać? Tych co prowadzą mecze w realu czy w CM? Jak coś to poniżej masz listę kilku sędziów, którzy aktualnie prowadzą mecze w BBVA w realu ;)

Jesús Gil Manzano

Javier Estrada Fernández
Ignacio Iglesias Villanueva
Carlos del Cerro Grande
José Luis González González
César Muñiz Fernández
Carlos Delgado Ferreiro
Fernando Teixeira Vitienes
Carlos Clos Gómez
Mateu Lahoz
Prieto Iglesias
Ayza Gámez
Pérez Montero
J. A. Teixeira Vitienes
Velasco Carballo
Martínez Munuera
Odnośnik do komentarza

witam,

 

testuję update i pojawił się problem...cm sie wywala na lidze polskiej.... wszystko idzie dobrze do pierwszego meczu pucharowego ....cm sygnalizuje problem przestaje odpowiadać.... problem pojawia sie zarówno na małej bazie danych jaki i przy uruchomieniu wielu lig...czy ktoś może wskazać potencjalne przyczyny....mam wszystkie wymagana łatki...a poprzedni updat działał bez zarzutu...

 

pozdrawiam.

 

 

ps. dokonywałem małych poprawek prz pomocy CM4 PREGAME EDITOR`A ...ale nic istotnego...ot kilka transferów...

Odnośnik do komentarza

Witaj kris,

 

Jak zauważyłeś jesteś pierwsza osoba która raportujesz nam ten problem. Nie jestem pewien w czym siedzi cały problem, aczkolwiek istnieje możliwość, ze cos sie pokaszanilo w trakcie Twojej zabawy z edycją bazy danych.

 

Jeżeli masz jakieś prośby o zmiany to daj znać nam tutaj. Przecież zbitką robimy to na codzień. Niestety będę mógł sprawdzić ten błąd za 3 dni ze względu na wakacje.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Wszystko już w porzadu śmiga, przeinstalowałem cm i wszystko poszło na updacie z moimi zmianami.... zdaje się że moje rezimy terningowe robiły jakiś konflikt....

 

.... jeżeli chodzi o zmiany to dotycza one głownie ostatnich transferow w ekstraklasie i 1 LIDZE polskiej typu:

 

małecki - pogoń

murawski- pogoń

ślusarsk - arka....

 

...i kilkanście innych zgodnie z serwisem http://www.transfermarkt.pl/

Odnośnik do komentarza

Znalezione/zgłoszone błędy w wersji 1.9:

 

+ Obecność zawodnika Takis Syssas w ManUtd (nie potwierdzone na bazie danych) -djricer1986,

+ Za mała siła fizyczna zawodnika Sergio Ramos (lekko powiększone) - nalyr9,

+ Za mała siła fizyczna reszty zawodników z formacji obronnej w porównaniu do obrońców Atletico (poddane dyskusji, bez akcji) - nalyr9,

+ Za słaby Robin Van Persie (poddany dyskusji, oczekiwanie na więcej skrinów od was) - djricer1986,

+ Real Madryt startujący od początku elimacji LM (poprawione) - nalyr9,

+ Brak aktualizacji Pucharu Króla w Hiszpanii (zaktualizowane) - nalyr9,

+ Za dobry zawodnik Alvaro Morata (lekko przycięte umiejętności) - MaKK,

+ Zawodnik Joaquín jest przesuwany przez Fiorentinę do rezerw (naprawione) - smigler,

+ Za słaby zawodnik Zlatan Ibrahimovic (sprawdzane, zmieniane, edytowanem, poddane do dyskusji) - djricer1986,

+ Za dobre umiejętności wykorzystywania stałych fragmentów gry przez Lionela Messiego (lekko przycięte) - smigler,

+ Za dobry Antonio Valencia (zmniejszone przede wszystkim atrybuty mentalne) - smigler,

+ Zawodnik Mario Balotelli za słaby (oczekiwanie na skriny i porównania) - smigler,

+ Zawodnik Paul Pogba i El Sharaawy za dobrzy (skriny i dyskusja mile widziana) - smigler,

+ Ignazio Abate za dobry (oczekiwanie na skriny, porównanie, lekko zmieniony już) - smigler,

+ Za młody Matias Fernandez (wiek zmieniony) - smigler,

+ Za słaby Marco Reus i Ilkay Gundogan (zapraszam do dyskusji, oczekiwanie na skriny) - smigler,

+ Za słaby Huntelaar (poprawiony) - smigler,

+ Za słaby Adnan Januzaj (sprawdzany) - smigler,

+ Zły wiek Ivicy Olicia (poprawione) - smigler,

+ Zła pozycja Ricardo Rodrigueza (poprawione na lewą stronę) - smigler,

+ Zły wiek Tima Wiese (dodano 10 lat wieku) - mike20081986,

+ Zły wiek Timo Hildebranda (dodano 10 lat do wieku) - mike20081986,

+ Olympiakos Pireus zaczna potyczki w 1 rundzie LM (poprawione) - mario1908,

+ Za dobry Marco Andreolli (poprawione) - mario1908,

+ Za dobry Eder z Sampdorii (poprawione) - mario1908,

+ Za dobry Diego Milito (lekko podcięty) - mario 1908,

+ Zmiana nazwiska Mateusz Mateusz ze Śląska (na Fedyna) - szkodi,

+ Zmiana błędnej drużyny finałowej w eLM z 2007 roku z Liverpool FC na Liverpool (poprawione) - mario1908,

 

Wróciłem z wakacji, czas zabrać się za pracę. Krzysztof Nowak dodał ogromną ilość historii zawodników grających w lidze. Brawo Krzysztofie!

 

Proszę o dyskusję co do wyższej listy. Od czasu do czasu będę ją przeklejał i uaktualniał. Prosiłbym o więcej skrinów i np info po sezonie przy okazji kiedy piszecie o przepakowanych piłkarzach lub tych co są za słabi.

 

Jak zauważyliście na wakacjach odpisywałem z iPada i czasami moje zdania nie miały sensu (korektor słów iPada) za co przepraszam.

 

Co do dyskusji wtrącę swoje trzy grosze co do Pogby. Smigler napisał, że to gość, który już jest w grze byłby widziany w każdym składzie. Przypominam tylko, że to zawodnik (czołowy) mistrza Włoch i człowiek, którego przypisywano do topowych klubów za 40 milionów. IMO to zawodnik, który potencjał ma ogromny, ale prócz tego to już jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. Jeśli macie inne zdanie to czekam na dobrą dyskusję z właściwymi argumentami i myślę, że wszystko można zmienić ;)

 

Oczywiście jeśli chcecie skriny z "poprawek" to oczywiście napiszcie w temacie i wszystko da się tutaj ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Szczerze... kupiłem Pogbe z marszu na początku gry i szału nie robi pomimo swoich wysokich umiejętności ;) Nie wiem co z nim jest ale ma strzały z dystansu na 19-20 chyba, oddaje ich w meczu kilka-kilkanaście, ale może 1 bramke na cały sezon tak zdobył 0.o

 

-Januzaj nie gra u mnie dużo, więc może się nie rozwija za szybko, ale moim zdaniem jak na tak młodego zawodnika, nie można bo za bardzo podkoksic :) Ale szczerze mówiąc ciężko mi się tu wypowiedzieć, bo dawno nie widziałem angielskiej ligi :/

 

- Van persie, na koksa to nie wygląda, ale w 1 sezonie miał 47 występów 34 bramki, 6 asyst i nie wiem czy miał tylko taki sezon czy cuś :D

Odnośnik do komentarza

Abate: http://i.imgur.com/tDv7vI4.png

Balo: http://i.imgur.com/06vka4M.png

Faraon: http://i.imgur.com/vPgdDhr.png

Ilkay: http://i.imgur.com/FQeCrfD.png

Reus: http://i.imgur.com/7ZrRyYx.png

Pogba: http://i.imgur.com/sFmlSSG.png

Nocerino: http://i.imgur.com/qwqQb5w.png

 

Nocerino jak dla mnie do przycięcia również. Abate podtrzymuję choć już mniej. Mimo to obciął bym mu delikatnie pewne staty. Na screenie widać,że Balo jest tu wyraźnie słabszy od Shaarawego. Ciężko stwierdzić,jak ten drugi gra,bo rzadko się go w tym sezonie ogląda,ale jak dla mnie NA TEN WIEK lekko za mocno,a na moje takie jego atrybuty powinny przyjść za 2-3 lata. Gundogan,Reus. Tak,jak mówiłem, Wydaję mi się,że mogli by być lepsi. Zwłaszcza Reus,bo dla mnie to top na świecie,a ze statów tak średnio. Co do Pogby to się oczywiście zgadzam. Dla mnie to też kozak nad kozakami. Mega się jaram jego grą. Po prostu uważam,że jak na wiek 20 lat można im przyciąć te staty na starcie,bo i tak "odrobią" je w przyszłości. ;)

Odnośnik do komentarza

Smigi wielkie dzięki za skriny, pewne zmiany już poczynione. Chciałbym tylko spytać jak się prezentuje Mario i Faraon w sezonie? Mario ma tą przewagę (CMową), że przede wszystkim jest mocniejszy. Lekko podciągne jesgo mentalne, choć to przecież bardzo "leniwy" piłkarz jest więc nie ma co przepakować. Chodzi też przede wszystkim o ich występy w trakcie sezonu (vide Zlatan/Van Persie) bo silnik gry i umiejętności mają iny wpływ niż w przykladowo najnowszych FMach.

 

Jeżeli Pogba jest taki dobry już to po co go zaniżać jeżeli jest dobry by rozwinął się lepiej (a rozwinie się bo ma ustawiony potencjał)?

 

Na Marco Reusa proszę też zarzucić statystyki sezonowe :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...