Skocz do zawartości

Poker


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

co do ligi z nagrodami to proponuje założyć nowy klub, bo widzę, ze kilka osób w Maryni jest sceptycznych.

Ligę wygrywa osoba z największą liczbą punktów. Tylko, że nie każdy może walić po 3 turnieje dzień w dzień i to w poludnie.

Nie wiem może w klubie w którym graliśmy gramy dalej 4fun w nieokreślonych porach, a w klubie z nagrodami robimy jeden stały turniej dziennie np o 21:00 by wszyscy mieli rowne szanse właczyć się do walki o nagrody?

Nagrodami będą żetony, karty, ksiązki itp.

Odnośnik do komentarza

A kimze Pan jest skoro chce sie Pan z nami bawic? :-k Cos o sobie? Co Cie tu sprowadza poza reklama PokerStars.pl :P?

:) Ja chcę zorganizować Wam wspólne granie bo widzę, że już gracie, a ja mogę np. do tego grania dorzucić nagrody...coś o sobie?

No więc jak można zauważyć nazywam się Arvind Juneja, pracuję od kilku lat ze społecznościami internetowymi w tym od 2 lat współpracuję właśnie z firmą PokerStars. To tak zawodowo.

Czyli jesteś tutaj tylko i wyłącznie w celach marketingowych?

Odnośnik do komentarza

Czyli jesteś tutaj tylko i wyłącznie w celach marketingowych?

Nie namawiam Was do grania w Pokera bo i tak gracie. Po prostu jako, że gracie, chcę Wam coś dorzucić w podzięce...

Dziwnie to zabrzmiało co napisałeś, ale zgaduję, że możecie mnie tak potraktować. Wolę być jak dobry duszek który docenia :)

 

P.S. Moja propozycja to 2-3 turnieje w tygodniu max. Jakiś czas na prywatne wieczory trzeba rezerwować :)

Odnośnik do komentarza

To najlepiej będzie stworzyć nowy klub do gry o punkty/nagrody/etc, gdzie będą 2-3 turnieje w tygodniu, i każdy kto będzie chciał "powalczyć" będzie mógł odpowiednio wcześnie sobie zarezerwować czas.

Ten co już jest powinien zostać w takiej samej formie co obecnie, turnieje parę razy dziennie, kto jest ten gra, kto nie to nie, i tyle ;)

 

To jest imo najlepsze rozwiązanie.

+

---> Sport/Poker

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 9 miesięcy później...

Niestety szykuje się koniec pokera w Polsce.

Gdy wydawało się, że po koszmarnej ustawie hazardowej PO gorzej już być nie może PiS planuje wszystko jeszcze bardziej spierdolić i na tą chwilę wygląda na to, że nie będzie już odwrotu. Monopol na organizowanie rozgrywek w pokera online wg nowej ustawy miałby Totalizator sportowy ( :lol: ), do tego projekt przewiduje blokowanie stron i wiele innych absurdalnych rozwiązań. Jeśli ustawa przejdzie i otrzyma notyfikację KE (a wiele wskazuje na to, że tak będzie) praktycznie wszystkie zagraniczne podmioty hazardu online (buki, poker, kasyna) wycofają się z Polski na amen z dniem 1 stycznia 2017.

Odnośnik do komentarza

grubo, przecież wystarczyło by to zrobić w ten sposób, że usługi może świadczyć podmiot płacący tutaj podatki i mieliby zastrzyk kasy do budżetu państwa - czy takie przepisy są nielegalne i grożą sankcjami z UE?

 

jak ktoś chce przepierdolić hajsy to i tak pójdzie do buka, kasyna czy na automat...

Odnośnik do komentarza

No tak niestety wygląda sytuacja od dawna. Obecna ustawa została wprowadzona bez notyfikacji KE dlatego zagraniczne firmy hazardowe ją olały i dalej udostępniały swoje usługi w PL jako części UE. Ustawa PiS-u ma szansę taką notyfikację uzyskać i wtedy zagraniczne firmy nie będą mieć wyboru, będą musiały się z Polski zwinąć.

Najśmieszniejsze jest, że cała ta afera miała ograniczyć rozwój jednorękich bandytów porozstawianych gdzie się nie spojrzy, a na tą chwilę jest ich coraz więcej, a w kasynach jak się kręciła, tak nadal kręci się ruletka, gdzie pieniądze przepuszczają w większości typowi degeneraci.

Odnośnik do komentarza

To co, żeby obstawic mecz w jakims Unibecie trzeba będzie logowac sie przez proxy? Chyba ze firmy sie na tyle przestraszą, ze zablokuja granie osobom mieszkajacym w Polsce jak chyba zrobil Landbrokers jakiś czas temu.

W teorii pewnie tak by się dało ale czy zaryzykujesz bana i przepadek kasy? Bo podobne historie były w innych krajach, zazwyczaj kończyły się usunięciem konta i utratą środków.

 

Projekt Gowina trafił do kosza z adnotacją, żeby dalej tematu nie drążyć.

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest, że cała ta afera miała ograniczyć rozwój jednorękich bandytów porozstawianych gdzie się nie spojrzy, a na tą chwilę jest ich coraz więcej, a w kasynach jak się kręciła, tak nadal kręci się ruletka, gdzie pieniądze przepuszczają w większości typowi degeneraci.

Temat jednorekich bandytow tez wlasnie sie konczy. W ostatni piatek pozamykano wiekszosc punktow.

Odnośnik do komentarza

?? nie dalej jak w ostatnia sobote znajomy z osiedla otworzyl punkt z takimi maszynami.

Nie wiem jak jest w innych czesciach kraju i jak jest z innymi "firmami" ale u nas praktycznie wszystko sie zamknelo w jeden dzien. Znajomy ktory ma kilka punktow dostal wiadomosc, ze ma zwiezc wszystkie maszyny do bazy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Najśmieszniejsze jest, że cała ta afera miała ograniczyć rozwój jednorękich bandytów porozstawianych gdzie się nie spojrzy, a na tą chwilę jest ich coraz więcej, a w kasynach jak się kręciła, tak nadal kręci się ruletka, gdzie pieniądze przepuszczają w większości typowi degeneraci.

Temat jednorekich bandytow tez wlasnie sie konczy. W ostatni piatek pozamykano wiekszosc punktow.

 

 

Farmazon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...