Skocz do zawartości

Poker


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...
To moze cos wiecej napiszesz... Gdzie, ile, co polecasz?

No zasadniczo mozesz grac na 2 sposoby. normalnie na kase )rozne odmiany, rozne wysokosci blind limity itp.) ale tutaj pewna marze zawsze biora z tego co jest w pot'cie. Drugi sposob to granie w turniejach. wplacasz jakas kase i za zajecie odpowiednio wysokiego miejsca zgarniasz jakas wieksza kase. Mozesz takze grac na poczatek turnieje free rolle, czyli takie gdzie nic sam nie wplacasz ale mozesz wygrac kase (ale zazwyczaj sa to jakies grosze).

ja duzo nie gralem, u bukmacherow sa pokery, wiec jesli buk w miare dobry, to poker pewno tez. Oprocz tego to gralem na www.partypoker.com

No i oczywiscie nie radze zednych walkow robic, bo zazwyczaj wykrywaja to.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
To moze cos wiecej napiszesz... Gdzie, ile, co polecasz?

www.pokerstrategy.com

Co prawda ostatnie posty są już stare, ale napiszę, może kogoś zainteresuje. Parę dni temu sam chciałem zacząć grę w pokera w internecie na kasę. Zacząłem szukać czegoś ciekawego na ten temat, no i natchnąłem się na stronę pokerstrategy.com. Po zdaniu quizu, dają nam 50$ na grę na jednej z trzech stron do wyboru, na Titan Poker, na Poker Stars lub Party Poker. No cóż, wiadomo, że większość na takie strony patrzy sceptycznie, za darmo to wiadomo co można tylko dostać ;) No ale wygląda na to, że to nie żaden kit, wczoraj przesłali na moje konto Titan Poker te 50$. Bardzo rozbudowana strona, działa w kilku krajach, więc chyba jednak coś jest na rzeczy. Strona jest naprawdę ciekawa, mnóstwo artykułów, filmików instruktażowych, treningów pokera na żywo itp. Na razie zająłem się ogarnianiem tego wszystkiego, by szybko nie utopić tego bonusu. :kekeke: Co do tego quizu to raczej łatwy, jest aż 60 minut na 20 pytań, no i 5 podejść jakby się nie udało. Pytania są bodajże z 5 artykułów ze strategii (przeglądałem je sobie podczas rozwiązywania, więc raczej spoko :P ) Do wyboru na początku mamy 3 rodzaje gry, Fixed Limit, No Limit i Turnieje. Ale tu się chyba wybiera tylko z jakiego rodzaju gry ma być quiz i artykuły, grać można chyba potem jaki rodzaj się chce. Ja wybrałem to najłatwiejsze i najlepsze dla początkujących czyli Fixed Limit, więc jeśli ktoś, też to wybierze, a nie chce się mu czytać artykułów i zdawać quizy to mogę pomoc trochę. A co do tego najważniejszego, czyli wypłacanie kasy, to sam nie wiem jeszcze jak z tym jest. Z tego co widziałem, to miej więcej pisali, że można wypłacić to co ugraliśmy, czyli mamy np. 80$, wypłacić możemy 30. Mam nadzieję, że nie zostanę posądzony o jakąś kryptoreklamę, czy coś, piszę to między innymi dlatego, że sam jeszcze kilka dni temu szukałem podobnych informacji o tym, więc może komuś to pomoże. No cóż, nie ukrywam, że piszę to również dla kilku dodatkowych $ :P Więc jeśli ktoś chętny, to plz rejestrujcie się z mojego linka http://www.pokerstrategy.com/uQ3FLZ [prosimy wyraznie zaznaczac linki referencyjne - SZk]. Jeśli ktoś się z niego zarejestruje i zacznie wygrywać kasę, to coś dodatkowo i na moje konto wpłynie :keke:

Odnośnik do komentarza

To ja się trochę podczepię i dopiszę kilka rzeczy.

Także dzięki pokerstrategy zacząłem swoją przygodę z pokerem na pieniądze, bonus już jest obrócony - kasę mogę wypłacić - więc to nie ściema - ale na razie mi nie spieszno do tego, teraz próbuję zdobyć kolejne 100$ bonusu trochę jeszcze do tego brakuje :)

 

Platform pokerowych jest do wyboru więcej niż te podane przez Bułę - te podane przez niego są polecanymi, ale nie narzuconymi chyba :>

 

Pierwsze - najważniejsze - przeczytać wszystkie artykuły do których mamy dostęp - to podstawa - 50$ to naprawdę niewiele - więc trzeba od początku próbować unikania głupich błędów, a o te na początku bardzo prosto.

Ja na początek wybrałem No Limit - ale co kto lubi, ja zacząłem od tej wersji i mi odpowiada.

 

Buła z wypłacaniem kasy jest różnie - na Party Poker było tak, że po ugraniu 300 Party Points mogłem wypłacić kasę, na Titanie są chyba trochę inne zasady. Jak masz na Titanie stoliki dla beginnerów to graj na nich ! Jest dużo dużo łatwiej ! :)

 

To podczepiając się pod reklamowanie polecam rejestrowanie się z tego linka: pokerstrategy.com[prosimy wyraznie zaznaczac linki referencyjne - SZk].

Za 15 strategy points ugranych przez was dostanę 10$, za następnych 85 - 15$ :) Pierwszy bonus ugra chyba każdy, drugi spora część ;)

Warto się zarejestrować na Party Poker - moim zdaniem jest tam dużo więcej słabych graczy (sam nie jestem jakis super, ale nie calluję wszystkiego co leci ;)).

Jakby ktoś miał jakieś pytania, problemy dotyczące rejestracji, wyboru platformy pokerowej to zachęcam do pisania PW lub na gg - numer do uzyskania poprzez PW :]

Jak ktoś się zarejestruje na Party Poker, to możemy razem pograć - zawsze to jakiś "+", szczególnie na początku.

 

A jak tobie Buła idzie ? :) Grywasz jakieś turnieje ? Pewnie nie, ale to dobrze, nie ma co ryzykować kasy. Ja z ciekawości wziąłem udział we freerollu na party - pierw zakwalifikowałem się do turnieju z 2,5k$ gwarantowanymi - zająłem 36 miejsce wygrywając 15$ i uzyskałem kwalifikację do turnieju z pulą 10k$ - ale to bardziej jako ciekawostkę traktuję.

 

Kończąc muszę przyznać, że to naprawdę fajna szansa, aby pograć w pokera na pieniądze, nie ryzykując swojej gotówki. Gra na żetony, na jakieś punkty to zupełnie inna zabawa, dużo mniej ekscytująca :)

Odnośnik do komentarza

No ja dopiero dzisiaj zacząłem tak na prawdę grać. Po długiej 4 godzinnej sesji jestem stratny 3$ :P Ale to sam początek, trochę ogarniałem grę itp., no i ze 3 razy bezsensownie wszedłem ze sporą stratą. Z 10$ byłem już do tyłu, ale z rozdania na rozdanie grałem coraz lepiej, no i przede wszystkim rozważniej i udało się choć część odzyskać :kekeke: Następne gry na pewno będą już lepsze, no bo i mam zamiar sztywno trzymać się tych początkowych strategii, kilka razy nie potrzebnie się skusiłem na grę rozdaniem, które w strategii każą pasować. Nie muszę chyba dopowiadać, że takie wejścia z reguły kończyły się stratą większej sumki :keke: Ogólnie jak na razie bardzo fajna zabawa, choć niestety kolejny pożeracz czasu, mimo, że grałem na stole z małymi stawkami, zabawa i tak była przednia.

 

ps. Frodo już kasiasty jest, a ja dopiero zaczynam, więc dodatkowe dolary bardziej mi się przydadzą :kekeke: Tak, więc częściej plz rejestrujcie się z mojego linka http://www.pokerstrategy.com/uQ3FLZ [prosimy wyraznie zaznaczac linki referencyjne - SZk]. :keke: (no albo przynajmniej na zmianę ;))

Odnośnik do komentarza

No jak na początek to nie najgorzej :) Głupie błędy popełnia każdy ;) Najważniejsze to konsekwencja.

Ja zaczynałem wątpić jak na początku nie wchodziły mi ręce w stylu AA, KK, AK, a przeciwnikom dochodziły jakieś czarodziejskie kolory :]

 

Z czasem będzie lepiej, jak już nabierzesz wprawy to warto zacząć grać na kilku stołach na raz - człowiek się nie nudzi tyle :)

Odnośnik do komentarza

Ja po dwóch dniach grania mam chyba 83.60 pkt na Titan Poker ;) A nic nadzwyczajnego nie robiłem, trochę pograłem, trochę straciłem kasy :kekeke: Te punkty się chyba co jakiś czas aktualizują. Tuż po mojej pierwszej grze, nadal było 0, dopiero później coś dopisali.

 

edit: a na StrategyPoints mam 13 :P

Odnośnik do komentarza

Te punkty aktualizują się co jakiś czas - więc na pewno coś miałeś - albo jest tak jak na party, że punkty się zdobywa, ale są widoczne dopiero po wyrobieniu jakiegoś tygodniowego planu - pewnie niezbyt wysokiego.

Trzeba poczytać, za co są punkty, na party z tego co wiem są za liczbę rozdań, za 20 rozdań jest ileś tam punktów - im wyższa stawka wejściowa tym więcej punktów - może na titanie jest liczone z wielkości wygranej puli - nie wiem.

A jak idzie ? Co się nie chwalicie ;)

Ja wczoraj złapałem kilka bad beatów, ale udało mi się wyciągnąć dniówkę z -14$ (tyle traciłem najwięcej) na -6$, wiec zmniejszyłem stratę.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj miałem słaby dzień, sporo straciłem. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i wszedłem na jeden stół z większą stawką, na początku szybka wygrana niezłej sumki, a potem już tylko w dół... kilkanaście minut minęło i sczyścili mnie na kilka dolców :kekeke: Ale przynajmniej teraz nie będzie mnie już ciągnąć na wyższe limity. Na razie będę grał na stołach jak radzą w strategii. Dziś o wiele, wiele lepiej, sporo odrobiłem, ale nadal jeszcze trochę dużo na minusie :P Za mało mam chyba cierpliwości do takiej gry... Ale powoli pracuję nad tym ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś +10$ chyba w 40 minut, szkoda, że to tyle czasu pochłania, którego ostatnio nie mam ;]

A wam jak tam idzie ? W ruletkę już wszystko przegrane ? ;)

Nie wiem czy wiecie, ale na pokerstrategy.com jest fajny dział, gdzie można wstawiać na forum swoje rozdania do oceny - naprawdę bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...