Skocz do zawartości

Seria New Star Soccer


ajerkoniak

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się zdziwiłem nie widząc tematu o świetnej serii piłkarskiej!

New Star Games siedzi w symulacjach już od dobrych kilku lat. Ale ich najlepszym dzieckiem jest bez wątpienia seria New Star Soccer.

1 oraz 2 są dostępne za free na stronie producenta, a wersję oznaczoną numerem 3 można być zakupić z magazynem Komputer Świat.

Ogólnie gra pozwala stworzyć nam od podstaw gracza (15-letniego) i pokierować jego karierą.

 

Gra jest typowym arcade, gdzie używa się strzałek plus 3 przycisków akcji, ale to wystarczy by była niesamowicie grywalna. Poza graniem spotkaniem w grze musimy dbać o relację z rodziną, przyjaciółmi, dziewczyną, menadżerem itepe itede.

Opcji ogólnie jest multum i nie ma sensu bym wszystkie opisywał.

Więcej info na: http://www.newstargames.com/

Czy ktoś z Was grał w tę serię :) ?

Odnośnik do komentarza

Ja gralem, ale w NSS 2, nowsze wersje jakos mnie nie przyciagnely ze wzgledu wlasnie na sterowanie, ktorego jako len patentowany nie chcialo mi sie uczyc.

Ale przez dwojke zarwalem kilka nocy, nawet niedawno jeszcze pogrywalem :)

Ogolnie rzecz ujmujac seria gier spod znaku NSS to swietna alternatywa dla FM-a.

Odnośnik do komentarza

Chyba najwięcej czasu spędziłem na czwórce i trójce. Zacząłem od jedynki, ale te dwie wersje były bardzo fajnie rozwinięte. Ostatnio na Androidzie trochę pograłem, ale w porównaniu do wersji komputerowej wydaje się nieco okrojona (nic dziwnego). Najnowsza wersja mnie nie pociągnęła. Jednak ogółem bardzo udana seria.

Odnośnik do komentarza

Grałem w 3 baaardzo dużo czasu. Po jakimś czasie gra staje się dosyć prosta. Warto poświęcić nawet rok czy dwa gry na to,żeby wytrenować max. wszystkie atrybuty i potem już nasz zawodnik wymiata. Wkurzało mnie,że jak się zawodnikowi kontrakt kończył to była masa ofert wg. alfabetu,a jak miałem dodatek ligowy to pierwsza w kolejności była Albania. I ile bym nie odrzucał to zawsze drużyna od nich się przebijała jako pierwsza i musiałem tam grać. :/

Odnośnik do komentarza

W trójce zawsze robiłem na maksa trening wytrzymałości i szybkości, a potem to już w wolnym czasie całą resztę :D

Czwórka z kolei jest dla mnie najtrudniejsza. Trening idzie strasznie powoli, mecze są ciężkie, a zostałem wypożyczony z Górnika Zabrze do Fisher's Athletic i dalej mam problemy, mimo wszystko cholernie grywalna rzecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...