Skocz do zawartości

Książki 2013 - głosowanie


tio

Książka roku 2013  

34 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę o dodanie "Legionu" E. Cherezińskiej. Książka przedstawiająca ciężki temat a czyta się ją lekko. Myślę, że każdy kto ubi się w zawiłościach historii czasów okupacji 1939-1945 powinien po nią sięgnąć. Wielu czytelników i sama nawet autorka sugeruje, że "Legion" to w polskie "Bękarty wojny". Duży walor książki to oparcie fabuły na źródłach i tylko nieliczne wątki i postaci są fikcyjne chociaż inspirowane biografiami autentycznych postaci. Ktoś, kto uważa dalej NSZ za "polskich faszystów" koniecznie powinien tę powieść przeczytać.

Odnośnik do komentarza

Czemu Wujek Przecinak głosował na połowę książek? =)

Nie zauważyłem, że dałem opcję wielokrotnego wyboru - już to poprawiłem. Choć swoją drogą, w opisie ankiety było wskazane, że głosujemy na jedną pozycję. Przy liczeniu głosów poproszę Wujka o określenie się :)

Dodaję jeszcze propozycję Nigela.

Odnośnik do komentarza

W plebiscycie na najlepszą książkę wzięło udział 29 użytkowników, którzy zdecydowali, że Książką roku została:

 

1. "Sezon burz" Andrzej Sapkowski (8 głosów)

2. ""World War Z" Max Brooks (6 głosów)

 

Na trzecim miejscu trzeba by umieścić kilka pozycji, które zdobyły po 2 głosy. Podsumowując można powiedzieć, że dość niespodziewanie wydany "Sezon burz" z przygodami Wiedźmina, mimo że nie jest jakąś wielką powieścią to nadziei nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...