Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźmy sobie taką sytuację: w reżimie treningowym ustawiam, powiedzmy grę głową na sobotę. W sobotę gramy mecz i moi piłkarze nie trenują w tym dniu, bo tak ustawiłem w opcjach. Czy ten trening gry głową będzie zaliczony, jako że jest to część składowa całego reżimu?

Innymi słowy, czy ważne są po prostu słupki def, of itd (czyli tak naprawdę teamwork, movement, shooting itd) czy każda jednostka treningowa traktowana jest osobno?

Czy może trzecia opcja: trening jest traktowany całościowo, ale ze względu na jeden dzień wolny w tygodniu zmniejszony o 1/7 natężenia?

 

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza

Dosc ciekawe pytanie. Ja kieruje sie tym ze cokolwiek masz ustawione na dzien meczu nie jest brane pod uwage (albo nieco mniej), z tym wyjatkiem ze trening jest tez brany ogolnikowo, a wiec slupki sa tez bardzo wazne. Tak naprawde w dzien meczu chlopaki tam jakis rozruch maja, a mecz tez sie liczy.

Odnośnik do komentarza

Jak są cykle,że dwa dni przerwy i mecz. Potem znów dwa dni przerwy i mecz to zawsze daje odpocząć.

Próbowałem kiedyś i bez tego, ale zaorasz zawodników, a wtedy nie da rady zbytnio grać bo kontuzje sypią się z prawej i lewej.

Odnośnik do komentarza

To chyba kolejna bardzo zlozona sytuacja. Sam optowalbym za potencjalem pilkarza na poczatek. Jesli juz go wykorzystal i ma maksymalne umiejetnosci to sie nie rozwinie. Nastepnie stawialbym trening bo ze slabym rezimem, albo go zajedziesz i bedzie łapał kontuzje, albo bedzie zyskiwal bardzo mało. Pozniej ogrywanie go w meczach na rowni z zapleczem treningowym i trenerami.

 

Zapomnielismy tez o wieku bo grajek do pewnego czasu sie rozwija, a pozniej albo sie utrzymuje, albo co gorsza pikuje w dol. Znikliwym, ale waznym punktem moze byc tez profesjonalizm, bo pilkarz opuszczajacy treningi moze nieco na tym stracic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akurat ogranie w meczach nie ma większego znaczenia dla rozwoju zawodnika. Przykład z mojej kariery : http://i.imgur.com/h6FdCui.png . Pierw lata spędzone w rezerwach Geony,a następnie Celty. Mimo to umiejętności wyrosły świetne. ;)

Nie wiem dlaczego tak było u ciebie, ale grałem kiedyś taktyką na atletico, czyli nie zmienna 11 cały sezon i okropnie skoczyły im umiejętności.

Teraz mam zawsze po 2-3 dobrych zawodników na każdą pozycję i zmieniam ich co mecz czy 2 (chyba, że ktoś ma faktycznie fenomenalną formę, to pogra dłużej).

A umiejętności na treningu nie skaczą już tak rewelacyjnie, może nawet stoją w miejscu. Fakt teraz już nie przykładam się tak do treningów, żeby zmieniać reżim co tydzień, trenować to co danej osobie w tej chwili potrzeba itp. :) Ale moim zdaniem aktywne występy dużo dają... A jeszcze co do rezerw, nie pamiętam jak to tam we włoszech jest, ale przecież rezerwy też mają swój sezon, więc nie siedział i gnił, tylko miał regularne występy w meczach :)

Odnośnik do komentarza

Rezerwy Celty grają w lidze, a więc gość zapewne grać w Segunda B1. Pamiętajmy, że nie jest to drużyna juniorska, ale rezerwy grające w niższych ligach. Morgantiemu ta siła strasznie przeszkadza widzę bo do kadry narodowej się już nie załapał :S

Odnośnik do komentarza

Segunda niegrywalna. Niby jakieś występy pokazuje,ale nigdzie nie można zweryfikować,jak gra. A do kadry się nie załapał,bo miał problem,żeby u mnie się załapać do 11. Często tylko rezerwowy. Być może przez tą siłę niezbyt daje sobie radę,bo średnia bez szału na poziomie 7.xx . Za to pierwszy raz miałem sytuację,że obrońca wyrobił mi średnią ponad 8 w przeciągu całego sezonu. Taki Toledo się z niego narodził. To byłby kozacki wingback. Tak offtopując. :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema. mam pytanie. Dopiero zaczynam gre w cma więc prosze o wyrozumiałość. Zdecydowałem sie poprowadzić Bayern Monachium ( dopiero 1 sezon) Możecie mi polecić jakieś młode talenty które wzmocniły by moją jedensatke? Tak wygląda mój skład i moja kadra :

 

http://zapodaj.net/5528d2c4e0a17.bmp.html <-------- Skład i Taktyka którą 5 minut temu przegrałem z Stutgarttem w pucharze Bundesligii .... i w meczu towarzyskim z 3 ligową, angielską drużyną :D

 

http://zapodaj.net/dde746f4532a1.bmp.html <---------- A to cała moja kadra.

 

Możecie mi napisać co jest przyczyną tych słabych występów? Jeżeli chodzi o taktyke to pobrałem od smiglera ( wrzucił w tym temacie linki do niej.) Mam identycznie jak on. Jeśli jest lepsza do tych zawodników ktorych mam to napiszcie. Myślę że skład mam niezły, w zimowym okienku postaram sie zakupić Oliseh'a i wzmocnić trochu obronę. Możecie napisać których zawodników moge sie pozbyc, którzy są zbędni, a może są jacyś dobrzi, którzy siedzą u mnie na ławce, a ja nic nie wiem xd. Za wszelką pomoc bardzo dziękuje, Jak pisałem dopiero zaczynam grać w cm'a więc takie efekty a nie inne. Więc prosiłbym byście napisali co robie źle ;)

 

P.S w Rezimie treningowym nic nie zmieniałem wszystk ijest tak jak było.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...