Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A to się nie będzie kończyło czerwonymi kartkami?

Jesli jest szybszy i mocniejszy to nie, ale żółte będą. Ja lubię grać va banque i jeżeli mam kogoś wykluczyć z gry to tak robię. Ryzyko jest wielkie i oczywiście jeśli jest to np mecz pucharowy z lepszą ekipą ustawiam normalny odbiór piłki - w szczególności jeśli jest to mecz numer jeden. Swoją drogą staram się mieć środkowego z wysoką determinacją i brawurą, a także z niską agresywnością.

Odnośnik do komentarza

No ja osobiście mam "na dystans" bo odbiory gram normalnie,a krycie strefą. Jak gra się "zawsze" to raczej lepiej agresywnie i indywidualnie. :-k

 

ale moim zdaniem nie ma jakiegoś mega sprawdzonego ustawienia na idealnych stoperów,bo choćbyś miał najlepszych to i tak kiedyś zawalą lub zrobią to boczni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przykre,ale coś takiego raczej nie istnieje. W tej grze wszystko,co w taktyce nie ma 4 4 i 2 na dłuższą metę nie będzie działać. Przetestowałem multum taktyk używanych obecnie w futbolu. 4-3-3, 4-2-3-1 (z 2DP i zwykle), 3-5-2 ala Conte itd. Nie potrafię znaleźć niczego równie skutecznego,co płaskie 4-4-2. W innych formacjach obrońcy nagle przestają bronić, skrzydłowi stwarzać sytuacje napastnikowi, a pomocnicy przestają podawać,a zaczynają tracić co drugą piłkę. Boli :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla tych, którzy chcieli by się pobawić w ustawianiw swojego reżimu treningowego spisałem sobie z plików tekstowych gry cyferki dotyczące reżimów =) Można wydrukować i powiesić nad łóżkiem, prawa autorskie niezastrzeżone =) Zrobiłem dla wersji 02/03, ale gdy sprawdzałem wyrywkowo z wersją 03/04, wszędzie było tak samo.

 

http://www.bankfotek.pl/image/1720172

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

 

Jeśli to w złym temacie, to z góry przepraszam.

 

Czy któryś z użytkowników forum ma w swojej kolekcji taktykę do cm 03/04, która była kiedyś dostępna na centrumfm pod nazwą 442HH?(podpisana, że świetnie sprawdza się w lidze angielskiej). Niestety, w internecie wyskakuje mi taktyka o takiej samej nazwie tylko do cm 01/02.

Jeśli ktoś ją posiada, to proszę o wysłanie na adres mailowy: radioaktywnkapusta@interia.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

 

Jeśli to w złym temacie, to z góry przepraszam.

 

Czy któryś z użytkowników forum ma w swojej kolekcji taktykę do cm 03/04, która była kiedyś dostępna na centrumfm pod nazwą 442HH?(podpisana, że świetnie sprawdza się w lidze angielskiej). Niestety, w internecie wyskakuje mi taktyka o takiej samej nazwie tylko do cm 01/02.

Jeśli ktoś ją posiada, to proszę o wysłanie na adres mailowy: radioaktywnkapusta@interia.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane :) Miłego granaia.

Odnośnik do komentarza

 

Dobry wieczór.

 

Jeśli to w złym temacie, to z góry przepraszam.

 

Czy któryś z użytkowników forum ma w swojej kolekcji taktykę do cm 03/04, która była kiedyś dostępna na centrumfm pod nazwą 442HH?(podpisana, że świetnie sprawdza się w lidze angielskiej). Niestety, w internecie wyskakuje mi taktyka o takiej samej nazwie tylko do cm 01/02.

Jeśli ktoś ją posiada, to proszę o wysłanie na adres mailowy: radioaktywnkapusta@interia.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane :) Miłego granaia.

 

Dzień dobry,

 

Dziękuję bardzo za odzew... ale zrobiłem literówkę w mailu... powinno być radioaktywnakapusta@interia.pl

Poprzednim razem zjadłem literkę a...

Czy są jeszcze inne skuteczne taktyki oparte na klasycznym ustawieniu 442?

Uprzejmie proszę o przesłanie poprzedniej taktyki jeszcze raz, oraz jeśli to możliwe, o dodatkowe taktyki.

 

Przepraszam za zamieszanie oraz z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

 

Czy są jeszcze inne skuteczne taktyki oparte na klasycznym ustawieniu 442?

 

Przepraszam za zamieszanie oraz z góry dziękuję.

 

Diablo ;). I mówię tutaj serio. To pewnie najlepsze płaskie 4-4-2 jakie znajdziecie do tej gry. Pobieracie owe Diablo i przesuwacie DPŚ jako PŚL i środkowego pomocnika jako PŚP usuwając mu strzałkę na maxa do przodu. To działa na tej samej zasadzie,co Diablo tylko,że z mniejszą częstotliwością wasz PŚP będzie wykorzystywał błąd silnika meczowego czyli lukę w środku boiska (podłączając się z głębi). Ktoś zaraz powie,że Diablo to przecież cziterstwo i ogólnie CO ON GADA,ale tak naprawdę Diablo będzie ustawienie Kamikadze dla Waszego środkowego pomocnika i polecenie "Akcje ofensywne". Bawcie się :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...