Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

ach ten sklad Lazio z sezonu 2003 to cos bezcennego ale widocznie Real mial slabszy dzien bo watpie aby Zidane i Figo i ten prawdziwy Ronaldo dali sie tak łatwo ograć :P

Słabszy dzień to chyba za mało powiedziane. Takie pogromy widzi się bardzo rzadko, a szczególnie przy udziale Realu :D

Ostatnio postanowiłem dokończyć sezon Miedzią Legnica. Gdzieś tam w tle śmigały mi okienka z wynikami Ligi Mistrzów, na które nie mam zwyczaju patrzeć, bo po co. Tam jest kasa i tam jest sława do której nie mam jeszcze dostępu, jak to mówią nie dla psa kiełbasa. Pewniej drużyny, która wygrała zacne trofeum klubowa jednak nie mogłem przeoczyć. Zresztą zobaczcie sami :)

http://zapodaj.net/a7eca8d7e2d54.jpg.html

W sumie wszystko jest możliwe.

A tu jeszcze jedna menedżerska perełka:

http://zapodaj.net/3c4caebfee259.jpg.html

Że też Olimpię stać na taki kontrakt :o

Warto dodać, że wcześniej prowadził Jagiellonie, Wisłę K i Piast ale z miernym skutkiem.

W grze jak w życiu, nie zawsze wybitny piłkarz jest dobrym trenerem :)

Widzisz, lepiej pamiętasz ode mnie :) coś tam było, że miała epizod w LE albo LM ale teraz zostały im chyba tylko drobne (wg gry finanse są w prządku) ;) te drobne wystarczyły na Xaviego. Sprawdziłem ile mi płacą i okazało się że ja dostaję taką samą tygodniówkę :laugh:

Na telefonie nie jeden z moich zawodników juz się poslizgnal. Fajtlapy :P Zmieniłem to na "tablecie" u siebie bo jest bardziej modernistycznie ;) Finał Pucharu Holandii.... Panowie z SI zapomnieli o tym, że rezerwy grać nie mogą z zespołem A :x