Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za dużo hajsu i za dużo opcji do wyboru, ale przy żadnej nie czuje 100% spełnienia :/ Korcą mnie też transfery za ujemne punkty licząc, że się szybko zwrócą i wypadałoby mieć Kane'a albo Vardy'ego w składzie, ale ciężko dozbierać, a nie lubię mieć w składzie gości, którzy nie mają szansy dać żadnych punktów uniemożliwiając rotację. Za mocno stawiam chyba też na defensorów, niby prowadzę w lidze, ale trzeba jakos system grania udoskonalić :D a może poczekać na WildCard z większymi zmianami? 

Odnośnik do komentarza

transfery zrobione, obym nie żałował Hat-tricka Mahreza :D

 

mam dwa dylematy:

McCarthy (Fulham) vs Martinez (Cr. Palace)

Raphinha (Burnley) vs Bruno (Leicester)

 

po co zwiększają się wartości zawodników skoro sprzedaje się i tak po niższej cenie, a żeby kupić to trzeba płacić tą wartość zawyżoną? Bez sęsu ;(Jestem stratny 0,2, bo opchnąłem Chilwella, a gdybym chciał się pozbyć DCL, to w plecy 0,4 aż...

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Kaczy said:

transfery zrobione, obym nie żałował Hat-tricka Mahreza :D

 

mam dwa dylematy:

McCarthy (Fulham) vs Martinez (Cr. Palace)

Raphinha (Burnley) vs Bruno (Leicester)

 

po co zwiększają się wartości zawodników skoro sprzedaje się i tak po niższej cenie, a żeby kupić to trzeba płacić tą wartość zawyżoną? Bez sęsu ;(Jestem stratny 0,2, bo opchnąłem Chilwella, a gdybym chciał się pozbyć DCL, to w plecy 0,4 aż...

Było to kiedyś tłumaczone na Disco, chyba przy sprzedaży ta różnica jest dzielona na 2? Więc jak komuś urośnie cena o +0,2, to sprzedajesz za +0,1 i tak samo jak spadnie. Ale to chyba @lad najlepiej ogarniał.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Kaczy napisał:

transfery zrobione, obym nie żałował Hat-tricka Mahreza :D

 

mam dwa dylematy:

McCarthy (Fulham) vs Martinez (Cr. Palace)

Raphinha (Burnley) vs Bruno (Leicester)

 

po co zwiększają się wartości zawodników skoro sprzedaje się i tak po niższej cenie, a żeby kupić to trzeba płacić tą wartość zawyżoną? Bez sęsu ;(Jestem stratny 0,2, bo opchnąłem Chilwella, a gdybym chciał się pozbyć DCL, to w plecy 0,4 aż...

Z jakiegoś powodu ta sprzedaż jest rozliczana później, miałem tak przy DCL z dwie kolejki temu, dostałem dodatkowe $$$ dopiero w trakcie GW.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Reaper napisał:

Było to kiedyś tłumaczone na Disco, chyba przy sprzedaży ta różnica jest dzielona na 2? Więc jak komuś urośnie cena o +0,2, to sprzedajesz za +0,1 i tak samo jak spadnie. Ale to chyba @lad najlepiej ogarniał.

no nie, na liscie ma wartość 6.2, w składzie pokazuje 6.0 i za tyle poszedł, nie było dzielenia

20 minut temu, Monti napisał:

Z jakiegoś powodu ta sprzedaż jest rozliczana później, miałem tak przy DCL z dwie kolejki temu, dostałem dodatkowe $$$ dopiero w trakcie GW.

Nie jest, widocznie wzrosła wartość zawodników których miałeś w kadrze

Odnośnik do komentarza

No ale wtedy regularnie dostawałbym dodatkowe fundusze a tak nie jest. Schemat:

 

1. Sprzedałem DCL po cenie zakupu;

2. Mogłem kupić zawodnika po tej samej cenie;

3. Minęło GW;

4. Dostałem dodatkowe fundusze na transfery po GW, jeszcze przed następnymi transferami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wkurwiajace jest to.... człowiek poświęca swoje punkty na transfery, meczu nie ma i rozegrany zostanie w innym gejmłiku, gdzie beda mieli do rozegrania 2 mecze i kazdy normlany gosc nakupuje na te kolejke zawodnikow tych druzyn i bedzie na plus jesli teraz ich nie mial :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...