Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole przealalizowalem swoich kapitanow i... uwaga... na dziewiec kolejek trafilem JEDEN RAZ.

 

GW | Kapitan (pkt) | Najlepszy zawodnik (pkt) | Liczba zawodnikow punktujacych lepiej niz kapitan

1 | Auba (7) | Salah (20) | 1

2 | Salah (3) TC | Son (24)|  4

3 | Salah (5) | DCL (6) | 1

4 | Jimenez (2) | Rodriguez (18) | 4

5 | DCL (6) | Salah (7) | 1

6 | Son (11) | Son (11)  | -

7 | Salah (8) | Wilson (12) | 4

8 | Son (3) | Salah (9) | 6 (!)

9 | Mane (3) | DCL (13) | 6 (!)

 

Ja pierdole. Moi kapitanowie zebrali lacznie 48 punktow bonusu za opaske, co daje srednia 5.3 punkta na mecz.

Gdybym wybieral w 100% dobrze (co jest nierealne) mialbym 120 punktow bonusu (ze srednia 13.3 punkta na kolejke). Mialbym zatem 72 punkty wiecej majac ten sam sklad i lokowalbym sie w okolicach TOP5 naszej ligi.

 

Tak sie konczy "robienie roznicy" :D Co ciekawe to nie jest nowa taktyka, ktora przyjalem w tym sezonie. W ub. roku stawialem rowniez na nietypowych kapitanow, np. Aube czy Jimeneza i te wybory mi czesto siadaly. W tym roku W OGOLE. 

Do obliczen nie wlaczalem juz tego potrojnego kapitana dla Salaha ktory zblankowal zeby sie nie dobijac... Bo gdybym wsiadl do jego hype-wagonu w GW1... Ech...

 

  • Uwielbiam 1
  • Jahu 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

ff91ac80fbe860a77f884c76e6cab2e2.png

 

Mogłem się domyślić, że trzeba wejść w url ;)

 

Mi Digne skomplikował totalnie, zrobiłem już dwa transfery wcześniej, wywaliłem Ederson i Romeu. Teraz zagram dwójką defensorów, bo mam Saissa i Digne, więc żaden nie zagra.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...