Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

65 punktów, po 9 kolejce awansowałem niemal we wszystkich ligach w których biorę udział poza naszą forumową. Za Wilsona wskoczył do składu Walker-Peters (3pkt.), ale i tak na ławie 13 pkt. Na chwilę obecną mam ochotę wywalić ze składu Podence, nie wiem co z Wilsonem i jeśli Salah będzie zdrowy to muszę zrobić zmianę powrotną za Mane, który jest w tym sezonie znacznie słabszy niż w poprzednim. Skończy się chyba jednak tylko powrotem Salaha i nie ruszam niczego przez 2 kolejki. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Kaczy napisał:

w dodatku 54 punkty, a gada że słaba kolejka...

 

Bo mało, wszędzie spadki, dobra to kolejka to minimum utrzymanie tego co się ma. 56 punktów ostatecznie dograłem.

Zawiodło punktowo mnie 3 graczy - Cash, James i Bamford, bo zdobyli razem 5 pkt.

 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zmienił tytuł na Gameweek 10

Zgodnie z zapowiedziami u mnie przed 10 kolejką wrócił do składu Salah, nie mogłem sobie jeszcze odmówić minusowych punktów i transferu Podence -> Jota. Wydaje się, że terminarz Liverpoolu pozwoli mojej trójce z "The Reds" (wspomniana dwójka + Robertson) załapać trochę punktów. Liczę na DCL i Digne, ale znając życie Everton straci kilka bramek, przez co Digne nie zapunktuje tak ładnie jak w GW9.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...