Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Seju napisał:

Ja juz czekam na kolejny sezon :D 

+1, mój najgorszy sezon od czasu gdy zacząłem ustawiać skład w FPL częściej niż przed pierwszą kolejką. Miałem Bruno to grał piach, sprzedałem to znów zrobił się bestią. Teraz za Salaha postawiłem na Mane, wszyscy brali Bruno i zamiast 11 punktów mam 3. Poważnie rozważam odpuszczenie jakichkolwiek ruchów na 2-3 kolejki i pewnie wyjdę na tym lepiej niż na tych moich rewolucjach. 

Odnośnik do komentarza

61 pkt i Jimenez, Podence oraz ewentualnie Saiss w grze. Not bad.

Mam dwa transfery i muszę przede wszystkim ogarnąć obronę, bo jest źle. Digne zostaje ze względu na potencjał ofensywny, ale trzeba się pozbyć Castagne (przynajmniej na jakiś czas) i Casha. Myślałem, że ten drugi będzie fajnym uzupełnieniem ze względu na swoją małą popularność, ale z przodu nic nie daje, a i z grą na 0 z tyłu Villa ma problemy. Jeśli Saiss dzisiaj nie zagra, to żegnamy się za tydzień.

Tak więc mam 10,6 i dwóch obrońców do kupienia. Jedna opcja to Chilwell + Masuaku, druga to np. Dias - ze względu na terminarz City - i Bellerin. Jak byście to zrobili?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Ja ustawiłem najgorszego kapitana ever, Grealisha :D mimo wszystko poszalała moja defensywa (22 pkt) więc ogólnie mam 63 punkty i jeszcze Zahe w grze. Wiecie co jest najgorsze? Zanim ustawiłem Grealisha chciałem ustawić DCL na kapitana...

No ja podobnie, tylko że wybrałem Jamesa. Wszyscy poza nim i Grealishem zapunktowali solidnie :roll: 

 

Ja mam 60 pkt i Zahę z Jimenezem do grania. Niby solidnie, ale niedosyt pozostaje bo można było z tej kolejki wyciągnąć dużo więcej.

 

No i Jota -> James wydaje się dobrą opcją, ale niestety gol Firmino trochę te plany postawił pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Seju said:

To ja mam tak z tym sezonem. W ub. roku nie bylem na zadnej grupie FPL-owej na FB, nie przeczytalem zadnego reddita na ten temat i mialem niezle wyniki. Teraz czytam te rozkminy, sugeruje sie (albo wlasnie robie odwrotnie zeby zrobic HEHE ROZNICE) i same wtopy :D 

a daj Pan spokój. Tępe chuje, namówili mnie na danie opaski Grealishowi w tej kolejce :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...