Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Używaliście już bench boosta? Ja planuję to połączyć z free hitem w okresie świąteczno-noworocznym. Wydaje mi się, że to dobry pomysł bo wtedy jest najwięcej rotacji, ale pewnie rzeczywistość mnie zweryfikuje :D

 

Pamięta ktoś czy po zimowym okienku jest drugi Wild Card, czy jest tylko dostępny jeden na sezon? Z reguły w styczniu już dawno zapominałem o moim składzie, ale teraz jest inaczej :matrix:

Dobra, już wiem - jest drugi WC po GW19, także jak ktoś nie wykorzystał jeszcze poprzedniego to chyba warto teraz.

Odnośnik do komentarza

W H2H wygrana z @wojt3k dwoma punktami, ale w tej lidze idzie mi tak w kratkę, że przestałem liczyć na to że skończę gdzieś w czołówce.

 

W standardowej lidze mega ciekawie będzie pewnie do końca w walce o podium. Tak naprawdę na miejscach 2-8 przetasowania mogą być praktycznie co kolejkę, ale z wyścigu też można szybko wypaść - wystarczy spojrzeć na @Vamiego, który jeszcze niedawno atakował podium, a dzisiaj okupuje plac nr 15.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Używaliście już bench boosta? Ja planuję to połączyć z free hitem w okresie świąteczno-noworocznym. Wydaje mi się, że to dobry pomysł bo wtedy jest najwięcej rotacji, ale pewnie rzeczywistość mnie zweryfikuje :D

 

co rozumiesz przez to polaczenie? bo ich na raz sie nie da zagrac, w sensie w jednym gameweeku :D 

Odnośnik do komentarza

Podsumowania <3 

BTW jak tam radzicie sobie z tym, ze Liverpool nie gra w kolejnym GW? U mnie udalo sie to jakos ogarnac bo juz nie mam ani FH ani WC ale na lawce mam tylko Guendouziego :D

 

2019-12-16_0743.png

 

Trzymam Aube bo czuje ze w ostatecznym rozrachunku powalczy o krola strzelcow i pomimo faktu, ze Arsenal jest chujowy to swoje strzeli (ogolnie nie wiem czy to dobra taktyka ale staram sie patrzec na Fantasy z "z gory" na caly sezon, dlatego trzymam Mane a nie Salaha). Moglbym go wymienic na Rashforda i miec w pomocy kogos lepszego od Cantwella ale wierze, ze to bedzie moj klucz do piecia sie w gore :D Zreszta MU na bank zaraz sie spierdoli i nic z tego nie bedzie. Boli mnie tylko, ze nie mam nikogo ze Spurs ale totalnie nie mam pomyslu jak wcisnac tutaj Sona, bo przeciez nie sprzedam KDB.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...