Skocz do zawartości
Gość Profesor

Fantasy Premier League

Rekomendowane odpowiedzi

Aguero na kapitanie się sprawdza od 2 lat ;) 40 punktów :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cala moja druzyna tyle nie zebrala :_eyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja dokładnie tyle, ale mam jeszcze Alexandra-Arnolda i Firmino. 

Ale tak czy inaczej chyba zagram dziką kartę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też dramat - 37 punktów, ale zostali jeszcze Mane i Zaha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jeszcze Mane, Firmino i Robertsona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wild card trzymam na zimę (chyba, że sytuacja będzie naprawdę beznadziejna :D). Po tej kolejce wymieniłem bramkarza - McCarthy z Southampton zastąpił Rui Patricio. Święci Hughesa grają raczej defensywną piłkę, a obrona Wolves nie wygląda mi na monolit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze dzisiaj mam trzech grajków, Arnolda, Salaha i Firminio, więc liczę na min. 10 punktów od nich. 

Kto to Łukasz Fogel? :-k Jebnąłeś już w tej kolejce 88 punktów :D W ogóle z naszej ligi to nie wiem kto to, 45 minut easy to chyba Seju? i nie wiem kto to 3oda squad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Reaper napisał:

Ja jeszcze dzisiaj mam trzech grajków, Arnolda, Salaha i Firminio, więc liczę na min. 10 punktów od nich. 

Kto to Łukasz Fogel? :-k Jebnąłeś już w tej kolejce 88 punktów :D W ogóle z naszej ligi to nie wiem kto to, 45 minut easy to chyba Seju? i nie wiem kto to 3oda squad.

No trzeba jakąś listę ogarnąć.

Kopacz Kiksowice - @cezar1125

Bednarz Team - @Pulek

Reaper City - @Reaper

Autsajder - @Kaczy

KSWojtkovia - @wojt3k

Zakon Kapturników - @Kowalinho

FC WhiteAndGreen - @szramek

County Road Cutters - @lad

The Red Devils - @Dudek

45 minut easy - @Seju

3oda Squad - @Hidalgoo

FC Skandal - @Hajd

Wszyscy Wykurwiści - @jmk

Brudinho - @Brudinho xd

Melerarsenal FC - @Meler

Panowie Piłkarze - @Jahu

• Lubię! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również 40 punktów, ale w grze pozostają Manę i kapitan Salah. Zmiana Sokratisa na Mee nie przyniosła jakiś szalonych korzyści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Reaper napisał:

Tak, to ja.

Jeszcze mam Salaha, Mane (C) i Firmino na dzisiaj, wiec wierze ze rozjebio Crystal Palace. Zeby bylo smiesznie, na lawce: Zaha, van Aanholt i Wan-Bissaka :D

Z transferow: wjechal na obrone Alonso bo jest dzikiem poki co, za tydzien kupilbym Mendy'ego i mialbym najbardziej ofensywna obrone jaka mozna miec (z Ricardo Pereira ktory gra w Lester na skrzydle i wbil w tej kolejce 12pkt), ale raczej nie bedzie mnie stac wiec bedzie gral van Aanholt :)

@lad, ja to nie 3oda squad :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Seju napisał:

Tak, to ja.

Jeszcze mam Salaha, Mane (C) i Firmino na dzisiaj, wiec wierze ze rozjebio Crystal Palace. Zeby bylo smiesznie, na lawce: Zaha, van Aanholt i Wan-Bissaka :D

Z transferow: wjechal na obrone Alonso bo jest dzikiem poki co, za tydzien kupilbym Mendy'ego i mialbym najbardziej ofensywna obrone jaka mozna miec (z Ricardo Pereira ktory gra w Lester na skrzydle), ale raczej nie bedzie mnie stac wiec bedzie gral van Aanholt :)

@lad, ja to nie 3oda squad :)

Okej, poprawiłem.

To mamy tylko 2 kluby - zagadki jeszcze. 3oda squad i Kopacz Kiksowice. @Hawkeye masz z tym coś wspólnego?

Chociaż kurła powiem wam, że kusi ta dzika karta :D

Mam kilku ciekawych grajków na oku, których mógłbym w mojej ekipie umieścić. Bardzo podoba mi się np. David Brooks z Bournemouth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lad - 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To 3oda to pewnie Hawkeye, ma to sens.

Kurde, szkoda że nie poczytałem tych bonusów na dole, spodziewałem się strzelania ze strony City, to mogłem spokojnie grać Triple Captain na Aguero :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie ma w fantasy, zapomniałem I już po ptokach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem z 3ody

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja tak ogarniam Fantasy, że  w składzie mam DeBruyne i jeszcze jednego kolesia co nie gra :rotfl: 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem 10 punktów z dzisiaj, wpadło 16, nie jest źle ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

76 punktów i porażka, bo trafiłem na tego Reapera :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kopacz to ja, jak zwykle. Na forum już nie piszę ale w Fantasy chętnie z wami gram:-)

Trafiła się dobra kolejka, ale nie zdziwie się jak następnej będzie lipa. Nie zawsze świeci słońce. Ale przewagi trochę zbudowałem, a w zasadzie Aguero.

Muszę przemyśleć kwestię partnerów dla Aguero, nie wiem czy do końca Tosun i Zaha to dobre wybory.

A i w h2h już nie będę dołączać, bo już dwie kolejki minęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi