Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze dzisiaj mam trzech grajków, Arnolda, Salaha i Firminio, więc liczę na min. 10 punktów od nich. 

 

Kto to Łukasz Fogel? :-k Jebnąłeś już w tej kolejce 88 punktów :D W ogóle z naszej ligi to nie wiem kto to, 45 minut easy to chyba Seju? i nie wiem kto to 3oda squad.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

Ja jeszcze dzisiaj mam trzech grajków, Arnolda, Salaha i Firminio, więc liczę na min. 10 punktów od nich. 

 

Kto to Łukasz Fogel? :-k Jebnąłeś już w tej kolejce 88 punktów :D W ogóle z naszej ligi to nie wiem kto to, 45 minut easy to chyba Seju? i nie wiem kto to 3oda squad.

No trzeba jakąś listę ogarnąć.

 

Kopacz Kiksowice - @cezar1125

Bednarz Team - @Pulek

Reaper City - @Reaper

Autsajder - @Kaczy

KSWojtkovia - @wojt3k

Zakon Kapturników - @Kowalinho

FC WhiteAndGreen - @szramek

County Road Cutters - @lad

The Red Devils - @Dudek

45 minut easy - @Seju

3oda Squad - @Hidalgoo

FC Skandal - @Hajd

Wszyscy Wykurwiści - @jmk

Brudinho - @Brudinho xd

Melerarsenal FC - @Meler

Panowie Piłkarze - @Jahu

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

Ja jeszcze dzisiaj mam trzech grajków, Arnolda, Salaha i Firminio, więc liczę na min. 10 punktów od nich. 

 

Kto to Łukasz Fogel? :-k Jebnąłeś już w tej kolejce 88 punktów :D W ogóle z naszej ligi to nie wiem kto to, 45 minut easy to chyba Seju? i nie wiem kto to 3oda squad.

 

Tak, to ja.

Jeszcze mam Salaha, Mane (C) i Firmino na dzisiaj, wiec wierze ze rozjebio Crystal Palace. Zeby bylo smiesznie, na lawce: Zaha, van Aanholt i Wan-Bissaka :D

Z transferow: wjechal na obrone Alonso bo jest dzikiem poki co, za tydzien kupilbym Mendy'ego i mialbym najbardziej ofensywna obrone jaka mozna miec (z Ricardo Pereira ktory gra w Lester na skrzydle i wbil w tej kolejce 12pkt), ale raczej nie bedzie mnie stac wiec bedzie gral van Aanholt :)

@lad, ja to nie 3oda squad :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Seju napisał:

 

Tak, to ja.

Jeszcze mam Salaha, Mane (C) i Firmino na dzisiaj, wiec wierze ze rozjebio Crystal Palace. Zeby bylo smiesznie, na lawce: Zaha, van Aanholt i Wan-Bissaka :D

Z transferow: wjechal na obrone Alonso bo jest dzikiem poki co, za tydzien kupilbym Mendy'ego i mialbym najbardziej ofensywna obrone jaka mozna miec (z Ricardo Pereira ktory gra w Lester na skrzydle), ale raczej nie bedzie mnie stac wiec bedzie gral van Aanholt :)

@lad, ja to nie 3oda squad :)

Okej, poprawiłem.

 

To mamy tylko 2 kluby - zagadki jeszcze. 3oda squad i Kopacz Kiksowice. @Hawkeye masz z tym coś wspólnego?

Chociaż kurła powiem wam, że kusi ta dzika karta :D

 

Mam kilku ciekawych grajków na oku, których mógłbym w mojej ekipie umieścić. Bardzo podoba mi się np. David Brooks z Bournemouth.

Odnośnik do komentarza

Kopacz to ja, jak zwykle. Na forum już nie piszę ale w Fantasy chętnie z wami gram:-)

Trafiła się dobra kolejka, ale nie zdziwie się jak następnej będzie lipa. Nie zawsze świeci słońce. Ale przewagi trochę zbudowałem, a w zasadzie Aguero.

Muszę przemyśleć kwestię partnerów dla Aguero, nie wiem czy do końca Tosun i Zaha to dobre wybory.

 

A i w h2h już nie będę dołączać, bo już dwie kolejki minęły.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...