Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Przejmuję na siebie pisanie podsumowań do tych tabelek, które tworzę - pierwsze zrobiłem już dla GW3. Spodziewam się bardziej rozwinąć w GW4, m.in. o informacje o najlepiej punktujących kapitanach oraz kto dobrze a kto źle wychodzi na zmianach kapitanów - dla ciekawych, dodałem już odpowiednie wykresy do podglądnięcia pod linkami do raportów.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja juz uzylem tego wildcarda zeby miec spokoj i co tydzien nie myslec czy zajebac wildcarda czy nie. Jezu, jaka dziwna ta liga w tym sezonie. Nie wiem czy oni zmeczeni czy o chuj chodzi ale przewidziec cos to graniczy z cudem. Jakies lajzy strzelaja hattricki, gwiazdy odpadaja przez covida, solidne obrony traca najwiecej bramek, jakies WHU czy inne ciecie nagle niezle bronia, City z KDB na czele ciagnie druta... Jedynie chujowosc Wernera, Havertza i calego Chelsea przewidzialem. Reszta to "ja jebie"...

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Seju napisał:

Ja juz uzylem tego wildcarda zeby miec spokoj i co tydzien nie myslec czy zajebac wildcarda czy nie. Jezu, jaka dziwna ta liga w tym sezonie. Nie wiem czy oni zmeczeni czy o chuj chodzi ale przewidziec cos to graniczy z cudem. Jakies lajzy strzelaja hattricki, gwiazdy odpadaja przez covida, solidne obrony traca najwiecej bramek, jakies WHU czy inne ciecie nagle niezle bronia, City z KDB na czele ciagnie druta... Jedynie chujowosc Wernera, Havertza i calego Chelsea przewidzialem. Reszta to "ja jebie"...

Nic dodać, nic ująć.

 

Ja już nie wiem co robić i jak żyć. Jestem pewny, że jak wezmę teraz Sona to dostanie czerwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna kolejka za pasem, więc u mnie podobnie jak ostatnio wjeżdżają minusowe punkty :P Wobec braku informacji czy De Bruyne zagra zdecydowałem się go sprzedać i kupiłem Salaha, który będzie moim kapitanem na mecz z Evertonem. Jeszcze nigdy nie miałem takiej nadziej, że kapitan zaliczy 0pkt :P Digne co prawda świeci się na żółto, ale ponoć jest szansa że zagra. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...