Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Reaper said:

Kopiuj wklej reczne, bede staral sie to jak najbardziej zautomatyzowac, zeby samo kopiuj wklej wystarczylo, bez potrzeby pozniej grzebania w samych wykresach.

bo z tego co kojarzę, to FPL wystawia API przez ktore mozna sobie sciagnac punkty z danej ligi / zespołu / kolejki o ile dobrze pamiętam, aczkolwiek to pewnie by było więcej jebania się.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Hidalgoo said:

bo z tego co kojarzę, to FPL wystawia API przez ktore mozna sobie sciagnac punkty z danej ligi / zespołu / kolejki o ile dobrze pamiętam, aczkolwiek to pewnie by było więcej jebania się.

No ja tego nie ogarnę, ale jakbyś miał ochotę zajrzeć i był w stanie przerobić to na źródło danych dla Google Data Studio, to byłaby magia ;) bo już nawet nie chodzi o to przeklejanie, ja to będę ogarniał, ale po prostu mało mam z takiej jednej tabelki danych. Chętnie bym jeszcze zbierał dane o składach każdego uczestnika ligi, punktach zdobywanych przez piłkarzy w tych teamach, transfery itd.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jmk said:

@Reaper możesz sprawdzić moją transakcję w drafcie, jestem niemal przekonany, że dałem Delle Aliego OUT za Costę, a mi zabrało Sona :/ No nie wierzę w taki misklik.

Nic nie jestem w stanie zrobić chyba ?‍♂️ jeśli znajdziesz info gdzie mam tego szukać, to daj znać, ale ja widzę coś takiego na ten moment

image.thumb.png.c9d09e0acb1afe4ea5f2d847d33bccc7.png

image.thumb.png.4c2218dbd0110989d6659e829bd453dc.png

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...