Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tak, o ile zadziała, bo coś strasznie cicho mnie słychać na nowym laptopie, nawet na słuchawkach.

 

Można przeklinać czy kultura w stylu: niezmiernie miło mi, że zechciałeś zabrać Salaha milordzie, uprzejmie proszę na tę okoliczność o umożliwienie rezerwacji na równie zacnego piłkarza w osobie Toma Daviesa? 

  • Haha 1
  • Jahu 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Jestem na tak, o ile zadziała, bo coś strasznie cicho mnie słychać na nowym laptopie, nawet na słuchawkach.

 

Można przeklinać czy kultura w stylu: niezmiernie miło mi, że zechciałeś zabrać Salaha milordzie, uprzejmie proszę na tę okoliczność o umożliwienie rezerwacji na równie zacnego piłkarza w osobie Toma Daviesa? 

U mnie można. Ma być wojna, a nie smyranie się po pisiorach.

 

@Reaper spróbować można, ale przy tylu osobach to chyba będzie za duży rozpierdziel. Chyba lepiej założyć oddzielne kanały.

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, jmk said:

Mam 6 graczy, którzy nie grają w 1 kolejce - jak to potem będzie wyrównane?

 

Ale o co dokładnie pytasz? W pewnym momencie będzie podwójna kolejka i wtedy Ci zawodnicy dostaną punkty dwukrotnie w ramach jednej kolejki. Co nie zawsze się akurat spełnia, bo wtedy trenerzy też dają im często odpocząć w jednej z tych kolejek.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Jak dla mnie to możemy robić taki draft discordowy nawet co kolejkę :)

Ja po zakończeniu draftu złożyłem propozycję wymiany wybranego przez missclick Hallera na wolnego agenta M.Keana z Evertonu.  Ogółem mój skład w drafcie wygląda dramatycznie.

obraz.png.d3a47b4ab2e2efd2a8f6d9df8eb803bd.png

Jak dla mnie skład bomba, check this out.

 

Dwójka która Guardiola będzie rotował, dwóch obrońców z nadzieją na dobre punktowanie ale dopiero jak się wyleczą, Felipe z nadzieją że zagra jak w debiutanckim sezonie i nadzieja, że zarówno Ayoze jak i Rodrigo odpalą.

 

Ominął mnie totalnie draft największych cracków na starcie.

 

Screenshot_20200910_143047.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie, ale od razu sie to nie procesuje, bo więcej ludzi moze chcieć tych samych piłkarzy. Nie powiem ci teraz kiedy ale wtedy będzie analizowało na podstawie pozycji kto ma pierwszeństwo i może być tak, że nie dostaniesz tego zawodnika bo ktoś z wyższym prio go też chce. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...