Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No i koniec pelnego emocji sezonu.

Najwieksze moje bledy: 

* niekupienie Ingsa (bo przeciez musi sie w koncu zaciac)

* niedawanie opaski Fernandesowi (nie bedzie ciagle wykrecal takich liczb)

* wiara w Hendersona na bramce (jednak lepsza opcja bylby Pope)

* Mane zamiast Salaha w skladzie (i zarazem kilka opasek kapitanskich konczacych sie czteroma punktami)

* nietrafione bonusy (triple dla Sterlinga ktory mial blanka)

 

No i pyk, po dlugiej walce o podium skonczylo sie na dziesiatym miejscu w lidze. W nastepnym sezonie licze na duzo lepszy wynik.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Seju napisał:

No i koniec pelnego emocji sezonu.

Najwieksze moje bledy: 

* niekupienie Ingsa (bo przeciez musi sie w koncu zaciac)

* niedawanie opaski Fernandesowi (nie bedzie ciagle wykrecal takich liczb)

* wiara w Hendersona na bramce (jednak lepsza opcja bylby Pope)

* Mane zamiast Salaha w skladzie (i zarazem kilka opasek kapitanskich konczacych sie czteroma punktami)

* nietrafione bonusy (triple dla Sterlinga ktory mial blanka)

 

No i pyk, po dlugiej walce o podium skonczylo sie na dziesiatym miejscu w lidze. W nastepnym sezonie licze na duzo lepszy wynik.

wiadomo już kiedy startuje następny sezon?

Odnośnik do komentarza

Z każdym kolejnym sezonem wkręcam się co raz mocniej w FPL. Zaczyna to przybierać niepokojące kaztałty, gdyż program o lidze angielskiej bez kącika fantasy wydaje sie być niepoważny. Mam na koncie sporo błędnych decyzji, ale ostatecznie udało mi się zakończyć sezon na 7 miejscu i co zaskakujące na 1 w H2H.
41246612cb22a868bbe92b262a35efd2.jpg
Gratulacje dla wszystkich uczestników, momentami na miejscach 4-10 było tak ciasno, że co kolejkę można było zyskać lub stracić 3-4 miejsca. Wyczekuję następnego sezonu z utęsknieniem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

NOWY SEZON, NOWI MY!

 

Panowie! Świetny to był sezon, nie zapomnę go nigdy. W końcu udało się zaangażować praktycznie wszystkich w śledzenie ligi FPL cały sezon. Myślę jednak, że tu nadal jest duży potencjał do zwiększenia fajności zabawy :)  Kilka pomysłów, które mam w głowie od razu:

  • kontynuowanie podsumowań kolejki - tabelki, wykresiki itp. Lubię siedzieć w liczbach, więc mógłbym to wziąć na siebie, a @lad mógłby dalej robić podsumowania opisowe, jeśli da radę i go to nie wymęczy
  • wybór menedżera miesiąca - podsumowania tygodniowe i miesięczne, może z jakimiś nagrodami? Tu do przemyślenia, bo wtedy wymagałoby to jakiegoś budżetu, ale też można by to było jakoś zorganizować symboliczną zrzutką :)
  • co jeszcze? - poddaję temat pod dyskusję, wrzucajcie swoje propozycje
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

wybór menedżera miesiąca - podsumowania tygodniowe i miesięczne, może z jakimiś nagrodami? Tu do przemyślenia, bo wtedy wymagałoby to jakiegoś budżetu, ale też można by to było jakoś zorganizować symboliczną zrzutką

To bardzo fajne – jakby każdy uczestnik rzucił np. 10 zł na początku sezonu, a zwycięzca całości zgarniał całą pulę, to byłaby dodatkowa motywacja do regularnej gry.

 

Ja się oczywiście mega cieszę z wyniku, miałem bardzo dobry start, no i po wznowieniu też szło całkiem ładnie, chociaż błędów się nie ustrzegłem. Zły pomysł to kurczowe trzymanie się Vardy'ego, po tym jak się zaciął w grudniu trzymałem go chyba jeszcze przez 6 albo 8 kolejek. Na początku nie wskoczyłem też na hypetrain Pukkiego i nie wierzyłem, że Martial utrzyma formę.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...