Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

The Times are reporting that all Premier League matches, including Monday’s Merseyside derby, will be called off after Callum Hudson-Odoi joined Mikel Arteta in testing positive for Coronavirus.
They write: “The league was already under pressure from clubs to suspend matches due to the likely postponement of the Euro 2020 tournament for a year.
“It now looks certain that the Premier League’s weekend programme will be called off after announcing an emergency meeting of clubs at 10.30 this morning.”

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byliby chętnie na dokończenie rywalizacji w... FMie?

 

Dwie opcje:

 

1) Tryb normalny, czyli symulacja prawdziwej ligi,  symulacja co kolejkę i wrzucanie tutaj, każdy startuje ze składem, który miał w tej chwili w Fantasy i co kolejkę może dokonać jednej lub dwóch zmian (żeby nie było, że wszyscy mają koksów, bo budżety).

 

2) Tryb fantasy fantasy ;) tworzę ligę CMF, wrzucam tam drużyny, które teraz wszyscy mieli w FPL, jak któryś grajek się powtarza to go klonuję i tak samo symulacja co kolejkę i możliwy jeden transfer piłkarza na kolejkę, który w obecnej chwili jest piłkarzem z Premier League.

 

Trochę by to pracy było, dlatego najpierw czy są chętnie, wtedy można dopracować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
7 godzin temu, Reaper napisał:

Czemu?


Miał być DW w marcu, więc sprzedałem Vardy'ego i KDB, kupiłem Aube i Mahreza i dostałem -4 pkt. za dodatkowy transfer. Ostatecznie FPL zrobiło z tego zwykłą kolejkę. Gdybym o tym wiedział to bym tych transferów nie robił :)
Vardy na cpt. zrobiłby 22 pkt (Auba 4), KDB nie zagrał i zanotował 0, ale pierwszego z ławki miałem Lundstrama (12 pkt). 18+12+4 to jest 34 pkt w jednej kolejce :)

 

Jeszcze śmieszek Mourinho postanowił mnie dobić i na sam koniec ostatniego meczu wpuścił Auriera (1 pkt). Gdyby tego nie zrobił to z drugiego slotu z ławki wszedłby Lascelles (6 pkt :D ). To wiadomo, że #justfplthings .

Z tymi 50 pkt w dwóch kolejkach tak rzuciłem :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...