Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Vami napisał:

Henderson Jimenez i kapitan Trent. Jest dobrze.

 

Mam pytanie co do zasad. Za Bednarka wchodzi u mnie pierwszy rezerwowy. Jeśli Mane nie zagra z Arsenalem to ma 1 i 0, czy wchodzi za niego drugi rezerwowy?

 

 

If any of your outfield players don't play in the Gameweek, they will be substituted by the highest priority outfield substitute who played in the Gameweek and doesn't break the formation rules (eg. If your starting team has 3 defenders, a defender can only be replaced by another defender).

Odnośnik do komentarza

‘It’s difficult enough. Sunday Shrewsbury, Wednesday West Ham, Saturday Southampton. That’s tough,’ Klopp said.  ‘We have to find solutions for all the games and that’s probably without Sadio.’

 

A więc Mane out na West Ham i Southampton.

Odnośnik do komentarza

Zapomnialem ze wczoraj byl mecz, wchodze ma strone fpl zeby pomyslec o zmianach, a tu 66 punktow, z czego prawie polowa Salaha :) Aaale

 przez brak TC spadlem w overallu do top 30k, a przez jakiś czas byla pierwsza dziesiatka...

Co tu teraz zrobić? Nie mam darmowego transferu, bo wymienilem Ryana na Hendersona, ale trzymanie Mane teraz nie ma za wiele sensu. Kusi mnie Mahrez.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...