Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Hajd napisał:

Alez mnie wildcard kusi....

 

Henderson

TAA Soyuncu Lundstram

Mane Salah KdB Cantwell Jorginho

Rashford Vardy

 

na lawce Reid, Rico i Greenwood

Piekny sklad by to byl. Tylko widze w FPL, ze Rashford z kontuzja kolana, aczkolwiek nie moge znalezc zadnego potwierdzenia tej kontuzji. Chociaz w sumie Cantwell + Jorginho w pierwszym skladzie to 4 punkty przez wiekszosc kolejek. Gdybym juz nie wykorzystal wildcarda (:D), postawilbym na jednego TOP napastnika typu Aguero i pomoc taka jak ty, tylko np. z Grealishem/Martialem. 

 

Panowie, co sie dzieje w przypadku transferu zawodnika z klubu do innego klubu PL? Wracaja hajsy czy zostaje? I co jesli mam juz wszystkie sloty zajete? Z ciekawosci pytam, bo cos czytam, ze Chelsea sie Dunkiem interesuje i nie wiem czy bede mial w skladzie obronce Chelsea czy cos innego sie odjebie.

E: dobra, doczytalem w zasadach. Jesli nie ma sie slotow to trzeba kogos sprzedac, jesli odejdzie z PL tez trzeba sprzedac.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad Holgatem za Rico i/lub Ingsem za Jimeneza.

 

Bournemouth niby ma dobry terminarz, ale jak się dostaje trójkę od Watfordu na własnym terenie i nie zwalnia menedżera to ciężko przewidywać jakiś zwrot akcji. Za to Everton Ancelottiego zaczyna wyglądać solidnie z tyłu i Holgate jest naszym najlepszym obrońcą.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie będzie po południu albo wieczorem jbc.

 

Następny GW u mnie się zapowiada raczej średnio, bo chyba będę zmuszony wyjść pomocą składającą się z Grealisha i Cantwella, bo jakoś nie wierzę żeby Martial był w stanie ukłuć na Anfield.

No i pytanie czy to nie czas, żeby na poważnie rozważać zawodników Watfordu i Southampton. Tacy Kabasele albo Stephens są bardzo tani i mają pewne miejsca w składzie.

 

DECISIONS, DECISIONS jak to mówio menedżerowie.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Seju napisał:

Chociaz w sumie Cantwell + Jorginho w pierwszym skladzie to 4 punkty przez wiekszosc kolejek.

Niestety taka by byla konsekwencja wpompowania kasy w reszte pomocy, chociaz Jorginho przynajmniej wykonuje stale fragmenty, wiec moze by cos zapunktowal. Moze gdybym wzial np Van Dijka zamiast TAA, to by styknelo na Grealisha albo Traore... No nic, jesli zagram wildcarda, to blizej weekendu.

Odnośnik do komentarza

Chyba wyrzucam Rashforda, żeby mieć taką pomoc: Alli - Mane - Maddison - de Bruyne - Richarlison. Aktualnie za Richarlisona jest Cantwell. Chcę wziąć zawodnika Evertonu, bo mają dobry terminarz i chyba u Carlo gra na napadzie(?) :-k  Jak myślicie? 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...