Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Co to byla za kolejka. Zaczalem od Ingsa i Grealisha wiec dwoch zawodnikow dalo mi 22 punkty i to bez kapitana. Popatrzylem na reszte stawki a tam 0, 5 punktow, 15... Liczylem na jakis rekord.

Po czym po calej kolejce mam 57 i taki @lad mnie wydymal w sumie jedna dobra decyzja - Mane na kapitanie :(

No ale nie narzekam, bo awans na czwarte miejsce w lidze cieszy. 

Odnośnik do komentarza

Soyuncu out, Baldock in. Licze, że Sheffield United z West Hamem sobie poradzi do zera.

 

Myślę jeszcze co zrobić z meczem Leicester - Southampton.... Z jednej strony Schmeichel i Maddison, z drugiej Ings i Bednarek...

 

Opcje są dwie: Ings zostaje, ale zostaje też Maddison - lub - Ings na ławkę, wchodzi Traore i liczę, że Leicester zmiecie So'ton...

 

No i najbardziej ryzykowna opcja trzecia, czyli Maddison na ławkę, wchodzi Bednarek xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Wiadomo co z Vardim?

https://www.fantasyfootballscout.co.uk/2020/01/02/rodgers-provides-injury-update-on-vardy-as-pukki-suffers-fitness-scare/

Cytat

He’s got a tight calf, he was unavailable. He’s getting treatment. It’s not overly serious. He’s done some work back at the training ground today with our head physio, the reports back are that he came through it well.

Biorąc pod uwagę, że następna kolejka zaczyna się 10 stycznia to mam zamiar poczekać (choć i tak już sprzedałem Alliego, który mnie zawiódł strasznie), ale mam nadzieję, że będzie do tego czasu ok.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE GW 21 W LIDZE FORUM CM

 

W końcu można nieco odetchnąć po świąteczno-noworocznym sprincie i w spokoju przeanalizować swoje składy, użyć WC (Wild Carda, nie chodzi mi o toaletę hehe), zaplanować kolejne transfery, albo po prostu zostawić swoją drużynę w spokoju. Spokój dotyczy jedynie wirtualnych menadżerów, bo zawodnicy już dziś rozgrywają 3 rundę Pucharu Anglii więc polecam zacząć przyglądać się tym rozgrywkom bliżej niż do tej pory.

 

Ogółem była to dość przeciętna kolejka. Średnia punktów 48 i najwyższy wynik 112 nie są rezultatami rzucającymi na kolana, ani powodującymi jakieś większe zaskoczenie. Ot, gameweek jak gameweek. Ciekawa sytuacja miała za to miejsce w naszej lidze - najwyższą ilość punktów (73) zdobyła ostatnia drużyna w tabeli, prowadzona przez @stefan_jaracz. Bardzo dobrze punktowali też @Misiek i @Jahu zajmujący odpowiednio pozycje 18 i 23. Rozczarowała na pewno czołówka, bo z pierwszej piątki tylko ja uzbierałem 6 z przodu. Pozwoliło mi się to zbliżyć na 9 punktów do @beeresa.

 

Najciekawiej jest chyba na miejscach 4-9 ( @BartuS utknął na pozycji nr 10) gdzie różnice punktowe są niewielkie i najczęściej dochodzi do przetasowań na pozycjach. Z tych zawodników najlepiej poradził sobie w tym tygodniu tajemniczy Łukasz Fogel, a najgorzej punktował @jmk.

 

PUNKTACJA GW 21

1. @stefan_jaracz 73

2. Łukasz Fogel 69 (Azpilicueta, czyli najmniej oczywisty wybór, zrobił robotę)

3. @Misiek 69 (ajj, ten Douglas Luiz z 7 pkt na ławce. Czas na sprzedaż Kane'a)

4. @Jahu 69

5. @Kaczy 68 

6. @Iwabik 66 (bench boost trochę pomógł, bo wszedł Evans z 6 pkt)

7. @szramek 65 

8. @Vami 64 (szkoda tego Bednarka z 5 pkt na ławce, ale drugi raz z rzędu wynik fajny)

9. @lad 60 (totalnie zjebałem z transferem Grealish -> Alli)

10. @Hajd 58 

11. @Seju 57 (wjechał WC, ale niestety szału z punktami nie było. Cantwell na ławce z 10 pkt, ból potworny)

12. @Brudinho 57 (Wesley i McGinn rozjebani, czas na transfery)

13. @Marvin 55 (uła, Grealish na ławce)

14. @trojkatny 52

15. @Dudek 49

16. @BartuS 48 (Cantwell z dychą na ławie...)

17. @wojt3k 47

18. @Hidalgoo 43

19. Paweł Rymarz 43

20. @beeres 42 (największe rozczarowanie kolejki :D)

21. Sid Grani 41

22. @Kamtek 39 (za dużą wiarę w Man United tu wyczuwam)

23. @Reaper 36 (podwójna obrona Sheffield United z Liverpoolem na Anfield to nie był najlepszy pomysł)

24. @jmk 35 (kapitan i wicekapitan na ławce ?)

25. @Pulek 33 (tak jak u Reapera)

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...