Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

Ciekawie mam w pucharze jest 44-47 dla przeciwnika, jemu został Sterling, a mi De Bruyne na kapitanie i Bernardo Silva.

U mnie podobnie. 35-35 i u przeciwnika Sterling. U mnie KDB i Jimenez. Może się uda jakim psim swedem awansować.

Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE GW 19 W LIDZE FORUM CM

 

Półmetek rozgrywek za nami, ale nie ma czasu na zbyt długie podsumowania, bo już dziś przed nami kolejna kolejka rozgrywek najlepszej ligi na świecie. W GW19, głównie za sprawą Liverpoolu, sytuacja wróciła do normy, gdyż przeciętny wynik wszystkich graczy to 49 pkt (a więc w normie), a najlepsza drużyna mogła pochwalić się wynikiem 124 (oczywiście TAA na potrójnym kapitanie).

 

W naszej lidze tym razem bez skandalicznych negatywnych wyników. Najlepiej punktował Sid Grani (???), który uzbierał 85 punktów, a zaraz za nim znaleźli się @Dudek (79) i nasz nowy zawodnik - @beeres (75). Gratulacje.

 

Pierwsze 3 miejsca trzymają się dzielnie, a przetasowania praktycznie co kolejkę (będę od tej pory wstawiał skrina z tabelą, żeby było wszystko widać) dzieją się na miejscach od 4 w dół, gdzie rywalizacja jest bardzo zacięta i co pokazuje tabela - w ciągu kilku GW można spaść z przyzwoitego miejsca na niemal sam dół tabeli.

 

Pamiętajcie, że zaraz deadline na tę kolejkę, a już od GW20 wchodzi nam ponownie Wild Card, także można będzie sobie wszystko poustawiać od nowa :)

 

PUNKTACJA GW 19

 

1. Sid Grani - 85 (TAA, Martial i Kane na kapitanie to była najlepsza kombinacja w tym GW)

2. @Dudek - 79 (Sterling na kapitanie, TAA i udany transfer Grealisha - brawo)

3. @beeres - 75 (znakomicie udało się zastąpić Sona i McGinna Grealishem i Allim)

4. @trojkatny - 67 (tym razem Auba na kapitanie się opłacił)

5. @Reaper - 66 (transfer Williana niezbyt udany, ale Alli, Kane na kapitanie i TAA zrobili robotę)

6. @szramek - 66 (szkoda tego Ayewa z 12 punktami na ławce)

7. @Hidalgoo - 61 (Saka z Arsenalu w pierwszym składzie to oryginalny ruch :D)

8. @Hajd - 58 (atak cieniutko, ale postawienie na Martiala strzał w dziesiątkę)

9. @Jahu - 58 (największa niespodzianka tygodnia :D)

10. @jmk - 56 (ten Ward-Prowse mnie kłuje w oczy trochę)

11. Łukasz Fogel - 56

12. @Iwabik - 55 (Kante w pierwszym składzie, koszmar wszystkich graczy FPL - propsy :D)

13. @Pulek - 55 (fajny strzał z Traore, no i Everton tym razem dostarczył trochę punktów)

14. @Kaczy - 53 (podoba mi się ten skład, ale w tej kolejce niestety większość zawiodła)

15. @lad - 51 (niepotrzebnie się zasugerowałem Abrahamem na kapitanie u kogoś, gdybym zostawił KDB miałbym trochę więcej. Przynajmniej z rezerwowymi trafiłem)

16. @Vami - 51 (Bednarek z 8 pkt i Jimenez na kapitanie - take ciekawostki)

17. @Kamtek - 51 (widać lekkie symptomy poprawy :))

18. @BartuS - 45 (Abraham na kapitanie to tak jak u mnie...)

19. Paweł Rymarz - 45

20. @Misiek - 43 (Douglas Luiz i Cantwell - jakoś mnie ta pomoc nie rzuca na kolana :D)

21. @wojt3k - 41 (niestety słabiuteńko tym razem, ale pewnie powrót Mane się opłaci w dalszej perspektywie)

22. @Seju - 40 (El Ghazi i Cantwell też mnie trochę rażą)

23. @Marvin - 39 (Alli na kapitanie okej, reszta do chrzanu niestety tym razem)

24. @stefan_jaracz - 39 (wjechał Cantwell, ale nic ze sobą nie przyniósł)

25. @Brudinho - 34 (niby w składzie nie ma tragedii, ale coś nie zagrało :D)

 

Do zobaczenia niebawem.

 

 

tabe.png

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

U mnie wjechał free hit. Trochę to ryzykowne, bo mogę się nadziać na rotację, ale postawienie na Liverpool i City w tej kolejce to jedyne rozsądne rozwiązanie IMO więc wjechali TAA i Mahrez, a dorzuciłem jeszcze Sidibe i Ingsa. 

 

Pope

TAA Sidibe Robertson

Grealish Mane KDB (C) Mahrez

Ings Abraham Vardy

Odnośnik do komentarza

III runda Pucharu FPL

 

Do 3 rundy tych rozgrywek awansowało 6 reprezentantów naszej ligi. Towarzystwo coraz bardziej się wykrusza, więc ciężko przewidywać żeby ktoś dotrwał w tych rozgrywkach chociaż do lutego, ale póki jest o czym pisać - bawimy się.

 

@lad: wygrana 51-45 (relację mogliście śledzić tu wczoraj)

@jmk: porażka 56-57 (:( ale propsy dla przeciwnika za nazwę - Pain in the Niasse)

@wojt3k: wygrana 41-38

Łukasz Fogel: porażka 56-82

@Kaczy: wygrana 53-45

@Misiek: wygrana 43-42 (brawo :D)

 

Zostało nas tylko 4, więc wszystkie łapy na pokład i walczymy!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...