Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, jmk napisał:

To są już ostateczne pkt? To mam 37 pkt, przynajmniej puchary wygrany, bo koleś ma 33.

Jeszcze bonusy wjadą za dzisiejsze mecze.

 

No i autosuby za tych, którzy nie zagrali. Np. @Pulek jeszcze zgarnie 5 pkt za Cathcarta. Rozumiem, że to błąd nowicjusza, że Mahreza dałeś na drugiego rezerwowego? :D

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hajd napisał:

Nie no, to sie nie dzieje. Typowi wchodzi Pope za Alissona i wypierdalam z pucharu

E3BBC45F-FDF2-4723-B2F1-37F85B58951A.png

Ja na szczęście mam 5 punktów przewagi, a przeciwnik w bramce Ryana, a na ławce Guendouziego i Harry'ego Wilsona, także nawet Baldock (6 pkt) który wejdzie u niego za VVD go nie uratował, ale wiele nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

Jeszcze bonusy wjadą za dzisiejsze mecze.

 

No i autosuby za tych, którzy nie zagrali. Np. @Pulek jeszcze zgarnie 5 pkt za Cathcarta. Rozumiem, że to błąd nowicjusza, że Mahreza dałeś na drugiego rezerwowego? :D

Oczywiście, że nie wiedziałem jak to działa :D

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pójdę na -4 i zrobie dwie zmiany. Graelish za McGinna i Salah za Sona.

 

Chociaz nad tym Salahem się jeszcze zastanowię, bo przy tak krótkim odpoczynku mogą być rotacje w składzie, a mam jeszcze KDB i Sterlinga, wiec jest ryzyko, ze nawet i dwóch premium gości mi nie zagra w kolejce.

Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE GW 18 W LIDZE FORUM CM

Son, son, son of a bitch ;) 

 

Dziwna była to kolejka, bowiem poza doppelpackiem Danny'ego Ingsa zawiedli praktycznie wszyscy "usual suspects", a z kapitanem trafiło bardzo niewielu. Dość powiedzieć, że najwyższy wynik w ogóle to 100 pkt (drugi najniższy w tym sezonie), a średnia punktowa to 38 (trzeci najgorszy GW pod tym względem). Mnie do awansu we wszystkich ligach i overallu wystarczyły 52 punkty.

 

W naszej lidze zaledwie jedna drużyna przekroczyła 60 pkt i była to ekipa uż. @Kaczy - gratulacje, co pozwoliło mu na awans do środka stawki. Najgorszy wynik odnotowała drużyna Motor, którą prowadzi Paweł Rymarz (a ja nadal nie wiem kto to jest...).

 

W czubie tabeli jedyne przetasowanie to wjazd z bramą @beeresa, który dołączył do ligi i od razu wjechał na 2 miejsce, oraz awans @Seju na miejsce nr 4 i spadek @jmk na plac nr 5. @Hajd w tym GW nie powiększył przewagi nad grupą pościgową, ale nadal jest to bezpiecznie 48 punktów przewagi nad drugim miejscem i 81 nad trzecim.

 

Największe rozczarowanie to chyba @trojkatny, czyli lider naszej ligi H2H, który zdobył w tej kolejce 31 punktów.

 

Jak pewnie wszyscy wiecie, teraz czeka nas angielskie świąteczne szaleństwo i mecze co 2 dni więc to chyba idealny moment na wykorzystanie Free Hita, jeśli ktoś ma go jeszcze oczywiście do dyspozycji. Pamiętajcie też o zawieszeniach i kontuzjach, bo czasu na zmiany jest bardzo mało.

 

PUNKTACJA GW 18

 

1. @Kaczy - 64 (Ings i Vardy zrobili robotę)

2. @wojt3k - 55 (Baldock z Lundstramem w obronie i Vardy na kapitanie - znakomite picki)

3. @Seju - 53 (za Hendersona już chwaliłem, ale szacun też za Cantwella w podstawie)

4. @lad - 52 (w sumie dobrze trafiłem z transferem Grealisha, ale kapitan KDB zamiast Vardy'ego to był błąd)

5. @Dudek - 48 (dwóch zawodników Evertonu czyli Digne i Richarlison to odważne ruchy :D)

6. @Hajd - 47 (obrona oprócz Lundstrama zawiodła, no i szkoda tego kapitana na KDB zamiast Vardy'ego albo Grealisha)

7. @Misiek - 46 (Salah na kapitanie na ławce - jeszcze czegoś takiego nie widziałem :D)

8. @Marvin - 45 (Ings, Jimenez i Lundstram uratowali tę kolejkę, bo reszta składu same blanki)

9. @Vami - 45 (Jimenez na kapitanie - fajny i nieoczywisty ruch, ale może już pora na zmianę Aubameyanga?)

10. @BartuS - 44 (tak jak u Vamiego - Jimenez na kapitanie, spoko)

11. @beeres - 42 (przeciętny debiut ;) Ings zrobił robotę, ale Rashford na kapitanie zawiódł kompletnie. Teraz chyba ból głowy, bo McGinn z kontuzją, a Son z zawiasami)

12. Kopacz Kiksowice - 42 (halooo, zgłoś się Łukasz Fogel)

13. @Pulek - 42 (drugi z debiutantów - siemano. Son na kapitanie - porażka, Calvert-Lewin w ataku - również, ale szacun za wiarę; szkoda tego Mahreza na 2 subie, ale propsy za podwójną obronę Sheffield United)

14. @Reaper - 39 (obrona super, ale przód oprócz Vardy'ego zawiódł totalnie. Podobnie jak w przypadku beereesa - Son i McGinn na razie nie pograją)

15. @jmk - 37 (Rashford na kapitanie i Son w podstawie to była recepta na porażkę w tej kolejce i tak niestety było w tym przypadku)

16. @szramek - 37 (Szramek chyba nie gra, bo zostawił Salaha na kapitanie)

17. @Iwabik - 37 (to samo co u Miśka, tylko w tym przypadku Mane na kapitanie na ławce :mellow:)

18. @stefan_jaracz- 36 (haloooo, Paweł Mączka?)

19. @trojkatny - 31 (Auba na kapitanie - podziwiam wiarę)

20. @Hidalgoo - 31 (halooo, B.P?)

21. @Jahu - 30 (chyba nie gramy)

22. @Brudinho - 25 (koszmarny wynik :D szkoda tego Digne z 9 pkt na ławce)

23. @Kamtek - 25 (25 punktów z potrójnym kapitanem - sorry, ale to jakiś koszmar :D)

24. Knights Radiant - 23 (@Hidalgoo czy to ty?)

25. Motor - 22 (halooo, Paweł Rymarz?)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

II runda Pucharu FPL

 

Do drugiej rundy pucharowych rozgrywek dostało się 8 zawodników z naszej ligi. Jak im poszło? Kto pozostał jeszcze na placu boju, a kto wrócił do domu na tarczy? Dowiecie się tego z zestawienia poniżej!

 

@Hajd: porażka 47-50

@lad: wygrana 52-45

@jmk: wygrana 37-33 (trochę cripple fight, ale najważniejsze że do przodu)

@wojt3k: wygrana 55-45

Kopacz Kiksowice: wygrana 42-17 (17 punktów przeciwnika to jakiś szok :D)

@Brudinho: porażka 25-45

@Kaczy: wygrana 64-38

@Misiek: wygrana 46-34

 

Gratulacje dla zwycięzców, 26 grudnia walczymy dalej :) 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szacun za podsumowanie, i jak będziesz robił coś takiego co kolejkę, to sam Ci dam dożywotni tytuł przyjaciela cmf ;)

 

Ogólnie zrobiłem kilka błędów, do tego moja wiara w Totkow i Everton nie była zbyt szczęśliwa. No, ale pierwsze koty za ploty :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

zapomniałem ustawić skład przed kolejką, wyleciało jakoś z bańki :/ dzięki temu Vardy zapunktował jako kapitan, a myślałem nad zmianą, pewnie wyszłoby mniej korzystnie, ale zmarnował się Cantwell na ławie, Henderson też mi ładnie zapunktował na GK

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Kamtek napisał:

Czy gram, czy nie gram, jeden wuj. A może i nawet gorzej, gdy się jednak biorę za grę. Mistrz fantasy EPL.

W przyszłym sezonie mam zamiar uruchomić alternatywne FPL, gdzie będziemy grali na jak najniższą liczbę punktów. Będziesz jednym z faworytów bukmacherów :D

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...