Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo trafiliście w pucharze? U mnie szanse na awans spore, bo mam jakiegoś łosia, który jest poniżej 6M miejsca w overallu i ma w składzie Fabinho, Minę, Lamelę i Ceballosa - wszyscy rozjebani xd

 

Do pucharu dowieźli go Auba (C) i Harry Kane.

 

btw w naszej lidze dzielnie bronię 2 miejsca, a w H2H koszmar - 4 wpierdole z rzędu i dopiero 7 plac :( Teraz przede mną bratobójczy pojedynek z @wojt3k.

Odnośnik do komentarza
Mi wylosowało dobrego typa, w tej kolejce miał tyle samo punktów co ja, a i skład sensowny: VVD, Martial, Kevinek, Abraham, Vardy, Auba

U mnie podobnie - mój przeciwnik w pucharze w ostatniej kolejce uzbierał więcej punktów niż ja (67 vs 62), skład ma sensowny.
3d603c1bda6cfec3c8fc3ad23d6d0eb1.jpg

Spoko@lad, ja czuję że moja passa się skończy - sprzedałem Pukkiego to musi się źle skończyć.
Odnośnik do komentarza

Ja mysle nad jakims obrońca za Pietersa. Sprzedam go za 4.5 i jeszcze w budżecie jest 2.7. Na ten moment w defensywie mam TAA, Lundstrama, Soyuncu i Auriera. Na bramce Pope.

 

Myslalem nad Chilwellem, ale nie chcę mieć dwóch gości z jednego klubu w tej formacji.

 

Moze Dunk? Brighton nie ma najgorszego kalendarza na najbliższe mecze.

 

Chociaz kusi tez wziąć kogoś z Man Utd.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Kto tam u was na kapitanie? Salah, Mane, Vardy czy Abraham? :confused:

Czytam właśnie jakieś predicted line-ups i pokazują, że ani Salah ani Mane nie będzie w pierwszym składzie. Ja akurat nikogo z Liverpoolu nie mam, więc zostaję przy Vardym.

 

Niestety, mam trójkę z Totków i wiadomo, że nie będzie takiej golazy z Wilkami. Ale nie mam za bardzo kogo w ich miejsce wstawić, więc ryzyk fizyk i zostawiam. Liczę, że każdy z nich będzie miał min. bramkę lub asystę, bo brameczki powinny padać ogólnie.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...