Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na razie bez zmian, zostawiam sobie 2 FT na następną kolejkę. Cały czas kombinuję jak tu się pozbyć Sterlinga i kogo dać za niego. Kusi Maddison, kusi Richarlison i kusi Son (ale to wtedy musiałbym zrezygnować z Alliego) i wtedy mógłbym mieć tridente Vardy - Jimenez - Abraham.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

U mnie na razie bez zmian, zostawiam sobie 2 FT na następną kolejkę. Cały czas kombinuję jak tu się pozbyć Sterlinga i kogo dać za niego. Kusi Maddison, kusi Richarlison i kusi Son (ale to wtedy musiałbym zrezygnować z Alliego) i wtedy mógłbym mieć tridente Vardy - Jimenez - Abraham.

 

Wziąłeś? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

A ja nie mogłęm nic zrobić bo dostaje taki komunikat

"

The game is being updated.

Please try again later when the updated scores / teams will be available."

Bo już po deadline próbowałeś.

 

@jmk - nie, pisałem to w kontekście następnej kolejki :(

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lad napisał:

Bo już po deadline próbowałeś.

 

@jmk - nie, pisałem to w kontekście następnej kolejki :(

 

Nie. Zmieniłem finalnie.....miałem do wyboru wymiane Tielemansa lub Mounta na Alliego. Stwierdziłem, że skoro Chelsea gra z Evertonem to wymieniam Tielemansa :roll: 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Reaper napisał:

U mnie święta trójca Totków wskoczyła do składu - Son, Ali i Kane. Nie mam już nikogo z City. Kapitana dałem Aliemu, choć kusił też Kane, ale ostatnio nie błyszczy formą strzelecką.

 

In Mourinho we trust.

Gratulacje pan @Reaper

 

tak się docenia wynik kolegow, a nie "jebac hajda"

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Gratulacje pan @Reaper

 

tak się docenia wynik kolegow, a nie "jebac hajda"

Tobie łatwiej, bo masz wciąż spokojne pierwsze miejsce, a ja spadłem z 3 na 8 ;) Ale dziękuję bardzo!

 

Szkoda tylko, że jednak nie Kane na kapitanie... Chociaż może Ali jeszcze coś urwie :-k 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mam plan, żeby po 22 grudnia wymienić Pope'a na Gazzanigę i chyba będę z tego składu bardzo zadowolony wreszcie.

 

Ewentualnie zostaje mi jeszcze KDB na wymianę za Alliego, ale dam mu jeszcze szansę, nie może blankować w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...