Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat

 

475 points

If Adrian had made no changes since GW1, their score would be 475.

...with 38 points coming from the bench via automatic subs, and 0 extra points coming from their Vice Captain when their Captain didn't play.

They captained Alexander-Arnold who's scored 52 points so far. They should have captained De Bruyne, who has 76 points so far.

If they had, their GW1 team would have 499 points!

 

 

A mam 641 ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I jak tam ziomy, jakie zmiany po przerwie reprezentacyjnej?

Ja mam problem, bo nie mam pojęcia co zrobić z Salahem i Robertsonem. Tzn. gdyby byli zdrowi to nic bym nie robił, ale kusi mnie, żeby tego pierwszego wymienić na Kane'a - nie żebym jakoś wierzył w Mourinho, ale ten efekt nowej miotły może zadziałać, zwłaszcza przeciwko West Hamowi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

I jak tam ziomy, jakie zmiany po przerwie reprezentacyjnej?

Ja mam problem, bo nie mam pojęcia co zrobić z Salahem i Robertsonem. Tzn. gdyby byli zdrowi to nic bym nie robił, ale kusi mnie, żeby tego pierwszego wymienić na Kane'a - nie żebym jakoś wierzył w Mourinho, ale ten efekt nowej miotły może zadziałać, zwłaszcza przeciwko West Hamowi.

Ja zrobiłem bold move i dałem Richarlisona na kapitana. Cały czas się waham czy nie sprzedać Sterlinga kosztem Sona co by mi pozwoliło na wzmocnienie obrony. Najpierw jednak będę musiał się pozbyć Digne, bo przed Evertonem ciężkie dni.

Odnośnik do komentarza

Namieszałem w opór, liczę że taki atak zrobi trochę punktów.

@Reaper jak robiłeś to przez aplikację to wejdź normalnie przez przeglądarkę i zobacz, czy wszystko jest okej. Bywały przypadki, że ludzie robili zmiany w apce, a potem się okazywało, że skład wygląda inaczej (np. niektóre zmiany się nie zrobiły albo ktoś inny miał kapitana).

Zrzut ekranu 2019-11-23 o 10.09.48.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...