Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hajd napisał:

Przypominam, ze dzisiaj startuje nowa kolejka, wiec robcie zmiany!

Ja nie robie transferow i daje Vardy’emu kapitana

U mnie też Vardy na kapitanie, ale żeby nie było - zrobiłem to jakoś w poniedziałek :D

 

Transferow jednak nie zrobiłem. Daję jeszcze szansę Burnley na ogarnięcie. Jedyna zmiana to zesłanie Lundstrama na ławkę z ciężkim sercem i Soyuncu za niego. Leicester ma potencjał żeby walnąć Arsenal.

Odnośnik do komentarza

Na razie chyba zrobię rage transfer i wymienię Aubameyanga na Abrahama (chociaż Chelsea gra z City na wyjeździe, ale moja pogarda dla Arsenalu jest silniejsza). Następnie na jedną-dwie kolejki wrzucę sobie Richarlisona kosztem Mounta, a później albo zmienię Digne na Robertsona albo Richarlisona na Martiala.

 

ZOBACZYMY.

Odnośnik do komentarza

Teraz przerwa na kadrę, ale juz mysle nad transferami, bo mam dwa. I na ten moment mysle, ze zrobie tak:

Mount i Sterling out, Pulisic i Son in, zostaje 1,5 mln i w kolejnym tygodniu wymiana któregoś z obrońców.

Chociaż z drugiej strony Sterling póki co zrobil 67 punktow, 2 czy 3 mniej od Aguero

Odnośnik do komentarza

Będzie więcej ;)

 

U mnie kiepska kolejka przez City ;) Miałem De Bruyne na kapitanie i Aguero w składzie, liczyłem, że chociaż któryś strzeli/asystuje. Mam problem z tym Aguero, niby zdobył pkt dużo, ale to nie pewniak :/ Z drugiej strony mam Rashforda, który niby też strzela, ale ma zacięcia. Nie wiem czy nie lepiej wymienić któregoś z nich na Vardy/Abraham.

Odnośnik do komentarza

W ogóle jak długo gracie w Fantasy? Bo ja od sezonu 12/13, ale w każdym jednym olewałem to po jakimś czasie (w przeciwieństwie do obecnego, bo teraz mam wkrętkę max) i dopiero teraz sobie sprawdziłem, że tylko raz udało mi się być w overallu powyżej miejsca numer milion, a konkretnie to sezon 14/15 skończyłem na miejscu 991532 :D 

 

Teraz jestem na 237k.

 

Szkoda, że się nie da sprawdzić starych składów.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...