Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie jeszcze raz na spokojnie obejrzalem skroty to sie przekonalem, ze chyba nikt nie mial wiekszego pecha niz de Bruyne - mogl zrobic karnego, trafil w slupek i jeszcze Jesus nie wylozyl mu patelni.

34 punkty, niby slabo, ale widze ze u innych jest jeszcze gorzej. Zostali Salah i Robertson, wiec moze nie byc tak zle - jakby grali z Newcastle albo Burnley to byloby ciezko, ale przeciwnikiem jest United, wiec lajcik.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Hajd napisał:

Salaha nie ma w kadrze na dzis :smiling:

W dniu 18.10.2019 o 15:52, Reaper napisał:

Dobra, poczytałem, Salah niepewny, więc wskakuje za niego De Bruyne.

Posłuchaj czasem mądrzejszych kolegów...

 

W dniu 19.10.2019 o 21:41, Hajd napisał:

Uszanownako somsiedzie, jak tam twoj Aguero na kapitanie?

A w porządku, na vice Sterling, który akurat wykręcił najlepszy wynik z całej mojej drużyny :kekeke: Więc opcja max i tak wleci, całe 5 pkt :roll: A za Aguero z ławki Pieters z.... 1 pkt :kekeke: 

 

Nie ma co gadać, kolejka marna dla wszystkich chyba. Jeszcze Arsenal, więc Auba może postrzelać.

Odnośnik do komentarza

Connolly to generalnie może być super strzał. Bierzcie dopóki kosztuje frytki. 19 lat, 2 gole, wczoraj asysta, no i Potter słynie ze stawiania na młodzież. U mnie wjechał do pierwszego kosztem Soyuncu.

 

Ja kombinuję jak wymienić Digne na Robertsona, ale musiałbym zrobić wygibasy w stylu Mount -> Grealish/McGinn, ale to i tak raczej dopiero po ich meczu z Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza

Wymyśliłem lepsze rozwiązanie na nie poleganie na ofensywie Chelsea i wymienię Otamendiego na Rico (pzdr @Hajd) i dzięki temu sprzedam Abrahama za Vardy'ego, który ma perfekcyjny terminarz.

 

PS bardzo mnie cieszy ta wkrętka tegoroczna. Może w przyszłym zrobimy jakieś wpisowe, żeby było o co grać? Albo chociaż ufundujemy coś dla zwycięzcy.

 

PS2 musimy koniecznie w przyszłym sezonie (bo teraz nie ma chyba sensu zaczynać) zrobić ligę anty Fantasy, czyli ten kto punktuje najmniej wygrywa. Podoba mi się ten koncept bardzo :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...