Skocz do zawartości

FPL - dyskusja ogólna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Kelly 7 punktów, a u mnie w pierwszym składzie Soyuncu z 0 na koncie. Auba 4 punkty na kapitanie, więc wybór fatalny. Dr Bruyne zostawiłem i wchodzi za niego Dendoncker (3 pkt) więc przekroczyłem 50. Szaleństwo...

 

@Hajd czemu zostawiłeś KDB na kapitanie? :D

 

Chociaż patrząc teraz po innych to trochę odrobiłem do Reapera i Hajda i zwycięstwo w H2H też siądzie, więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

Lindelof nie zagrał, ale pierwszy rezerwowy to Bednarek z zerem. Stephens (2) był drugi.

 

Transfer: Lindelof out, Azpilicueta in.

 

Kelly na ławkę, bo grają z City, zmiana na 3-4-3 i Stephens z Brighton do pierwszej jedenastki.

 

Maddison (!) na kapitana.

 

Z tego co widzę, Reaper i Hajd po równo mają. Brudi i SZU mnie wyprzedzili, co daje mi 6. miejsce.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, lad napisał:

Kelly 7 punktów, a u mnie w pierwszym składzie Soyuncu z 0 na koncie. Auba 4 punkty na kapitanie, więc wybór fatalny. Dr Bruyne zostawiłem i wchodzi za niego Dendoncker (3 pkt) więc przekroczyłem 50. Szaleństwo...

 

@Hajd czemu zostawiłeś KDB na kapitanie? :D

 

Chociaż patrząc teraz po innych to trochę odrobiłem do Reapera i Hajda i zwycięstwo w H2H też siądzie, więc nie jest źle.

Bo zapomnialem o zmianach, serio.

 

Teraz musze jakies zmiany porobic, pewnie pozbede sie Sterlinga.

Odnośnik do komentarza

Kurde, co by tu zrobić!

 

Niby Salah ze Sterlingiem zawodzą, ale są odpowiednio na 3. i 4. miejcu najlepiej punktujących pomocników. W tym momencie niegłupim ruchem wydaje się wymiana Sterlinga na Mahreza i Hallera na Aubameyanga, ale po pierwsze nie jest powiedziane, że Algierczyk będzie grał w pierwszym składzie, a po drugie brakuje mi 0,2. Chyba, że zrobiłbym trzeci transfer za -4 i zamienił Digne np na van Aanholta... Ale teraz przerwa na kadrę, więc nie ma co się spieszyć ze zmianami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, poczytałem, Salah niepewny, więc wskakuje za niego De Bruyne.

 

Dodatkowo wywaliłem Digne i wstawiłem za niego Alexandra-Arnolda. Właściwie patrząc na to, że Liverpool gra z United, to może mogłem się wstrzymać, bo Everton akurat może mieć dobry mecz, no ale to loteria tak naprawdę. Jak United będzie w takiej formie jak do tej pory, to Liverpool ich walcem rozjedzie.

 

Wahałem się czy kupić de Bruyne czy Mane, ale jednak wierzę, że po przerwie reprezentacyjnej City się obudzi i zrobią to w swoim stylu, jakimś eleganckim 5-0. A przy takim wyniku posiadanie w składzie KDB, Sterlinga i Aguero gwarantuje punkciory.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zmienił tytuł na FPL - dyskusja ogólna
  • verlee przypiął i polecił ten temat
  • verlee usunał z polecanych temat
  • verlee poleca ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...